Kaczyński obiecuje podwyżki płacy minimalnej. Oni najbardziej skorzystają z tych deklaracji

| Aktualizacja:

Dla ponad 13 mln Polaków w niemal połowie powiatów deklaracja Jarosława Kaczyńskiego, że za kilka lat pensja minimalna wyniesie 4 tys. zł, to równocześnie zapowiedź podwyżek.

wróć do artykułu
  • ~mors
    (2019-09-11 21:09)
    Poważnie ktoś wierzy w te brednie, że za 3 lata minimalna pensja będzie wynosić o 100% więcej czyli 4 tys. zł?! Ludzie - obudźcie się! Tak samo będzie wyglądać ta nierealna obietnica, jak i te obiecane milion samochodów elektrycznych, milion mieszkań dla młodych, czy Port Lotniczy w Baranowie! Ludzie - weźcie się w końcu obudźcie!!!
  • ~Andy
    (2019-09-11 20:13)
    Podwyżka pensji przy jednoczesnym wzroście o co najmniej taki sam procent inflacji to żadna podwyżka.
  • ~koneser
    (2019-09-11 22:07)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny...
  • ~Elli
    (2019-09-11 23:37)
    Jesli posel Kaczynski ma tak duzo pieniedzy to dlaczego nie dal emerytom . Jesli srednia poszybuje tak szybko do gory to nalezy podniesc tez emerytury,jesli tak sie nie stanie,emeryci beda klepac biede. Zamiast trzynastek co miesieczna podwyzka. Przy wzroscie cen ,a na pewno do tego dojdzie inflacja bedzie ciezko.
  • ~Mieszany optymista
    (2019-09-11 22:15)
    Super pomysł. Mali przedsiębiorcy którzy już i tak mają problem nadążać za to co nowymi podwyżkami.... prąd, materiały,co roku ZUS do góry...podatki za ziemię itd. Jeszcze pracownikowi 4 tyś na rączke.A duży dostanie ziemię pod budowę na xxx lat bez podatku.. taniej prąd, pracowała albo z dofinansowaniem lub ukraińca bez papierów. Tym sposobem małe firmy zostaną jednoosobowe i markety.
  • ~Donaldinio Adolfowicz Balzuo Tuskaczewskij
    (2019-09-12 00:10)
    Posel Kaczynski ma czarodziejskiego osla w ogrodku, pa l n i e go rozdzka w leb , osiol r z y ga dukatami, p a l n i e rozdzka osla w d u p e , osiol s r a zlotem! A jak grzecznie i poslusznie wybierzecie Pis, to tego osla zobaczycia no bo on bedzie musial s r a c flöten non stop, zeby nawszystkie obiecanki starczylo!
  • ~Cizia
    (2019-09-11 21:18)
    Mowa do dur::niów
  • ~rty
    (2019-09-12 06:16)
    Zbliżają się wybory więc niech każdy co ukończył 18 lat idzie na Nie i zagłosuje .Nie siedziec w domu nie wyjeżdzac na grzyby tylko pöjšć na Wybory żeby potem nie narzekać a jest nas dużo : nauczyciele z rodzinami lekarze pielęgniarki studenci. uczniowie emeryci budżetówka sądownictwo rolnicy i ludzie pracy i i zagłosowac nie na socjal i obietnice rządu które i tak nie spełnią bo nie ma kasy tylko na ludzi zdroworozsądkowych .Można wygrac z terenami wschodnimi i południowo wschodnimi tylko trzeba się zmobilizowac
  • ~sdf423423
    (2019-09-11 21:06)
    3Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~The Sound of Silence
    (2019-09-11 21:14)
    „and the people bowed and prayed to the neon god they made”
  • ~utylizator styropianu
    (2019-09-12 07:40)
    Nie cieszcie się Osły, że płace wam wzrosły, ja ceny podwoję i wyjdę na swoje.
  • ~fdg435345
    (2019-09-11 23:14)
    9Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Kasia
    (2019-09-13 07:52)
    Państwo jest tak bogate jak jego obywatele,a podstawowe prawo kapitalizmu brzmi,że dobrze płacony robotnik jest równocześnie konsumentem zwiększonej produkcji. Brawo PiS ,ogromny szacunek dla Kaczyńskiego.
  • ~Tev
    (2019-09-12 08:48)
    Chleb po 20zł
  • ~Kasia
    (2019-09-13 07:58)
    Wreszcie będzie normalność,za PO wmawiano społeczeństwu ,że pieniędzy nie ma i nie będzie ,bo szły do kieszeni wybrańców. Teraz idą do zwykłych ludzi,dodatki,socjale i podwyżki płac to nie żaden cud ,ale normalność. W każdym europejskim kraju to normalność.

Może zainteresować Cię też: