Kryzys i nuda w polityce pieniężnej. Na prezesurze Glapińskiego cieniem kładą się wizerunkowe wpadki

| Aktualizacja:

Glapiński chciałby, by symbolem pierwszej połowy jego prezesury był wzrost PKB i niska inflacja. Cieniem na niej kładą się wizerunkowe wpadki.

wróć do artykułu
  • ~Twer czarny
    (2019-11-25 19:05)
    ten pan ma krótkie rozumowanie chce euro dla Polski a ja złoty dla całej Rzeczypospolitej i nowe ziemie od Grecji do Renu i wschodnie nasze krainy całe,Dorpackie,Mołdawskie,Kijowskie ziemie,Smoleńskie i mój Nowy Gród to nasze Ruryka z marzeniem pana od kasy nijak się nie ma
  • ~Cud nad Wisla.
    (2019-11-25 15:58)
    Az trudno uwierzyc, bo wyglafalo ze to nasze zloto to legenda i jest fantem, no i ze ono owszem jest , ale istnieje tylko teoretycznie. To jest jakis cud nad Wisla ze je odzyskano . Teraz wiadomo dlaczego bylo tyle sztuvznego zamieszania, z tymi sprawami wizerunkowymi .
  • ~Pott
    (2019-07-17 09:01)
    Baksterstwo kwitnie!
  • ~Pradziad
    (2019-07-17 08:58)
    U mnie , osobiscie, kryzys tak , nudy nie ma. Caly czas mam w glowie pieniadze, ale tylko w glowie, nie w portfelu!
  • ~komisja sejmowa
    (2019-07-17 08:33)
    Gorszą wiadomością o banku centralny byłoby stwierdzenie ,że prezes przewodził mafii piorącej pieniądze z przestępstw .
  • ~najdroższe wakacje w życiu
    (2019-07-17 07:45)
    Zaraz zaraz - jaka nuda. Drożyzna za oknem, zaraz skończą się żarty
  • ~Jaś
    (2019-07-17 07:22)
    FANZOLELNIE
  • ~Slazak
    (2019-07-17 07:17)
    Zwyczajnie, jak w mafii
  • ~PIS wciąż trzyma smieci pod dywanikiem pr...
    (2019-07-17 07:10)
    Krąży, krąży złoty pieniądz ... pod stołem, w kopertach, na karteczkach, bez nagrywania, bank za 1 zł, bez fiskusa - ze złamaniem prawa. Gdzie tak jest ? Widać golym okiem - w pewnej partii. Konsekwencji brak, ale jest wojna ze zwolennikami prawa. PRAWA ! Czyli wojna PISu przeciw prawu.
  • ~W
    (2019-07-17 07:08)
    Dalszy ciag codziennego szczucia w der Dziennik. Glapinski jest bardzo dobrym ekonomista I wie dokladnie co robic by zapewnic Polsce rozwoj I stabilizacje finansowa. Jest tez wielkim patriota I dlatego atakowany jest przez Totalna Targowice I jej usluzne media.
  • ~Urban
    (2019-07-17 07:07)
    Kredyty w Polsce są i tak wyżej oprocentowane niż np w Niemczech. A skoro nie mamy polskich banków, to ktoś na nas zarabia i chciałby zarabiać jeszcze więcej. Dlatego krytykuje się politykę niskich stóp NBP.
  • ~eeeech
    (2019-07-17 06:52)
    Same tuzy intelektu i wiedzy eksperckiej się wypowiadają, a przecież od dawien dawna wiadomo, że nie wystarcza chęci (nawet dobre) trzeba wiedzieć jak... Czas jak zawsze to wszystko zweryfikuje... bardzo chciałbym się mylić co do swoich odczuć jak :/