Kapitał ludzki i polska gospodarka docenione. W rankingu Banku Światowego wylądowaliśmy wysoko

Inwestycje w edukację czy ochronę zdrowia się opłacają. W nowym rankingu Banku Światowego na 157 krajów zajmujemy 30. lokatę – dowiedział się DGP. Ale w punktacji całkiem niedaleko nam do lidera – Singapuru.

wróć do artykułu
  • ~prof. z PO
    (2018-10-11 07:29)
    to wszystko bzdury. Każdy , kto zna się na ekonomii wie, że krach polskiej gospodarki jest już bardzo blisko.
  • ~Ed
    (2018-10-11 08:04)
    W badaniu za 2015 r. zajęliśmy 10. miejsce. W tym czasie rządziła PO-PSL. W okresie między lipcem 2016 r. a czerwcem 2017 r. Polska nie wprowadziła żadnych reform. Tak wyglądają rządy PiS-u, spijają śmietankę po rządach PO-PSL a sami nic nie robią.
  • ~Antypis
    (2018-10-11 07:27)
    30 miejsce, dzieki przynaleznosci Unii, dzieki finansowemu wsparciu Unii, dzieki niemieckim inwestycjom w Polsce, jak Commerzbank , Opel, VW i wielu innym. Nie bylibyscie w Unii, bylibyscie gdzies na koncu tabeli! No , taka prawda! A nie dzieki Kaczynskiemu, czy Morawieckiemu, bo to g o o o o w n o prawda!
  • ~Kubik
    (2018-10-11 07:05)
    PiS Odnowicielem Platforma Niszczycielem Polski.
  • ~Hanka
    (2018-10-11 07:04)
    Balcerowicz i Schetyna oraz GW twierdzą co innego a oni sie nie mylą
  • ~Slazak
    (2018-10-11 07:01)
    Poczekajmy az Niemcy was w koncu oleja to zobaczycie gdzie rzeczywiscie jestescie.
  • ~Mark Twain do ~Antypis
    (2018-10-11 08:46)
    Do @@@@ ~Antypis!!! Muszę cię PO=lacki trollu zasmucić PO pierwsze ~Kubik ma rację , PO drugie ~Kubik w POrównaniu z tobą intelektualnie jest bardziej sprawny, prawdopodobnie otrzymał lepsze wykształcenie od ciebie. PO=lacka edukacja na POziomie komunikatywnym, jest tylko stosowana tylko do niewolników takich jak ty !
  • ~rek
    (2018-10-11 08:30)
    Pisze tu jeden troll pod wieloma nickami jakiś "Volkswagen- deutsch" jak to ich tam w Raj chu nazywają i próbuje zaklinać rzeczywistość. A to jest tak, że mimo tego, że obcy nas drenują jest dobrze :-)
  • ~Krystyna z Agencji Towarzyskiej “Konstytucja”
    (2018-10-11 08:31)
    Pracowalysmy ciezko, na akord, na trzy zmiany. I w koncu menadzerowie Banku Swiatowego nas docenili.
  • ~miało się wszystko zawalić
    (2018-10-11 08:34)
    Fakty podane w artykule są, jak to fakty- uparte i pisanie coś odwrotnego w komentarzach nic tu nie zmieni. Najwyżej może być przejawem 3 letniej frustracji przeradzającej się w depresję ze zwykłego powodu: jest dobrze.
  • ~Środa
    (2018-10-11 09:40)
    Wielkie dzięki dla PiS oraz Panów Premiera i Prezydenta.
  • ~motek
    (2018-10-11 09:29)
    Hehehe... i dlatego, że jest w Polsce tak świetnie, miliony młodych Polaków ucieka na roboty na Zachód.
  • ~andy
    (2018-10-11 08:57)
    uwazam ten fakt za zanegowanie wpajanego nam lewackiego klamstwa, ze wymieramy, ze potrzebujemy fachowcow z afryki, ucywilizowania etosem pracy z afganistanu, czy czeczeni. W RP na przestrzeni wiekow nigdy nie bylo glodu, epidemii, pomorow - narod trwa bez pomocy obcych. Zyjemy w najbezpieczniejszym kraju na swiecie, nie psujmy tego.Polak to brzmi dumnie. Marakesz -stop wymianie spoleczenstwa w RP !!!

Może zainteresować Cię też: