Jeden z najbogatszych Polaków o daninie solidarnościowej: Nigdy nie będę szczęśliwy z jej powodu

| Aktualizacja:

Nie ma wyjścia, trzeba będzie zapłacić – twierdzi z wyraźną goryczą oligarcha z branży meblarskiej Adam Krzanowski o daninie solidarnościowej.

wróć do artykułu
  • ~ Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-21 16:00)
    Rydzyk też będzie płacił daninę solidarnościową czy oszuści w sutannach są z tego zwolnieni?
  • ~Mark Twain
    (2018-05-21 16:19)
    Niestety, tak już jest, ze im ludzie bogatsi tym jest im gorzej rozstać się z każdą złotówką. Wrażliwość społeczna jest dla większości ludzi zamożnych zupełnie obca. Najbardziej solidarni z potrzebującymi są ludzie niezamożni. Przypuszczam, ze takie słowo jak "ubóstwo" jest dla naszych polityków pojęciem zupełnie abstrakcyjnym!
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-21 16:24)
    Już bolą mnie usta od *******nia tych niemieckich FAJ za 2EURO. Może ma ktoś lepszą fuszkę służę dooo pom :-)
  • ~DOJNA ZMIANA SP. ZOO
    (2018-05-21 17:11)
    Władza popisała się plugawym chamstwem organizując tę hucpę z "daniną solidarnościową" - chodzi o to by obciążyć protestujących niepełnosprawnych "winą" za to że komuś trzeba zabrać pieniądze. To samo zrobiono w wypadku pseudo-premii dla pisowskich notabli rządowych - "ukarano" za protesty przeciwko rządowej pazerności tych, co nic z nią nie mieli wspólnego - samorządowców i posłów. A pisowscy pisiewicze i obajtki dalej koszą miliony w spółkach skarbu państwa, dalej odbierają odprawy z kręcącej się w zawrotnym tempie karuzeli stanowisk...
  • ~De
    (2018-05-21 17:21)
    Jedź do Francji tam zapłacisz NIE 4 %TYLKO 70%
  • ~Yy
    (2018-05-21 17:23)
    Rzad Pisu bogatym zabrac biednym dac jak za komuny
  • ~Jeden z najbiedniejszych Polaków:
    (2018-05-21 17:54)
    Zawsze będę szczęśliwy z powodu daniny solidarnościowej
  • ~szkoda słów
    (2018-05-21 18:12)
    Niech nie przesadza z ta nieszczęśliwością przy najbliższej wypłacie przytnie pensję robolowi.
  • ~Czaskowski
    (2018-05-21 18:35)
    POlszewiki tak mają wełna nie wełna aby była du-pa pełna
  • ~Hanna Gronkiewicz Szmalc
    (2018-05-21 19:06)
    Panie Krzanowski, pan już teraz nie wygląda na szczęśliwego więc konieczność płacenia daniny niewiele tu zmieni.
  • ~SOLIDARNA HAŃBA
    (2018-05-21 19:09)
    zabrać każdemu bandycie nieuczciwie zdobytą fortunę szczególnie tą z uwłaszczenia się na majątku suwerena który jako ten co go wypracował i to on powinien go materialnie dostać, nie za zagrabioną kasę rewitalizować tereny wokół biznesu prywaty by w oczy nie biły klepiska, dziurawe chodniki, jezdnie.Albo budować autostrady i oddawać je kluczykom by mieli dodatkowe miliardy na wypasione życie. suweren haruje, suweren funduje ...
  • ~cycu
    (2018-05-21 20:53)
    W Piśmie ŚW. jest powiedziane sprzedaj wszystko i idż za mną. Pytanie PO komunie skąd to macie !!!. Ja pracuję uczciwie jako belfer i wiążę koniec z końcem. Nie miałem na starcie to co Wy Mieliście. Proponuje rachunek sumienia i milczenie.
  • ~Marian z B
    (2018-05-21 20:55)
    W 2016r. wyśmiewano się i kpiono z syna który swój zakład przeniósł do Czech. W takie miejsce że z biura widzi polską stronę. Teraz mieszka w Polsce, podatki płaci w Czechach. A zamiast podwyżek podatku ma ulgi i dotacje do modernizacji ekologicznych firmy. Taka jest różnica pomiędzy działalnością tutaj a w Czechach.
  • ~protestujem
    (2018-05-21 23:06)
    Nie PO to kradł, żeby teraz się dzielić !
  • ~Scerba PUCZ
    (2018-05-21 23:08)
    Biedaczek odbije sobie na pracownikach !
  • ~rychu
    (2018-05-22 02:21)
    szczescie to nie jest plaszczyzna na ktorej mozna rozpatrywac zabieranie pieniedzy, lub nawet ich wydawanie !!!!!!! koszmarnie rozpaczliwe jest przeslanie, ktore wynika z belgotu Morawieckiego - nie ucz sie, nie doksztalcaj, nie pozyczaj od rodzicow, tesciow i znajomych zeby cos zrobic, bo taki Morawiecki cie za to ukarze i jeszcze nazwie to "solidarnoscia" !!!!!!!
  • ~zmowa zlodziei
    (2018-05-22 03:10)
    Nie ma podatkow "solidarnosciowych" - wszystkie podatki ponad 10% to zwykle zlodziejstwo, a podatek wzrastajacy procentowo wraz ze wzrostem zarobkow, to grabiez, bo przy podatku liniowym np.10% osoba zarabiajaca np. milion zl. rocznie i tak by placila 10 RAZY WIECEJ niz taki co zarobil 100 tys. na rok
  • ~Nan
    (2018-05-22 05:51)
    Jak więcej zarabiam to zabierają mi więcej podatku. I jeszcze chcą zabrać? Juz na patologie 500zl place Ja pracuje a mój sąsiad alkoholik ma ośmioma dzieci i mi się w oczy śmieje qrrrrwa😠😠😠
  • ~AniaWania
    (2018-05-22 05:54)
    A Morawiecki to skąd ma taki majątek? Może uczciwie zarobił? TO ZAROBCIE TRZY BANKI, JAK DO KOŃCA MIESIĄCA WAM NIE WYSTARCZA .
  • ~z
    (2018-05-22 06:44)
    Odchrzancie sie od Krzanowskiego. Nie przepadam za nim ale on ma odwage powiedziec czego innni nie powiedzieli.

Może zainteresować Cię też: