Czeka nas kolejny kryzys? Wszystkie gospodarcze lęki świata a sprawa polska

| Aktualizacja:

Wojna walutowa i celna między USA a Chinami. Niepewność wokół brexitu. Kryzys w Zatoce Perskiej. A do tego jeszcze sankcje Waszyngtonu przeciw Wenezueli i zamieszki w Hongkongu. Powinniśmy się bać?

wróć do artykułu
 • ~Symtomy.
  (2019-08-14 06:29)
  Oni już poprzednio byli i co Afera Amber Gold, Afera OFE, Afery paliwowe, podwyższenie wieku emerytalnego. Trzeba było odkupować od Unii Kredyto większość udziałowe PKO. Prywatyzacja zakładów energetycznych. I td i tp.
 • ~byłem Polakiem
  (2019-08-10 14:39)
  Panowie autorzy-redaktorzy, taki macie rozkaz? Macie tłumaczyć narodowi, że rządy PiS nie zrujnowały budżetów maluczkich w tym kraju, a światowy kryzys? To pomyślcie, czemu pisowski przywilej "mały zus". Z dobrej kondycji gospodarki malutkich firm? Czemu służy gąbka zwana OTK i kolejny przywilej dla małolatów pod postacią "ulga na start" i "zerowy pit"? Co, nie kumacie? A gdzie ukryć faktycznych bezrobotnych, by statystyki nie ujawniły prawdy? Wreszcie słynne "500+". Dobrze sobie wykumali. Lepiej "obdarować" kolejnym przywilejem pisowskim, niż płacic wyższą pensje, pozwalajacą rodzinei spokojnie przeżyć miesiąc. Gdzie zysk władzy? Wyższa pensja oznaczałaby wieksze obciążenie kapitalisty, bo trzeba by było płacić więcej na zus. A tak, lepiej dać troche kasy bokiem i mieć z głowy przyszłych emerytów. Nie bedą mieli podstawy do przyzwoitej emerytury Tylko suchy chleb na starość. Oczywiście politycy PiS zapewnili sobie wysokie emerytury na starość Zwąłszcza ta ściera, któa bestialsko okradała drugi raz z emerytur byłych funkcjoanriuszy okradzionych wcześniej przez malarza kominów. zwanego Kaczor Donald. Pierwszy z PO, drugi podwójny z PiS. Jeden w 2009 r. był premierem drugi prezydentem.
 • ~E.Gierek
  (2019-08-31 12:30)
  Pis już niech drukuje kartki na żywność.

Może zainteresować Cię też: