Plan (Krach) Morawieckiego? Oto pułapki czyhające na polską gospodarkę

| Aktualizacja:

Gospodarkę mamy rozpędzoną. Znakomicie. Tylko co się stanie, gdy okaże się, że lecimy na oparach?

wróć do artykułu
  • ~aron
    (2018-07-30 14:09)
    Ile KOD im zapłacił ?
  • ~Victor
    (2018-07-29 21:05)
    Does this so called “newspaper” writes any positive article about Poland. Time to make the media Polish again. Enough of this German propaganda.
  • ~Warszawianka
    (2018-07-29 18:10)
    Małkinia k Ełku plaga kleszczy. Nie pomaga żaden środek. Uciekamy stąd brud w domkach ściany cienkie z płyty gipsowe. Łazienki katastrofa. Kleszcze łażą po ścianach i boazeria. Córka była u lekarza wyjąć kleszcza ma rumień co oznacza bolerioze. Plaża to tragedia połamany pomost. Krowy pojone w jeziorze i odchody płynące na plażę. Pijackie budy 500 plusów miejscowi wzywają służby bo dzieci bez opieki. Pies przynosił po 8 kleszczy dziennie. Cena za domek jak doba w Egipcie. Woda w kranach koloru żółtego. Nigdy więcej tego koszmaru. Obok Giżycka inny standard. I ceny mniejsze.Bez kleszczy.
  • ~Ojciec Kurki
    (2018-07-29 15:22)
    Heil Markel
  • ~Ojciec Kurki
    (2018-07-29 15:19)
    Jak nam zabraknie kasy, to wymusimy reparacje od waszych niemieckich mocodawców. Wenn wir nicht genug Geld für Reformen haben, werden wir von Ihren deutschen Herren Kriegsreparationen verlangen.
  • ~ferdkiepski
    (2018-07-29 13:10)
    Na opis stanu obecnego pracowały wszystkie po kolei koalicje rządzące Polską od blisko 30 już lat, więc odnoszenie tego stanu do obecnego rzadu to jest po prostu ściema i zwyczajna nieuczciwość. Stan polskiej gospodarki jest dokładnie taki, jaki sobie wymarzyli nasi najwięksi importerzy czli głównie Niemcy. Mamy być dla nich rezerwuarem taniej siły roboczej oraz przejąć mniej nowoczesną część produkcji. I tak właśnie jest. Rodzimi polscy przedsiębiorcy to w swojej masie reprezentują mentalność zaściankową uważając siebie za "szlachtę" natomiast swoich pracowników za niewolników. W efekcie ci pierwsi bogacą się nadmiernie, a ci drudzy klepią bidę i w końcu ida po rozum do głowy i zmieniają pracodawców na lepszych lub emigrują. Podobnie czyni zresztą Rzeczpospolita, która swoich Obywateli uważa za "chłopów pańszczyźnianych", którzy mają ********** na "klasę panującą" czyli urzędasów począwszy od sołtysa czy referenta młodszego po prezydenta. Dlatego też w Polsce poziom "zaufania i kapitał społeczny" jest bliski zeru, bo nikt nikomu nie wierzy, a zaufać łatwiej wściekłemu psu niż państwu polskiemu reprezentowanemu przez dowolnego urzędasa. O "wyczynach" US czy ZUS to się nawet filozofom nie śniło, ale wiadomo - "Polak" - czytaj: polski urzędas potrafi tak zgnoić innego Polaka jak nikt inny na świecie ! Perspektywy są więc dla Polski i Polaków kiepskie, ale trzeba przyznać, że jako Naród i jako społeczeństwo bardzo sobie na to przez wiele lat (a raczej wiele wieków) zapracowaliśmy.
  • ~grzeg
    (2018-07-29 10:34)
    Szlak was trafia w tej niemieckiej gazecie, że premier Morawiecki daje sobie świetnie radę z polską gospodarką? Nie dziwię się, im lepiej dla Polski, tym gorzej dla was.
  • ~WERT
    (2018-07-29 10:30)
    popatrzcie lepiej na wykres przyrostow PKB przez 15 lat- maksima na oraz mniejszym poziomie-ksztalt klina- BEDZIE SUPER ZWALKA ZA KILKA LAT-TAKA ZE JA ZAPAMIETAMY NA NASTEPNE 20 LAT-PROBLEMEM BEDZIE JAK ODPILOWAC LEGALNIE JARKA OD STOLKA !!!
  • ~WAS
    (2018-07-29 10:27)
    za PIS MOJA PRZYCHODNIA STALA SIE BANKRUTEM- KONTRAKTY NFZ NIE PODNOSI ZA PIS I PO W REHABILITACJI OD 10 LAT
  • ~cycu
    (2018-07-29 08:38)
    rozumiem ze obecny ala premier nazywa sie krach morawiecki mysle ze tak zostanie bo lze strasznie
  • ~alonso
    (2018-07-28 17:38)
    panowie redaktorzy zostają wam dopalacze osobiste
  • ~W
    (2018-07-28 14:19)
    SPOkojna wasza glowa,jak sie tak boicie to fora ze dwora .
  • ~dm1
    (2018-07-28 10:45)
    ~dm1 do ~motek (2018-07-27 09:33)3920 ~motek !!! I dlatego PO=lactwo może Polakom POwiedzieć, że w kasie pinięndzy nima!!! Macie se być zaradne i samemu je se ukraść!!!! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- To wpis tego chorego czlowieka, ktory pisze pod moim nickiem!!!
  • ~putto
    (2018-07-28 09:56)
    tylko kolejne 500+ dane suwerenowi uratuje gospodarke, suweren będzie miał forse a do roboty przyjadą Filipińczycy a do policji murzyny, wreszcie bedzie dobrze
  • ~t.
    (2018-07-28 09:33)
    "Krach" Morawieckiego - wzrost PKB prawie 6%, inwestorzy wala drzwiami i oknami, zero bezrobocia. Jak zyc der Dzienniku, jak zyc ???
  • ~...po prostu pinindzy ni ma.
    (2018-07-28 08:22)
    Tych dwóch gostków mają chyba niezły kredycik do spłacenia. Od trzech lat jedno i to samo.
  • ~Za wszeką cenę.
    (2018-07-28 06:56)
    A co było z planem Rudego, nic a nic się nie sprawdził . Nawet dokonano skoku na O.F.E. Zawłaszczając POnad 90 miliardów złotych. Chaotyczna wyprzedaż majątku narodowego za wszelką cenę.
  • ~N. Stradamus
    (2018-07-28 06:42)
    PiS gwarantem BIEDY w Polsce!
  • ~Platforma nie moze sie doczekac :
    (2018-07-27 23:16)
    PO i Herr Donald Tusk czyhaja na wladze w Polsce .
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2018-07-27 20:43)
    KRACH to SZWAB Der ..,.., Dziennik ma w rosPOrkach