Protesty handlowców i szefa "S" w związku z projektem podatku od marketów

| Aktualizacja:

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan skierowali list otwarty do premier Beaty Szydło i do parlamentu. Przekonują w nim m.in., że skutkiem wejścia w życie ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej będzie upadek setek małych przedsiębiorców i utrata pracy przez ponad 23 tys. osób.

wróć do artykułu
  • ~Df
    (2016-02-04 10:49)
    , a ja jestem zadowolony bo w końcu będe kupował u Kowalskiej , a nie ABC BIEDRONKA STONKA ODiDO
  • ~ojej
    (2016-02-04 10:42)
    Nie będą pracować w weekendy, w dni powszednie też nie, to będą mieli dużo czasu na dorabianie pięćsetzłotowych dzieci, czyż nie o to chodzi?
  • ~klon
    (2016-02-04 09:54)
    Pierdu, pierdu - najbiedniejszy emeryt musi płacić podatek - banki, hipermarkety, właściciele 100 sklepów nie? Moja firma z udziałem kapitału "podejrzanie zagranicznego" 3 razy zmieniała nazwę uciekając przed podatkiem ( pracuję w niej dopiero od 8 lat). Jest potrzebny facet, który ogarnie całe to tatałajstwo.
  • ~wk-ony
    (2016-02-04 09:47)
    uuu pani Beatka z Brzeszcz tego nie przewidziała ?
  • ~slazak
    (2016-02-04 09:41)
    "My premier europy" damy dla Syrii az 3 Mil. euro, naturalnie tylko dla chrzescian.
  • ~Ed
    (2016-02-04 09:30)
    Duda napisz do siebie, Wybrałeś PIS!
  • ~jazgot totalny, ta ja - ~kate
    (2016-02-04 09:13)
    ~oficer prowadzący - już czeka na robotę. Kto jest przeciw władzy będzie łapy ucinał i wsadzał za kraty albo na Sybir. Dlaczego Duda nie solidaryzuje się z samotnymi matkami wychowującymi dzieci. Od prorodzinnej PIS-owskiej Mazurek usłyszały, że jak się chcą "załapać" (co za chamski język) na 500 stów to muszą se jeszcze dodatkowo urodzić. Wszystkie media mówią o tej ustawie, przedstawiają kto dostanie, a kto może sobie tylko pomarzyć o 500 zł, a dziennik TVP Kurskiego o oficerach szkolonych w GRU, o Cackiewiczu czy jakimś tam histeryku IPN, o stanie wojennym, o wodzu Kaczyńskim, o Dudzie i o Szydło. A Polaków, nawet tych swoich mają gdzieś. Propaganda rodem z PRL-u. Nic to n ie da panie Kurski. Sztandarowa dziennikarka Gazety Polskiej i wasza też, nijaka Kania została skazana przez sąd na 2,5 roku więzienia za wyłudzenie kilkudziesięciu tysięcy zł od żony Dohnala, w zamian za pomoc w wydobyciu go z aresztu, powołując się na znajomości na szczytach władzy, a wtedy sprawiedliwością rządził Ziobro z towarzyszami i Kępą, też towarzyszką. Duda napisz następny list do Szydło w sprawie ratowania życia chłopczyka. Rodzice w rozpaczy proszą o pomoc, gdyż tylko operacja w USA może uratować mu życie. Koszt jest olbrzymi - ok. 7 mln zł. Zamiast 30 mln Rydzykowi na hotel SPA i baseny termalne dla biskupów, a nie dla staruszków, przeznaczyć je dla faktycznie potrzebujących. Rodzina maryjna, gdzie jesteście? Rydzyk z takiej forsy nie zrezygnuje.
  • ~wow
    (2016-02-04 09:06)
    Jakoś górników mi nie żal , dlaczego? .
  • ~Iwona
    (2016-02-04 09:04)
    Kolejna szybka i dziurawa ustawa nam się szykuje. Może gdyby rządzący najpierw zajęli się na spokojnie ustawami o podatku bankowym i od hipermarketów a także lepszą ściągalnością podatków a dopiero pózniej kiedy już wiedzieliby ile z tego wpłynie kasy do budżetu wprowadzić program 500 plus miałoby to ręce i nogi. Tak postąpiłaby każda rozsądna osoba ,nikt nie wydaje pieniędzy ani nie bierze kredytu tylko dlatego , że ma nadzieje na jakiś niepewny zastrzyk gotówki czy obiecaną podwyżkę.
  • ~fred
    (2016-02-04 09:00)
    Do roboty nieroby zwiazkowe.Mieliscie swoje 5 minut to wam była w głowie polityka,AWS i balowanie a teraz pyski drzecie jak wam sie stołki konczą???????????
  • ~slazak
    (2016-02-04 08:45)
    Beata Szydlo "premier europy" kon by sie usmial
  • ~lujowicz
    (2016-02-04 08:35)
    JEDEN DUDA I DRUGI DUDA TO PSY GONCZE PISu..PIS TO NAJGORSZA PARTIA OD CZASOW P.Z.P.R.
  • ~Filip
    (2016-02-04 08:33)
    Podatek przeciwko dużym niepolskim biznesom a w interesie wszystkich Polaków będzie atakowany na wszystkie możliwe sposoby. Jest oczywiste, ze niemieckie media bedą prowadziły akcje propagandowa przeciwko poprawie sytuacji finansowej polskich przedsiębiorstw.
  • ~Rabin Mordechaj
    (2016-02-04 06:39)
    Tak to jest jak wiceprezes Ochotniczej Strarzy Pozarnej z gminy Brzeszcze idzie do Polityki, Ona jest jak Piroman ktory sam podpala - tylko ze tym razem chodzi o caly Kraj!!!
  • ~slazak
    (2016-02-04 06:19)
    kanzlerz Otto Bismarck sie klania
  • ~bywalec
    (2016-02-04 03:16)
    Nie dziwię się Dudzie ,on jako właściciel Bałtyku ma się czego obawiać . Wyszynk w niedzielę będzie przynosił mniejszy zysk przy większym obrocie .
  • ~PiS - ZŁODZIEJE
    (2016-02-04 01:17)
    Hłe Hłe Hłe Hłe nie ma to jak "fachowcy" u władzy Hłe Hłe Hłe
  • ~skumbrie w tomacie
    (2016-02-04 00:27)
    chcieliście "dobrej zmiany" to macie...
  • ~Duda
    (2016-02-03 23:06)
    Duda, nie podskakuj.
  • ~SYLVEK
    (2016-02-03 23:03)
    christ - jak powiesz ze przez 8 lat PIS oszukiwal -to wszyscy na tym forum wiedza kim jestes . Na zmywak walkoniu - jak ci sie upadek PO nie podoba

Może zainteresować Cię też: