Obajtek: Moi poprzednicy w Orlenie kombinowali. Są winni zbrodni na polskiej gospodarce

| Aktualizacja:

- W Orlenie miał miejsce proces wyprowadzania majątku za pomocą prostej metody: zyskowny wycinek otaczało się siecią umów, które odsączały zysk, a osłabioną strukturę sprzedawało się za pół darmo kumplom - mówi prezes Orlenu Daniel Obajtek. I zdradza, jak ten mechanizm funkcjonował przez lata.

wróć do artykułu
  • ~Prawda boli
    (2018-09-17 09:11)
    Kombinator z Pcimia się odezwał.
  • ~znachorsądecki
    (2018-09-14 16:21)
    Tępy OBAJTEK specjalista od malowania ścian z sołtysową BECIĄ - podobno OBAJTEK slizgal się na butach po ślizgawce ,przewrócił się ,walnął główka o zaspę i został BAŁWANEM.
  • ~amira
    (2018-09-14 09:18)
    prezes go lubi i to jest ważne
  • ~Polak z Polski
    (2018-09-11 10:37)
    Gwiazda EKONOMNII PiS-owskiej, mówi o przedsiębiorstwie tak, jakby pseudo uzdrowiciel mówił, że kardiolodzy chirurdzy żle operowali swoich pacjentów - abnegat gospodarczy jest niesamowicie obłudny i zakłamany, tupet niespotykany.
  • ~Or-len
    (2018-09-11 08:44)
    Pozdrawiam wszystkich POwskich troli, pracowity poranek, co?
  • ~Ryszard
    (2018-09-10 23:10)
    Czy Obajtek to ten wójt ,który przesłał Paprykarzowi czarną folię na tunele warzywne?Jeśli tak to co będzie z Orlenem za kilkanaście miesięcy?
  • ~os
    (2018-09-10 23:05)
    dowody pajacu na te oskarżenia są czy nie
  • ~Brzuchatek
    (2018-09-10 20:10)
    Jaaaaasne - a jakieś konkrety to można prosić? Nie? A, no tak, zapomniałem - opluć, zohydzić, pofantazjować bez żadnych dowodów, to najłatwiejsze co można zrobić. A nuż coś do przeciwnika się przyklei.....
  • ~taktotak
    (2018-09-10 18:48)
    Wszystko co złe, to oni - my, jak aniołowie Apokalipsy. A pan Obajtek - kolejny zbawiciel...
  • ~jj25
    (2018-09-10 17:51)
    A TY ZA DARMO TAM ROBISZ?!!! ;)
  • ~Bingo
    (2018-09-10 17:25)
    Żeby odwdzięczyć się za stanowisko prezesa za 100 tysięcy miesięcznie, bez jakichkolwiek kwalifikacji, obajtek musi pisowi odwdzięczyć sie oskarżając poprzedników. Pies mu mordę zdradziecką lizał.
  • ~Kierdziołek z Pcimia
    (2018-09-10 16:49)
    Jak nazywają się takie dwa co opchnęli Ukraińcom Stocznię Gdańską, a teraz chcą ją odkupić?
  • ~cyklista
    (2018-09-10 15:31)
    Przeciwko panu technikowi rolnikowi Obajtkowi prokuratura prowadziła dwie sprawy o przywłaszczenie i udział w przekrętach mafii. Świadkowie potwierdzili udział w przekrętach. Oprócz tego wujowie oskarżyli go o kradzieże w ich firmie w której pracował. Przyszedł Zbyszek Ziobro , wymienił prokuratorów na właściwych i sprawy umorzono. Obajtek jest teraz wyrocznią PiS w kwestiach uczciwości. Brawo PiS!
  • ~pistolecik
    (2018-09-10 15:31)
    czyli teraz nie kradną i paliwo będzie kosztowało 4 zł ?
  • ~wawa
    (2018-09-10 15:10)
    CZERWONA ZARAZA z CZERWONYMI HOPKAMI z POlszewi tuczyli tylko SOWIETÓW wykorzystując POLAKÓW że paliwo może być i PO 7 ZŁOTYCH
  • ~tor
    (2018-09-10 14:51)
    Co w tym wszystkim jest najdziwniejsze ? Po transformacji przez lata cały czas było słychać -Winna komuna i ZSRR teraz już nie komuna winna bo minęło 30 lat tylko poprzednicy . A któryś to już jesteś człowieku prezesikiem Orlenu kolejnym przez te 3 lata . Co w/g ciebie robili poprzednicy mianowani już przez PiS A może byli ciołkami skoro dopiero TY coś zauwazyłeś ?
  • ~head
    (2018-09-10 14:36)
    Obajtek musi odpracować posadę i odwdzięczyć się partii
  • ~j10
    (2018-09-10 14:27)
    Szczególnie stary komunista Jasiński. Energa do dziś nie może się pozbierać po tym matole.
  • ~Klaudiusz
    (2018-09-10 14:22)
    Efekt już widać paliwo po 6 złotych a będzie drożej pod ich rządami.Oj umpa ,oj umpa przecież mamy droższy gaz od Trumpa Teraz czas na obietnice Mateuszka-Kłamczuszka,On to dopiero ma fantazję i zasób kłamstw.
  • ~rychu
    (2018-09-10 14:09)
    system okradania opisany przez wojta z Pcimia jest znany jego sekcie !!!!! mozna powiedziec ze to oni go stworzyli !!!!!! okolo 30 lat temu wszystkie partie (znaczy i sekta) dostaly po duzej nieruchomosci na prowadzenie swojej dzialanosci; sekta sprzedala swoja i zwrotnie ja wynajela, a uzyskane pieniadze zostaly "rozwodnione" przez ponad 600 podmiotow gospodarczych !!!!!!!!! fundacje, ktorych glownym beneficjentem jest "maly" prowadzone sa przez ludzi na ktorych ma on najwiecej hakow !!!!! proste ??!!!!!

Może zainteresować Cię też: