Minister finansów o dramatycznej sytuacji SKOK-ów: Piramida pozostaje piramidą

| Aktualizacja:

Minister finansów przedstawia posłom złą sytuację w SKOK-ach. Jak wynika z jego informacji, większość kas jest niewypłacalna, a w pięciu największych instytucjach tego typu brakuje aż 1,2 miliarda złotych.

wróć do artykułu
  • ~Roband
    (2015-08-02 16:51)
    UBECJA OPANOWAŁA SKOK WOŁOMIN i MAMY TAKI SKUTEK za POzwoleniem PALACU
  • ~the end piss..ss.s.ssss.s.s.ss.s.s..ssss
    (2015-07-27 08:55)
    Najważniejszy wniosek jest taki hochsztaplerzy udający bogobojnych katolików to hipokryci i oszuści jeszcze gorsi od innych nie używających religii i wiary w swej przestępczej działalności.
  • ~Bogusław Witkowski Wrocław
    (2015-07-26 14:31)
    Panie ministrze Szczurek, gdyby Pan to powiedział o bankach działających w Polsce, też by Pan wywołał Panikę. Zastanawiam się czy minister finansów który wywołuje panikę i naraża BFG i nas podatników na ogromne wypłaty, powinien pełnić to ważne stanowisko. Panie ministrze, czy mam podać banki które wytrzymają taki komunikat ministra finansów. Podam Panu i Państwu, żaden, żaden bank nie wytrzyma, żaden. Panie Mateuszu Szczurek, proszę się podać do dymisji ponieważ szkodzi pan państwu polskiemu, szkodzi pan systemowi finansowemu naszego kraju, szkodzi pan bankom i równości podmiotów gospodarczych.
  • ~Ted
    (2015-07-26 10:50)
    Ponad rok temu wypisałem się ze SKOKU. Rok czekać musiałem na zwrot wkładów.
  • ~ccc
    (2015-07-25 22:32)
    Polacy, zakładajcie konta w Skokach. A to co mówi banda z PO odczytujcie wspak.
    Wierzę,że dzień 25 października będzie równie radosny jak dzień 24 maja 2015.
  • ~zwykły człowiek
    (2015-07-25 15:54)
    Wśród komentatorów nie brak durni jakimi byli oszczędzający w Amber Gold. SKOK-i się same wykończyły, złym zarządzeniem. Mnie też próbowano zapisać do SKOK-ów. Organizatorami ich byli ludzie ,,Solidarności". Właśnie L. Wałęsa rozdawał po 100 mln dla każdego /kraj był zadłużony/, ludzie ferajny rzymskie szaleli.
    Wiadomo było wiele o FOZZ-ie i Art. B - wybór był prosty. Zostało mi się w PKO BP. Od 2-3 lat SKOK-i natrętnie się reklamują, całkiem jak Amber Gold przed upadkiem. Reklamy to drożyzna.
    A o stanie finansów wiedział Bierecki z ferajną, a nawet PiS-iory /odcięli się do SKOK-ów/. No i kto winien kantowi? Gajowy, PO, WSI. Od SLD i PSL się odczepiono. Za Smoleńsk też winien był e rząd, Moskwa, PO. A było winne złe kierowanie podwładnymi ludźmi, przez braci Kaczafich, we spół w zespół ferajny PiS-patowskiej .
  • ~w pis d%
    (2015-07-25 09:27)
    Skoki 3,5 miliarda strat. No to rekord został chyba pobity.. Wybierz pis jest szansa na więcej.
  • ~wacek
    (2015-07-25 09:21)
    To są skutki 8 lat rządów , albo raczej nierządu PO. PO zamiast walczyć z korupcją walczyła, niszczyła ludzi którzy wykrywali korupcję, zamiatała afery pod dywan. Pisała ustawy specjalnie pod konkretnych przestępców- biznesmenów aby unikali kary więzienia.
  • ~pis= katofaszystowski kit
    (2015-07-25 08:39)
    SKOKI powstały po to by min SZMALCOWAĆ czarnej mafii - sutannowym naganiaczom parafialnego motłochu sekcie pissss.
  • ~pis=katastrofa
    (2015-07-25 08:36)
    Nooo i co pissslamki i kościelne matoły? KATASTROFA dzięki pisslamskiim CUDOM NA KIJU wisi w powietrzu...
  • ~marian
    (2015-07-24 18:42)
    oj.PLATFUSY.jeszcze,czuja.kase.na.odchodne.chca.sie
    jeszcze.oblowic..bandziory
  • ~costam
    (2015-07-24 18:02)
    PiSbolszewiccy złodzieje okradali ludzi w Skokach a Duda dawał im ochronę polityczną i zapewniał bezkarność...
  • ~thorgal
    (2015-07-24 13:16)
    Piramidą jest caly system bankowy .Jaki bank jest wypłacalny, skoro ma tylko rezerwę czastkową ok 6%
  • ~von Nogay
    (2015-07-24 11:29)
    Jak widzę sekretarza KC PZPR w szeregach PO,niejakiego Święcickiego-Szyra (po teściu), to zastanawiam się, czy PO to nie matrioszka PZPR (jak poprzednio UW). A Szczurek to taki dzieciak wynajęty przez szajkę Balcer-Rostowski, aby rozwalić ostatnią polską organizację finansową.Jak przyjdzie etap grecki, to obce banki zablokują nam konta i możemy im nadmuchać (tak zrobiono w Grecji). Jak będą SKOKi, to może wcześniej Polacy powinni przenieść swoje pieniądze, aby były bezpieczne. Uważam,że trzeba podjąć taką kampanię: "Polaku, lokuj się w SKOKu!!!"
  • ~OSKu Bany
    (2015-07-24 11:25)
    O Kurczę, ONI jeszcze nie zauważyli, że im bardziej przys..ywają PiS-owi, tym bardziej ROŚNIE poparcie dla PiS... Znakomicie, niech w TYM trwają do wyborów...
  • ~Taka prawda o Skokach.
    (2015-07-24 11:14)
    To wielka nagonka Platformy na SKOKI,według nich co polskie to wszystko złe i nie mogą wspierać polskości.Moja rodzina trzyma oszczędności na kontach SKOK-Stefczyka i jesteśmy bardzo zadowoleni.A jeżeli pomagają jeszcze słabszym to właśnie dobrze i o to chodzi.Inne banki nabrali ludzi na wielkie długi i Skoki umożliwiają im te spłaty aby mogli przeżyć.
  • ~pol anka
    (2015-07-24 11:14)
    SKOKI bardzo długo pozostawały poza kontrolą KNF I CO WAŻNIEJSZE do 28 lisopada 2013 roku depzyty nie były gwarantowane przez BFG. A w praktyce, w 2012 roku idę do SKOKU i wpłacam 100 mln zł, oczywiscie nie wpłacam tylko robimy takie małe conieco z Panem Dyrkiem, rok póżniej po otoczeniu mnie opieką BFG idę po kasę, której nigdy nie wpłaciłem. I TO MIAŁ NA MY ŚLI bARTLOMIEJ SIENKIEWICZ pisząc głośna powieść "C..., d...i kamieni kupa"
  • ~deratyzator
    (2015-07-24 10:44)
    A czy Polska jest wypłacalna ???, czy wpływy do kasy równoważą się z wypływami ??? Panie Szczurze ? chwyć pan za liczydło ! słusznie grzmi nad SKO-ami ale są dużo większe problemy i draństwa powodujące rozpad finansów publicznych i tam Szczur jest po prostu Szczurkiem ... ani słóweczka nie bąknie
  • ~lilia
    (2015-07-24 10:02)
    skoro jest taka nagonka na rząd to może niech SKOKi upadną to wtedy zobaczymy co pisiory będą mówić, a nie później po kaskę występować do nadzoru bankowego
  • ~spisane będą czyny i rozmowy
    (2015-07-24 09:51)
    Koniecznie zapamiętajmy NAZWISKA tych osób. KONIECZNIE. To co ONI teraz zrobią zostało SKOK-om zapowiedziane kilka lat temu, gdy nie zrezygnowali z popierania inicjatyw patriotycznych - przez osobę pełniącą jedna z najważniejszych funkcji w III RP.

Może zainteresować Cię też: