Ostra sejmowa debata o obniżeniu podatków. Poseł PiS do polityk Nowoczesnej: Co panie jecie na śniadanie - dwie żmije i zakąszacie skorpionem?

| Aktualizacja:

Nowoczesna zgłosiła projekt ustawy obniżającej podatki. Podczas debaty doszło do paru mocnych starć. Posłowie PiS zarzucali opozycji, że narusza pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej, jak też mówili o "jedzeniu żmij". Projektów rządząca większość jednak w pierwszym czytaniu nie odrzuciła, tylko skierowała je do komisji.

wróć do artykułu
  • ~christun
    (2016-04-29 21:17)
    a w jakich kategorjach zaksiegowac Kaczorka, do gada czy do zmiji ??
  • ~pis to trująca wydalina z ludzkiego ciała
    (2016-04-14 19:19)
    a dla odmiany czego opił się ten pisorek ? Pisu. czyli uryny po polsku.
  • ~a
    (2016-03-24 17:32)
    Posel J. Szewczak trafil w sedno. Panienki z Nowoczesnej sa wrzaskliwe, przegadane i naprawde jedna w jedna - skorpiony
  • ~życzliwy
    (2016-03-21 17:03)
    Dzisiaj Nowoczesna zajadała koszerne kanapki. Swetru zaś nie założył jarmułki. W niej naprawdę mu jest do twarzy.
  • ~Marzec
    (2016-03-19 23:47)
    Pisuar nie jest w stanie wymyslic merytorycznych argumentow tylko prymitywnie atakuje przeciwnikow politycznych. Poziom jego wypowiedzi jest zalosny, kwalifikuje sie do magla a nie parlamentu. Jak mogliscie wybrac takie miernoty na poslow?
  • ~Mark Twain
    (2016-03-19 23:15)
    Sluchalem, pan posel powiedzial "zakanszacie" a nie jak pisze Dziennik "zakąszacie". Prasa klamie!
  • ~Demaskator
    (2016-03-19 16:13)
    Co ten Szewczyk zarzuca opozycji?? Popieranie bezprawia i łamanie konstytucji. Opozycja nie namawia do łamania prawa tylko proponuje zmiany gospodarcze zgodne z prawem. Szewczyk zachowuje się jak dziecko. Jak ta partia może używać słowo prawo i sprawiedliwość. Jakie to prawo bo chyba nie takie które znamy. Prawo Kalego?, prawo dyktatury? Czego bo ja nie wiem?
  • ~bicz na pełowską picz
    (2016-03-19 14:36)
    kukizowi rośnie bo się braveranu ożarł i poprawił viagrą
  • ~pissyn
    (2016-03-19 13:21)
    Brawo Antoni - pogonimy kota tym zgniłym Amerykańcom i damy kopa tym lalusiom z Unii! Brawo panie Duda - Ameryka i Europa nie będą pluły nie będą pluły nam w twarz! Dlatego należy cieszyć się, że dzięki patriotycznej postawie takich posłów, jak Waszczykowski, Kuźniuk, Wojciechowski, Czarnecki, Żalek, Gowin, Macierewicz, Kaczyński, Brudziński, Bielan, Sellin i wielu innych szczerze oddanych Narodowi Polaków, uda nam się wreszcie wyzwolić z więzów i okowów NATO i tzw. "Zjednoczonej Europy". Chwalmy Pana!
  • ~Szabrownicy z Der Szpicla
    (2016-03-19 13:03)
    Bo my POsłanki KOD,przepraszam,PO,PSL,NOWOczesna,jesteśmy za a nawet ,,pszecif'
  • ~zbigniew
    (2016-03-19 12:08)
    Gasiuk-Pihowicz to pierwsza zmija polityczna w Nowoczesnej. Nic nie potrafi innego tylko ziac jadem, żadnej merytoryki, non stop to samo, jad !
  • ~PIS to Partia Oszustów Konstytucyjnych
    (2016-03-19 10:19)
    partia o nazwie PIS (przepraszam Polskę za taką nazwę partii) nie ma argumentów. I nawet ich nie szuka, tylko żre sałatkę na sali sejmowej
  • ~PIS to Partia Oszustw Społecznych
    (2016-03-19 10:11)
    pisorek powinien pytać o picie, a nie o jedzenie, bo specjalność partii o nazwie PIS to wydalanie pisiu. Cały świat już się śmieje z Wolskiego PISu.
  • ~katon
    (2016-03-19 09:09)
    To ten facet współodpowiedzialny za ponad 3 mld. straty w SKOK ma czelność zwracać komuś uwagę? My płacimy za ich działania , a PiS nagradza miejscem w sejmie. To jest skończone łajdactwo.
  • ~internautka 50+
    (2016-03-19 07:51)
    Jedno jest pewne --- jeszcze nigdy od upadku komunizmu opozycja nie była tak jadowita jak ta obecna tzn Nowoczesna i peowcy!!
  • ~a
    (2016-03-19 07:45)
    Brawo Janusz Szewczak! Brawo Ty.
  • ~mij
    (2016-03-19 07:31)
    najbardziej rozbawiła mnie wzmianka, że zaoszczędzone środki mogą być przeznaczone na wynagrodzenia dla pracowników.
  • ~lekarz
    (2016-03-19 07:27)
    Ten jad posłów Nowoczesnej to słodki lukier w porównaniu z jadem prawdziwych katolików z :PIS-u.Od jadu pisowców dostaje się natychmiast gangreny,czy tężca.
  • ~kasandra
    (2016-03-19 07:01)
    Jest pan żałosnym, małym człowieczkiem! Tylko ktoś kto nie ma żadnych argumentów w dyskusji obraża innych. I to właśnie taki jest pan. I większość pana kolegów i koleżanek!
  • ~abce
    (2016-03-19 06:35)
    Cieszcie się pisuary swoim szczęściem, boście wygrali , macie wszystko!!! Zamiast napawać się swoim szczęściem i czynić tu krainę miodem i mlekiem płynącą , wylewacie wiadra pomyj i jadu na forach.Co za sort ob......ny.

Może zainteresować Cię też: