Reklama
Reklama
Reklama

Czy Europa obroni się przed kryzysem

Prezes Europejskiego Banku Centralnego Jean-Claude Trichet. Po trwającym blisko dwa lata okresie najniższych stóp procentowych w historii, EBC drugi raz w tym roku postanowił je podnieść
Prezes Europejskiego Banku Centralnego Jean-Claude Trichet. Po trwającym blisko dwa lata okresie najniższych stóp procentowych w historii, EBC drugi raz w tym roku postanowił je podnieść / PAP/EPA / BORIS ROESSLER
Zaczęło się w Grecji. Teraz kraje strefy euro stanęły wobec perspektywy rozszerzenia się kryzysu na tak ważne państwa jak Hiszpania i Włochy a agencja Moody's Investors Service obniżyła rating obligacji rządu Irlandii do poziomu "śmieciowego".
Reklama
Reklama
Tematy:
grecja kryzys strefy euro włochy irlandia hiszpania Unia Europejska kryzys finansowy
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • EWA KOBY
  2011-09-03 22:15
  JAKI KRYZYS ODLACZYC FORSE OD KRYZYSANTOW
  0
  zgłoś
 • amen
  2011-07-14 16:43
  gledz dalej, nikt tego i tak nie bierze na serio , bo to kolejne bzdety :-)))
  0
  zgłoś
 • Ewiak Ryszard
  2011-07-14 09:57
  Nie jest trudno odpowiedzieć na to pytanie. Z Biblii wynika, że ten kryzys nie dziełem przypadku. Spowoduje on trzęsienie ziemi na scenie politycznej Europy. Rozpadnie się nie tylko UE, ale też NATO. Występująca w roli "króla północy" - Rosja, powróci (Daniela 11:29a). Wojska rosyjskie powrócą tam, gdzie wcześniej stacjonowały. Mówiłem o tym już w roku 1998, kiedy jeszcze nic nie wskazywało na to.
  0
  zgłoś
 • doświadczony
  2011-07-14 06:31
  Jak USA przezwycięży kryzys u siebie, to i Unia Europejska również. USA jest dla Unii lokomotywą, która ciągnie wagony z gospodarką jej państw.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama