Minister Kowalczyk: Nie ma żadnego przejmowania pani premier władztwa nad spółkami Skarbu Państwa

Nie ma żadnego przejmowania przez premier władztwa nad spółkami Skarbu Państwa, to jest absolutnie nieprawda; zmiana ustawy, którą przygotowałem polega na doprecyzowaniu pewnych określeń - powiedział w czwartek minister w KPRM Henrykiem Kowalczyk.

wróć do artykułu
  • ~AA
    (2017-10-11 18:17)
    Ciekawe kogo teraz patologia PIS-DOLI zatrudni ciotkę,wujka,brata,kuzyna ale jaja jak berety. Pozdrawiam patologię.
  • ~Tyle
    (2017-10-11 18:15)
    Ta ustawa to znak że brocha wyleci i kaczka przejmie stery
  • ~T
    (2017-10-11 15:46)
    A GDYBY NIE BYŁO TEJ NOWEJ USTAWY? Kto byłby odpowiedzialny za spółki skarbu państwa ? Czy to jakaś merytoryczna zmiana ? I na czym polega odpowiedzialność premiera i wicepremiera ?
  • ~Gocha
    (2017-10-11 15:07)
    Kowalczyk chyba chce po plecach Szydło dorwać się do władzy, stanowisk i kasy ze spółek.
  • ~prezes
    (2017-10-11 14:57)
    Jak ta zahukana, niekompetentna kobiecinka poradzi sobie z 436 spółkami skarbu państwa?. Kolejna fikcja pisowska.
  • ~KAROLEK
    (2017-10-11 14:14)
    BARDZO DOBRZE - W RAZIE CZEGO - WIADOMO , PANI PREMIER POD PRĘGIERZ . NIE BĘDZIE MIGANIA SIĘ I ZASŁANIANIA SIĘ NIEZNAJOMOŚCIĄ RZECZY CZY INNYMI OSOBAMI !
  • ~Jabis
    (2017-10-11 13:57)
    Zuzanna z placu Pigalle ... i wszystko jasne! Upaństwowić ... czyli uPISowić! PIS = PZPR-bis+ A poważnie? Zagryzali się na śmierć ... Morawiecki - Ziobro, itd. - to Bećka musiała CÓŚ zrobić. Ciekawe czy spółki Sz. Macierewicza też przejmie? Hehehe.
  • ~On
    (2017-10-11 13:18)
    Hahaha, Szydlo i wladza? Gdzie? W jej wlasnej kuchni! Bo kto w Polsce rzadzi , wie juz kazde dziecko!
  • ~Zuaznna
    (2017-10-11 12:52)
    Ciesze się że Mafie POlszewicki NIE będą okradać tych FIRM i to jest strzał w dziesiątki tego rządu tak być POwinno i za POlszewików ale musieli mieć z tego zyski że rozdali złodziejom z KRAJU i z ZAGRANICY
  • ~jantar
    (2017-10-11 12:46)
    Nie jest to wbrew pozorom nic nowego - za komuny było dokładnie tak damo.

Może zainteresować Cię też: