Porozumienie nie podbiło ceny ropy

Od początku tygodnia rynek ropy elektryzowała wiadomość o porozumieniu dwóch największych producentów tego surowca – Rosji i Arabii Saudyjskiej. Gdy ogłoszono jego wyniki, ceny znów ruszyły w dół. Bo nie było to porozumienie, na które rynek czekał, a na dodatek tylko warunkowe.

wróć do artykułu
 • ~Konrad Wallenrod
  (2016-02-22 11:01)
  Pytanie czy ropa sie rozmnozyla jak chleb ,na pustyni ?.Skad taki nagly spadek jej ceny ?.Ktos wysprzedaje ogromne zapasy ropy zmagazynowane na wypadek III woj.sw.To eldorado dlugo nie potrwa i skutek bedzie odwrotny,kij ma dwa konce !.To dopiero bedzie kryzys,Rosja i inni eksporterzy to przezyja, ale co z tym ,kto zaczal ten balagan .To nie jest przypadek, a walka o wladze nad swiatem !.
 • ~ekonomista
  (2016-02-18 11:09)
  Arabia Saudyjska moze uratowac sie przed bankructwem, jezeli przyjmie arabskich pseudouchodzcow obecnie przebywajacych w Europie. Wowczas Arabia Saudyjska bedzie miala dosc sily roboczej, aby przestawic sie z eksportu ropy na eksport wyrobow gotowych - a to sie bardziej oplaca niz ropa.
 • ~Marta
  (2016-02-18 01:07)
  x adere Widze ze Pani nic nie rozumie z rynkow miedzynarodowych,zwlaszcza tych o ropie,polecam program Keiser Report,potem mozemy poozmawiac, jak juz sie Pani doksztalci.Przepraszam za wyrazy ale pisze z Hiszpani.Pozdrawiam.
 • ~adere
  (2016-02-17 18:30)
  Nie mogles debilu poczekać kilka godzin żeby się nie osmieszac ?!!
 • ~łowczy54
  (2016-02-17 14:32)
  Porozumienie Rosji i Arabii Saudyjskiej niby nie podniosło ceny ropy,a to jest nie prawda bo na CPN cena oleju napędowego skoczyła o 12 gr.w górę to o co tu chodzi???To jest rozbój w biały dzień,a jest tak w Tarnowie,można sprawdzić.

Może zainteresować Cię też: