Spada zainteresowanie emigracją zarobkową do Anglii. Teraz modny jest TEN kraj

| Aktualizacja:

Spada zainteresowanie emigracją zarobkową do Wlk. Brytanii, rośnie zainteresowanie Szwecją - wynika z najnowszego raportu Work Service "Migracje Zarobkowe Polaków IX".

wróć do artykułu
  • ~Edna
    (2018-11-05 14:46)
    A gdzie wyemigrowała córeczka Kopacz, tak się odgrażała, że wyjedzie?
  • ~klient PiSowskiej kliniki
    (2018-11-05 13:54)
    Jaroslaw pisze kolejna przepiekna karte polskiej historii absurdu. Smiesznie , straszno i z nesamowitymi postaciami w tle ( przypominam wspaniala pania Fotyge, niezapomnianego mec Rogalskiego , prof Berczynskiego , posla Piete itp itd ) I wciaz w jego partii roi sie od fantastycznych bajkowych stworzen ! : wszyscy z defektem intelektu - widocznym na twarzy - i z lekkim seplenieniem . A prawdziwym salonem luster jest nasza TVP ! Rozczochrani pomylency w pomietych garniturach , samozwanczy trybuni ludowi, menazeria jarmarkowa wszelkiego kolorytu licytujaca sie kto powie najbardziej deblina kwestie dnia !!! Cudo !!!
  • ~jaity
    (2018-11-05 18:23)
    Ktoś w Szwecji musi zarabiać na licznych beneficjentów socjalu, których wrażliwość nie pozwala na pracę.
  • ~Z PISU
    (2018-11-05 13:11)
    LUDZIE HURTEM UCIEKAJĄ . NIE MA KTO PRACOWAĆ JUŻ W MARKETACH ZA 2500ZŁ .
  • ~pomnik prezesa
    (2018-11-05 13:21)
    Czyli WIELKI DRYBLER stawiając na odwrócenie współpracy na W Brytanię doprowadził do zwiększenia zainteresowania Niemcami . To jego "niewątpliwy" talent i wrodzone deficyty umysłowe doprowadziły do tego czego oczekiwał prawdziwy MĄŻ STANU ,czyli pani kanclerz..Jarosławowi tak zwykle wychodzi ....?
  • ~Robik
    (2018-11-05 14:21)
    No po co tam jechac, zeby zaraz wracac? Przeciez Brexit! Tylko jeszcze hakis k r e t y n tam jedzie!
  • ~Ewusia333
    (2018-11-05 15:37)
    Każdy wyjeżdża gdzie indziej rzeczywiście może Anglia trochę straciła teraz i mniej chętnych jest na pracę w tym kraju ale ja jako opiekunka w promedica na brak pracy nie narzekam. Zleceń jest dużo a opiekunek za mało. W innych branżach możliwe że nie potrzebują pracowników dokładnie się nie zagłębiłam w te tematy
  • ~obserwatore
    (2018-11-06 18:59)
    Ale w Niemczech tez tu bardzo duzo Polactwa na sojalu...itd.
  • ~Z PISU
    (2018-11-07 14:55)
    LUDZIE HURTEM WYJEŻDŻAJĄ.

Może zainteresować Cię też: