Rosyjskie media wzburzone decyzją Sądu UE: Polska wypycha Gazprom z Nord Stream do rury ukraińskiej

Decyzja Sądu UE, która ogranicza dostęp rosyjskiego Gazpromu do gazociągu OPAL, pogarsza sytuację koncernu na rozmowach o tranzycie gazu przez Ukrainę i może mieć wpływ na wykorzystanie Nord Stream 2 - ocenia w środę prasa w Rosji.

wróć do artykułu
  • ~jarek
    (2019-09-10 17:24)
    Nie wszystko, co jest dobre dla Rosji, jest także dobre dla Polski i Europy. Na przestrzeni wieków, aż za dobrze poznaliśmy działania Rosji.
  • ~Ihggh
    (2019-09-10 19:34)
    Od kiedy to Rosja przejmuje się interesem europejskich konsumentów.
  • ~nie uczyc ojca dzieci robic
    (2019-09-10 18:33)
    Od dawania lekcji czym jest Rosja ,to jestesmy my a nie zeby nam dawano lekcje.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-09-10 18:51)
    Jakie to ważne co powiedział ruski ekspert ! Szkoda na to czasu.
  • ~mirror
    (2019-09-10 23:46)
    Rosja zdaje się nie zauważać interesów Polski, a to b.duży błąd . To i Polska nie zauważa rosyjskich interesów. Poza tym już raz Rosjanie zdaje się oszukali Polskę za czasów SLD w kwestii warunków umowy, cen gazu posługując się dyktatem czyli monopolem gazowym. I nie byli skłonni ustąpić. Cóż, kij zawsze ma dwa końce. A szkoda, że tak Rosjanie postępują
  • ~job wasza mać, my kulturnyj narod...
    (2019-09-11 10:47)
    To Polska wpycha tam Gazprom, czy międzynarodowy sąd?
  • ~a-go
    (2019-09-10 18:43)
    Coś musiał powiedzieć, więc to uczynił i tyle.
  • ~vfgergetr4g
    (2019-09-10 16:58)
    Zaraz, zaraz... dla każdego normalnego kraju, który sprzeciwia się monopolowi Rosji wyrok jest bardzo dobry.....!!! Ale pisowcy przecież nie uznają wyroków trybunałów europejskich...!!!!! Pisowcy twierdzą że takie wyroki europejskie godzą w suwerenność państwa....!!!! Wiec, pisowcy,.....??? Jak to jest, bo już się zgubiłem.....!!!!??
  • ~Spoko
    (2019-09-12 07:10)
    Co to znaczy polski rzad . Dzis to wiemy , widzimy i czujemy. Brawo PIS.
  • ~78iujkl
    (2019-09-10 20:14)
    Ktos sie zastanowil, dlaczego nazwa Opal? Nie chodzi o kosztowny australijski kamien polszlachetny. Chodzi o opal- czyli opalanie po polsku i czesku. Chcieli nas opalic, czy przypalic......
  • ~krzys
    (2019-09-11 16:53)
    Gazprom sprzedawajcie gaz w butelkach szklanych litrowych
  • ~Zbysław
    (2019-09-12 07:19)
    Biedny Putin,i skąd on teraz weźmie diengi na agresję wobec sąsiadów i na pensje sołdatów?
  • ~Roman Dmowski
    (2019-09-14 13:02)
    Kochani Rosjanie, bo My tu w UE nie chcemy żadnych monopoli. Jak tego nie zrozumiecie to będzie finansowo bolało - jak widać.
  • ~Krzysztof Mróź
    (2019-09-12 14:45)
    Rosja zrobi to co będzie chciała.Przeciez PiS też ma gdzieś wyroki sądów UE
  • ~dsfs324234