Ryanair wywołał turbulencje na Okęciu. Ostra walka o największy polski port lotniczy

Ryanair wystąpił o zgodę na osiem tras międzynarodowych z Lotniska Chopina. To oznacza walkę o największy polski port między trzema głównymi przewoźnikami na rynku.

wróć do artykułu
 • ~piotr
  (2016-07-02 12:05)
  Ależ bzdurne są te komentarze! Ludziom zwyczajnie brakuje wiedzy i samokrytyki.
 • ~Tom
  (2016-06-30 09:39)
  " to cios w LOT, który intensywnie rozbudowuje siatkę po zakończeniu ograniczeń nałożonych przez Brukselę w związku z przyjęciem 527 mln zł pomocy publicznej " nie znam tematu ale jak to my wyłożyliśmy kasę to co do tego ma Bruksela nad moim niebem mogę sobie latać ile chcę i Merkel to nie powinno interesować . Super dostaniecie kasę ale nie możecie latać i zarabiać super.
 • ~Gosc
  (2016-06-29 05:47)
  Niedlugo unia bedzie pozwalala nam jesc 2Xdziennie bo Polacy sie za bardzo utuczyli. Anglicy dobrze zrobili ze opuscili ten bajzel,wywolujacy bajzel w innych krajach. Wyksztalciuchy,napchali sie kasa jak miska woda i teraz decyzje wydaja innym krajom w zaleznosci od samopoczucia. Dlatego teraz tak strasza co to bedzie i ile to Europa straci,a to jest g.prawda.
 • ~Modlin - boisko treningowe
  (2016-06-28 23:39)
  Posunięcia Ryanaira, w dłuższej perspektywie, będą ze szkodą dla LOT-u i Modlina. Tak to jest, gdy prowincjonalne ******* chcą wejść do światowego biznesu, jak to ma miejsce w przypadku zarządzających Modlinem. A co na to minister transportu? No tak... Unia nie pozwala.

Może zainteresować Cię też: