Koniec Polski bez deficytu. Dziura w finansach może sięgnąć 3 proc. PKB

| Aktualizacja:

Przedstawiona przez premiera Morawieckiego mapa drogowa realizacji obietnic z tzw. piątki Kaczyńskiego kieruje nas w stronę trwale wyższego deficytu.

wróć do artykułu
  • ~Przes
    (2019-03-05 21:26)
    Sądzę ze od 2021 będą daniny - np podatek od luksusu. Moze to byc poprzedzone referendum
  • ~Niki
    (2019-03-05 21:29)
    Pamiętacie Gierka ? Teraz Pis robi tak samo i tak samo skończy .
  • ~Mateusz
    (2019-03-05 21:38)
    PO naprawiło budżet, przygotowało uszczelnienie VAT (bo to była reforma min. fin. Szczurka), oddali w ręce PiS zalatane finanse publiczne. A teraz mamy grecki model rozwoju. Nie oszukujcie się. Nie ma darmowego lunchu. Podatki i cięcie inwestycji w gospodarkę to kwestia czasu.
  • ~Zoo
    (2019-03-05 21:54)
    To samo mówił 3 lata temu Petru Rostowski Tusk ze pieniadzy nie ma
  • ~auostrada
    (2019-03-05 21:54)
    Niestety długi Gierka to pikkuś przy tym co szykuje Moraweicki.Gierek choć inwestował autentycznie w Polską gospodarkę .Tymczasem MM przejada wzrost gospodarczy i sprowadza masowo imigrantów .Juz 3 miliony w 3 lata (!) Ostatnio masowo ********** .Za 10-15 lat los Polski przez to będzie jeszcze gorszy niz dziś Francji bo skad niebogaty kraj weźmie im na socjal?
  • ~Zepp
    (2019-03-05 22:00)
    Ostatni raz Polska nie miała deficytu gdy premierem był Jan Krzysztof Bielecki
  • ~marian
    (2019-03-05 22:11)
    Gdzieśta pesymisty były jak Tuskowe pół biliona długu naciągały. Tylko towarzysz Balcerowicz z zegarem odmierzaczem czuwał.
  • ~baba z Brukseli
    (2019-03-05 22:11)
    Pelowcy znowy placza nad przyszloscia finansow.Wasz sztukmistrz od kreatywnej ksiegowosci juz mowil ze; piniendzy nie ma i nie bedzie; bo PO przezarlo nawet OFFE .Nie martwcie sie nikt wam tyle nie da co Tusk obieca.Juz mieliscie swoja zielona wyspe szczawiu i mirabelek .Wasz miszcz powtarzal ze trzeba sie cieszyc z cieplej wody w kranie .
  • ~Variete
    (2019-03-05 22:39)
    Pokaz magii w teatrze społecznym Wolandii. Leci kasa z sufitu i suweren jest zachwycony. Każdy łapie ile wlezie biedny i bogaty. Szkoda tylko, że jak się skończy przedstawienie to tych wolskich czerwońców nikt nie będzie chciał wymienić na walutę.
  • ~Jaulik
    (2019-03-05 23:17)
    500 wezme ale zaglosuje na PO. Nie dam sie przekupic.
  • ~sceptolog
    (2019-03-05 23:39)
    Władza za wszelką "CENĘ" !!!
  • ~jeży
    (2019-03-05 23:42)
    choćby obiecali czy dali mi milion to i tak na nich nie zagłosuję. bo żeby mi cokolwiek wypłacić najpierw mi zabiorą dwa miliony.
  • ~MANNEKEN PIS leje aż do Brukseli
    (2019-03-06 00:02)
    Rozdał PiS kazdemu po 500 z tego, czego nie ma ? Super jest ta pisowska kasa ! Nie ma, a w przemowieniach jest. No i jeszcze starczy na wieżowce małego dewelopera
  • ~abacab
    (2019-03-06 01:27)
    Najciekawsze jest to, że czołowi politycy PiSu już nie chcą rządzić przez najbliższe dziesięciolecia, jak to wcześniej deklarowali, ale ograniczą się tylko do jeszcze jednej kadencji. Bardzo dobrze wiedzą, że za klika lat systematycznie rosnący dług publiczny i stagnacja gospodarcza zmusi rządzących do radykalnego zaciskania pasa.
  • ~Dfg
    (2019-03-06 04:23)
    Pozwólmy PiS rządzić jeszcze jedną kadencję niech doszczętnie zrujnuje Polskę. Ale wiem że to dla młodych i dzieci będzie potworna tragedia .i nauczka na przyszłe lata i dziesięciolecia .Albo wygrać tak aby to natychmiast w ciągu trzech miesięcy naprawić.
  • ~Wart
    (2019-03-06 05:00)
    Brawo Morawiecki brawo wyborcy PIS
  • ~Janecki
    (2019-03-06 06:48)
    Grecki i wloski, a takze Piski model rozwoju : zastaw sie , a postaw sie! Zastaw sie i za wszelka cene zostan przy wladzy ! Znam taka anekdote : na poczatku XX wieku ,w hamburskim porcie robotnicy dostawali w stolowce codziennie lososia , dzien w dzien, az do znudzenia( taki byl wtedy tani) , robotnikom sie znudzilo, grozili strajkiem. Dla uspokojenia ludzi, dyrektor raz zafundowal parowki i piwo , zrobil przemowienie o rozowej przyszlosci, no i ludzi uciszyl, na jakis czas, az kiedys i tak doszlo do strajku. Moral z tej historii, ciemnrmu mozesz rzucac parowki, ale i ten zmadrzeje!
  • ~Joooo
    (2019-03-06 06:56)
    Lodziarze, juz sie wam nie bedzie oplacac lody robic!
  • ~Aliakbar
    (2019-03-06 06:57)
    To samo ************* jak PiS wprowadzało 500+, myśle ze jakby udac sie do wrózbity Amcieja to trafniejnby orzewidzail sytuacje gospodarcza Polski niz wy smieszni, niemieccy dziennikarze.
  • ~Barbara
    (2019-03-06 07:30)
    Opozycjo, spokojna wasza czaszka. Wam nie chodzi o deficyt tylko kieruje wami zazdrość, że PiS poprzez dobre rządzenie i pomysły ,radzi sobie z wszystkimi problemami. Lewacy czekacie na "koryto" ? A ja wam mówię nie doczekanie.

Może zainteresować Cię też: