Wywiad skarbowy? "Totalny brak nadzoru ze strony ministra"

Większość wniosków na założenie podsłuchu dostaje zgodę sądową. To nie skuteczność służb, ale brak refleksji sądów.

wróć do artykułu
  • ~minor
    (2013-07-17 07:54)
    Ksiegowy Vincent powinien z swoja ignorancje zlozyc na oltarzu Ojczyzny zlozyc swoje wloscia!
  • ~Bilderberg tez kocha Rostowskiego i agenturę
    (2013-07-04 17:03)
    Agentura ro jest to.
    Agentura kocha PO i Rostowskiego a PO i Rostowski kocha agebturę
  • ~kontrabasek
    (2013-06-25 13:07)
    ABS, ABC XYZ, TO SĄ kolejne"FABRYKI" - w przyszłości zrobią porządek !!!
  • ~Kub3
    (2013-06-25 12:31)
    Prawda jest taka, że nigdy nie dojdziemy w tym kraju do ładu. Ja już nawet tego nie czytam szkolę się z Eduself i mam nadzieję, że jeszcze dożyję starości w tym kraju.
  • ~rudy z budy
    (2013-06-25 11:01)
    ABW - czyli kontrwywiad cywilny - zamiast zajmować się zwalczaniem szpiegostwa wymierzonego w III RP i w jej obywateli, zajmuje się finansami i podatkami tychże obywateli
  • ~WERT
    (2013-06-25 10:36)
    DOCZEKALISMY SIE RZADOW AGENTOW ...
  • ~vhs
    (2013-06-25 10:31)
    Jednym słowem POd rządami Partii Oszustów mamy państwo POlicyjne, inwigilacja ,POdsłuchy i gnębienie zwykłego Kowalskiego bo grube ryby POd rządami Tuska są nietykalne dlatego tak boją sie wygranej PiS-U
  • ~WERT
    (2013-06-25 10:31)
    NO TO MAMY NASTĘPNE PANSTWO W PANSTWIE ...DZIEKI PANIE TUSK ZA PANSKIE RZADY .
  • ~Pytający
    (2013-06-25 10:30)
    a oddelegowani do ORLENU jeszcze od czasów p. Bonda też pracują dla dwóch panów???
  • ~UBekistan?
    (2013-06-25 10:30)
    PRL był Ubeckim państwem i RP nadal jest folwarkiem UBeków. W sądach tże zasiadają funkcjonariusze UB? Może nie na stołkach sędziowskich ale np. kierownicy sekretariatu - i np. preparują akta?
  • ~mirek
    (2013-06-25 09:17)
    Czyzby bandziory z ABW rzadzili Polska //Wszystko na to wskazuje ! Kryminalno -bandycka\ demokracja !
  • ~sokular
    (2013-06-25 09:05)
    Nie mam nic przeciwko szukaniu tych,którzy od lat uciekają od podatków mając krocie dochody,wille,wypasione "gabloty" i na wyspach wypoczynek. ...jest u nas tego dużo a "pod górkę" mają uczciwi średniacy,emeryci ...warto wreszcie to wyczyścić-bez względu na środki i metody.
  • ~wyznawca
    (2013-06-25 09:04)
    To lipa bo tak na prawdę to są tam agenci SB i ,UB i NKWD, kierowani przez byłych 80 letnich ubeków. Ja w to wierzę bo tak mówi PREZES i Jego Świta a także TVN Gazeta Polska. Ziemkiewicz ,Rymanowski, Olejnik, Pochanke ,Piasecki Konrad ,Pospieszalski a jeszcze najważniejszy Macierewicz.
  • ~iza
    (2013-06-25 08:38)
    państwo policyjne Tuska?
    to niemozliwe
  • ~Grzechu comeback
    (2013-06-25 08:08)
    NO I CO LEMINGI??? NIE BOICIE SIĘ?!?!? Nawet kaczory tak was nie inwigilowały :)!!!
    Za kaczorów służby patrzyły na łapska klasie próżniaczej tak określił polityków...Słońce Peru. Tak! Ten sam, który kupuje ciuszki dla swojej rodzinki i nie wykazuje tego w zeznaniach, ten sam, który nie widzi nic złego w cygarach dla PEŁO, rzeki alkohou-ok 2 butelki dziennie itd itp. Chcieliście to macie. Teraz służby przerobią KAŻDEGO w bombera lub dilera, a klasa próżniacza może spać spokojnie :) Jak się głosowało tak się ma!
  • ~SCHETYNA
    (2013-06-25 07:43)
    A nad czym PO panuje??? Totalny burdel w tym państwie. WYKOPAĆ platformę ponoć oby-watelską z Wiejskiej
  • ~wow
    (2013-06-25 07:32)
    no,no,no - znowu bajeczka jak to wszystkiemu winne jest PIS, mimo że nie rządzi już sześć lat !! a co robili peofile przez ten czas ? - przymirzali garnitury ???
  • ~mewa śmieszka
    (2013-06-25 07:30)
    A to leń śmierdzacy z Vinceta!
  • ~NorvidNH
    (2013-06-25 07:20)
    To oni ci PEŁO sami przeciwko sobie taki nadzór zafundowali stąd lecą na łeb na szyje za burtę polityczną.

Może zainteresować Cię też: