Walkę z globalnym ociepleniem Finowie traktują najpoważniej na świecie

| Aktualizacja:

Coraz więcej krajów chce walczyć z globalnym ociepleniem. Ale Finlandia traktuje tę walkę najpoważniej na świecie.

wróć do artykułu
  • ~voto
    (2019-07-21 12:04)
    paru finów chce uratować świat choćby wsuwali tylko szczaw i mirabelki
  • ~Karmen
    (2019-07-21 10:05)
    Dlaczego są tacy mądrzy finowie,szwedzi,norwegowie a my mamy na czele totalne ekologiczne miernoty. Jeden szuka starych żarówek, drugi likwiduje wiatraki a trzeci chce kopać węgiel przez 200-ście lat.
  • ~emerytka
    (2019-07-21 18:51)
    A ja czytałam w gazecie ,że Szwedzi do nas eksportują śmieci .I nie tylko Szwedzi ,ale także Niemcy i inne bogate kraje .Bardzo się dziwię ,że taki ekologiczny kraj nie przetwarza własnych śmieci u siebie ..A dlaczego nie ma unijnej dyrektywy ,że każdy kraj unijny przetwarza śmieci u siebie ? Pomogłoby to środowisku , bo bogate kraje mają technologie .
  • ~Suomi
    (2019-07-21 13:42)
    Najwyzszy poziom nauczania tez najwyzszy w Europie w Finlandii , no i to owocuje , ludzie mysla , w przeciwienstwie do piskich, za nich mysli Kaczynski, a to sa mysli chorego na glowe!
  • ~Sokular
    (2019-07-21 09:58)
    od zawsze "tak mieli" co jest łatwe z ich strukturą użytkowania ziemi gdzie blisko 80% powierzchni to lasyTen stan mają dzięki ich wyzwoleniu się od ruskich,którzy na potęgę wyrąbują lasy-deforestacja Rosji ma największe w świecie tempo-drzewo eksportują za bezcen-w cenach niższych od kosztów transportu.............deforestacja świata jest główną przyczyną zmian klimatu
  • ~md
    (2019-07-21 17:16)
    Bardzo lubię, szanuję i cenię Finów i mam tam serdecznych znajomych. Byłem 2 razy na wakacjach e Finlandii. Jednak mimo wielkiej sympatii uważam, że w niektórych sprawach są nieco zagięci. Ale wszystkiego najlepszego Suomi.
  • ~riddick
    (2019-07-21 22:06)
    Zdumienie ogarnia,że można ze społeczeństwa Na Zachodzie zrobić takich oszołomów.Skończy sie tak,że ludzie pewnego razu sie zbuntują i na taczkach wywiozą tych wszystkich heroldów nowej religii pn ekologia. Ekologia tak ale nie oszołomstwo.
  • ~NOR
    (2019-07-21 18:53)
    najlepszym sposobem walki z ociepleniem , jest eleiminacja populacji ludzkiej , oto w tym wszystkim chodzi . Mamy duzy wplyw na zasmiecanie i zatrowanie chemikaliami Ziemi , ale tylko promilowy wplyw na jej klimat . Slonce jest glownym sprawca ale tez naszym wybawca , bez niego nie przezyjemy jednego dnia .Poziom CO2 nie ma zadnego wplywu na klimat , jest go tylko 0.06% w powietrzu . Dzieki CO2 wszystko co zielone zyje i rozkwita !
  • ~Wódka Finlandia
    (2019-07-21 22:31)
    co za dużo to nie zdrowo. Odbija im to lewackie bredzenie.

Może zainteresować Cię też: