Rząd szykuje zmianę podatkową, "odważną i nowoczesną". I kolejny program z plusem w nazwie...

| Aktualizacja:

Rząd pracuje nad kompleksową zmianą podatkową - "odważną i nowoczesną" - powiedziała premier Beata Szydło. Jeżeli uda się przygotować ten nowy projekt podatkowy, być może nie będzie konieczności wprowadzania ustawy dot. obniżenia kwoty wolnej od podatku - dodała.

wróć do artykułu
  • ~jada wozy kolorowe z donaldami
    (2016-04-29 06:52)
    Widac, ze ten nowy rzad chce cos zmieniac na lepsze i rzeczywiscie pracuje a nie to co banda opier.... i kanciarzy z POPSL co przez 8 lat rozkradala panstwo albo w najlepszym przypadku obijali sie i laskawie patrzyli na wszelkich kanciarzy oszukujacych zwyklych obywateli. Teraz ta sama banda POPSL/NowoczesnaKODresiarzy odsunieta od waldzy przeszkadza w najrozniejszy sposob wlacznie z rozniecaniem nagonek w EU na Polske.
  • ~Kaz
    (2016-04-29 07:53)
    Nie cofajcie się PiS ani o krok, przed KODami smrodami i POpłuczynami komuny. Większość narodu jest z wami.
  • ~demolka i demontaż
    (2016-04-29 06:40)
    To po co było mydlić ludziom oczy na wiecach wyborczych a teraz odwracać "kota ogonem". Wam chodzi o większą ściągalność podatków a nie "ulżenie " Kowalskiemu . Zwykły "pic na wodę " . To jest " podła zmiana " .
  • ~malarz
    (2016-04-29 07:28)
    Za co Polska zostala ukarana ich rzadami bredni, kpin z prawa, osmieszania Polski na swiecie! Czym? Kto na tych dziwolagow glosowal?
  • ~Yeti
    (2016-04-29 07:48)
    Narodowy socjalizm plus.
  • ~kz
    (2016-04-29 07:11)
    Przecież Pani Kopacz, mówiła o tym wszystkim i ostrzegała . A zabobonny l u d nie chciał słuchać Jej mądrych i proroczych słów .
  • ~mm
    (2016-04-29 08:23)
    Kolejna zapowiedź i ani jednego konkrety. Ciemny lud to kupi?
  • ~mm
    (2016-04-29 08:21)
    Najpierw Dobra Zmiana,a teraz Odważna i Nowoczesna. Czas zacząć się bać.
  • ~kredyt spłasciłem sam!
    (2016-04-29 08:14)
    Plus 200000 zł dla frankowiczów?
  • ~as104
    (2016-04-29 08:19)
    Zawsze tak jest, że jak się komuś coś chce dać to drugiemu trzeba zabrać. Wygląda na to, że Ci co się uczyli, ciężko pracują będą musieli płacić na leni, gamoni i nieudaczników.
  • ~warszawiak
    (2016-04-29 08:24)
    Jak to jest ludkowie za PIS......!!!??? 5,2 mld zl wyparowalo....SKOKow... 5.200.000.000,= Tyle kasy nie ma......I NIKT NIE SIEDZI ???? a glowny PIS zlodziej Senator PIS Grzegorz Bierecki wygraza Komisji Nadzoru Finansowego dzieki glosom PiS zostal niedawno przewodniczacym senackiej komisji finansów. I PIS nie krzyczy i nie pomstuje.....?????? Siedza cicho bo cala kasa jest w Luksemburgu i poszla na wybory...pis-prezydenta i wybory PIS ! A co z Biernackim PIS od SKOKow ? Zlodziej 4.2 miliardow zl ( PIS kasa w Luksemburgu ) jest senatorem PIS ! PIS umorzyl sledztwo !! NIE MA SLEDZTWA !! SKANDAL OTO PIS !
  • ~wilber
    (2016-04-29 09:05)
    Może lepiej niech pisowscy "fachowcy" nie wywracają systemu podatkowego, bo "dobra zmiana" skończy się tak jak stadnina koni w Janowie.
  • ~helena
    (2016-04-29 10:31)
    Przez 8 lat PO i PSL nie podnosił kwoty wolnej, dopiero przed wyborami trybunał ogłosił ,że jest to niezgodne z konstytucją ..a co robił ten demokratyczny trybunał przez 8 lat????? gdzie był KOD ????
  • ~kokos
    (2016-04-29 09:30)
    Mieli podwyższyć kwotę wolną od podatku, a tu Pani Broszka twierdzi że myślą o jej obniżeniu !!! cot q..wa jest ? to kpina z ludzi. To jest po prostu banda komunistycznych nieumów albo gorzej
  • ~gru
    (2016-04-29 10:46)
    Pani jeszcze brakuje jednego projektu dla wszystkich Polaków "w mordę plus"
  • ~Czy....
    (2016-04-29 11:05)
    Czy podatek dochodowy bedzie relatywnie niski a VAT wzrosnie z 23% do 30%? Czy podatek dochodowy wysoki i VAT rowniez wysoki? Czy VAT na podstawowe produkty i uslugi bedzie wysoki a relatywnie niski na dobra luksusowe? Czy podatek dochodowy bedzie progresywny o jednym progu , czy o wielu progach, a moze bedzie liniowy niski, a moze liniowy wysoki? --- Rozwiazan jest cala masa.
  • ~~el-a
    (2016-04-29 23:28)
    POwsko-KODziarskie kretyństwo dorwało się do głosu.Istny festiwal niedorozwojów.Za co was Pan Bóg skarał tak ciężką,nieodwracalną głupotą?
  • ~POparzony
    (2016-04-29 10:20)
    Państwo oPOdatkowanej Biedy nad Wisłą w kontrataku!!! Wciska swoje POronione POmysły z przegranych wyborów 2015 nowym naiwniakom. Horror. Prezes POgonił ich w diabyły che, che, che
  • ~Na czym...
    (2016-04-29 10:40)
    Na czym ta zmiana podatkowa bedzie polegac? Jakies ogolne podstwawoe zasady juz powinno sie podac, bo kazdy obywatel jest zainteresowany ta reforma.---- Czy to bedzie podatek liniowy z regresywna lub stala kwota wolna od podatku? ---- Czy to bedzie wieloprogowy progresywny podatek w zaleznosci od dochodu i jednakowa kwota wolna od podatku? ---- A moze to bedzie podatek naliczany od od dochodu gospodarstwa domowego i zalezny dodatkowo od liczebnosci rodziny z zachowaniem 5-progowej progresji podatkowej w obszarze od 0% do 45% /50%/ na wzor francuski? - Czy moze jeszcze jakis inny system?
  • ~jandzia
    (2016-04-29 19:34)
    Już mam pełne gacie ? Jak słyszę ,że PiSpulstwo opracowało to największa obstrukcja przechodzi w odwodnienie organizmu.

Może zainteresować Cię też: