Zakaz handlu w niedziele. Śniadek: U mnie zakupy żona robi tak starannie, by w sobotę i niedzielę nie było potrzeby

| Aktualizacja:

Janusz Śniadek zapowiada w rozmowie z RMF FM, że wielkich zwolnień w handlu nie będzie. Do tego, dzięki zakazowi handlu dla dużych sieci odżyją małe, rodzinne sklepiki.

wróć do artykułu
  • ~wapniak
    (2018-03-15 21:27)
    Wasza rodzina jest zapewne szczególnie staranna! Schludniaki się znalazły!
  • ~Żona Działacza
    (2018-03-14 06:53)
    Jak dobrze ma Pan Śniadek? On działa jako działacz, a żona robi zakupy i gotuje mu obiadek!
  • ~aaa
    (2018-03-13 11:53)
    Do BANKRUCTWA wy doprowadzacie.Jak przez Niedziele ktos ma zbankrutowac to niech zlom zbiera.Ludzie maja DECYDOWAC co maja i kiedy robic.Co robi twoja zona jest mi obojetne,jak sanki w lipcu.
  • ~pyza
    (2018-03-13 08:40)
    pisowsko -solidarnościowy mądruś
  • ~`bezpartyjny
    (2018-03-13 07:30)
    Jak będę miał dochody miesięczne Śniadka to moja żona będzie siedziała na czterech literach w domu i będzie myślała kiedy wyjść z nudów na zakupy, albo załatwił bym jej pracę w czasie której zrobi zakupy itd...
  • ~Pelagia
    (2018-03-12 12:24)
    U nas w dyskoncie zwolniono dwie panie kasjerki i ponoć dwóch ochroniarzy (oni nie są naszymi pracownikami). To sukces, ogromny sukces, bo więcej ludzi pójdzie na bruk (tak jak wiceministrów????)
  • ~Andreas W.
    (2018-03-12 12:13)
    U Śniadka w domku panuje rasizm, seksizm i niewolnictwo (tak jak u obecnego prezesa NSZZ Solidarność - Piotrusia Pana Dudy. Kobietki u nich to czarna masa pracująca, a oni zaś to PANOWIE. I jak tu te panienki w MW demonstrujące (swoją infantylność??) mogą namawiać inne kobiety do Chrześcijańskiego Nacjonalizmu Dam (czy chodzi to o damy z 1933 roku???), wszak wiemy, jakie ma dewiacje polityczne MW z Winnickim na czole. I tu łączą się Śniadek i MW. Tyle tylko, że Śniadek i MW mają tyle wspólnego z chrześcijaństwem co Jan Kanty z kanciarzami ! ! !
  • ~Stanisław
    (2018-03-12 10:03)
    Mam wyższą emeryturę dzięki temu że chciało mi się pracować w niedziele więcej płacili. Wystarczyło zmienić kodeks pracy że każdemu np. należy się dwie niedziele wolne miesięcznie i pracodawcy by sobie poradzili, zawsze ktoś by się znalazł że chce więcej zarobić zamiast iść na mszę.Po kiego tak niespójne pokrętne przepisy? po kiego? ;po kary do koryta do koryta....
  • ~ALBERT
    (2018-03-11 18:59)
    Normalne!!! CHLOP tylko po lekarzach lazi.Nie pojdzie przeciez ze Specjialista do LIDLA.Kobitka to kobitka zawsze cos tanszego kupi.
  • ~biały
    (2018-03-11 16:22)
    Słuchając tego "związkowca" opuszczają mnie siły i zbiera mi się na wypróżnianie.Nie mam dla pana krzty szacunku
  • ~ANTYOSZÓLOM
    (2018-03-11 16:08)
    PAN ŚNIADEK TO TYPOWY SAMIEC,CHA,CHA,DO WYŻSZYCH CELÓW, STARA LATA Z SIATAMI, A ON "URZĄDZA ŻYCIE" POLAKÓW!!
  • ~obseerve
    (2018-03-11 15:23)
    W niedziele nie zremy tylko konsumujemy w restauracji cmoku!
  • ~billi52
    (2018-03-11 11:18)
    dua to złodziej
  • ~valdek
    (2018-03-11 10:30)
    Na sniadanko panie Sniadek zapewne swieze buleczki i miodek...bo reszte to na koszt podatnika w stolowce sejmowej....
  • ~Monachijski
    (2018-03-11 09:40)
    Pewnie żona Orbana wolała robić zakupy w niedzielę, dlatego Węgry po roku wycofały się z zakazu handlu w niedziele.
  • ~qqq
    (2018-03-10 21:32)
    No właśnie, Śniadek ma żonę od roboty, toteż jest od życia oderwany.
  • ~bolo
    (2018-03-10 13:32)
    Razem z żonką robimy zakupy w weekendy , bo w tygodniu praca , dzieci i starzy rodzice zajmują czas . Robimy je WSPÓLNIE z dziećmi ciesząc się ze WSPÓLNEGO działania i decydowania , a żonka śniatka , to dudowa -bis , zero własnego zdania, przeznaczona do robienia zakupów , noszenia siatek, prania , sprzątania i du..py dania.
  • ~ edek
    (2018-03-10 11:51)
    i brawo p Sniadek A to ze mlodzi rodzice walesaja sie po sklepach galeriach to jest tylko ich mania Pewni co prowadzi do samobojstw i popadaja w stresy e nie wiedza jak maja ******* choc raz w tygodniu czas z dziecmi I potem takie wyrastaja na dzikusow
  • ~byly solidarnosciowiec ale prawdziwy