Eksport ma się świetnie. Rosja nam niepotrzebna

| Aktualizacja:

W 2014 roku nasze firmy sprzedały za granicą żywność wartą 21 mld euro.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2015-01-27 07:45)
    Job twoju mać:-)
  • ~sniadanie
    (2015-01-27 08:12)
    jak ta zywnosc jest tak dobra w smaku to dlaczego jest tak u..jowa w smaku???
  • ~gdzie tekst ?
    (2015-01-27 08:17)
    Pytanie nie w temacie ale dlaczego nie widzę tekstu tylko zdięcie i nagłówek ?
  • ~no gdzie
    (2015-01-27 08:21)
    Polskie głupki a gdzie wasze łupki ?
  • ~nie pozdrawiam ruchali
    (2015-01-27 08:28)
    Żryjcie spod siebie durne kacapy.
  • ~PiS be with you
    (2015-01-27 08:53)
    Ten Putin to wzor dla naszego Pana Prezesa Kaczynskiego .
    On tez za morde chcial zlapac wszystkich i podsluchiwal nawet pielegniarki .
    Aresztowania o 5 godz nad ranem z telewizja na miejscu , to tez Stalin-Putin -Dzierzynski.
    Zawladnelismy i prasa i TVP !!
    Mielismy w rekach CBA , Prokurature , Sady !!
    Prezesowi odbilo z Lepperem i wyborami i stracilismy wladze !!!

    Zaluje ze nam sie nie udalo , przyznam ten nasz Prezes i Zero-ziobro to FAJTULAPY.
    Wladze mielismy i wypuscilismy z rak !!
  • ~Kt2
    (2015-01-27 09:02)
    Od lat było tak,że najlepiej było nam jak byliśmy daleko od ruskich.
    Na cholerę nam te kufajki i zacofanie.
  • ~hahaha
    (2015-01-27 09:03)
    wpieprzajcie trawe ruskie smiecie
  • ~warszawiak
    (2015-01-27 09:20)
    Hihi, pisowskie trolle nie dostaly przekazu dnia???
    Rzecznik Brewik zaspal czy Kaczor nie wie jeszcze jak bardzo wygral??
  • ~Lysa
    (2015-01-27 09:33)
    To o co chodzi rolnikom skoro jest tak dobrze ???
  • ~vp
    (2015-01-27 09:39)
    Nasz rodzimy Putkacz z ŻOLIBORZA ,POPRZEZ SWOICH SIEPACZY PiSubractwa próbuje podburzać różne frakcje głuptaków związkowych . Putkacz tylko tak potrafi ,wszystko zepsuć ,bo beztalencie i bezmyślność ma wrodzone .
  • ~rolnik
    (2015-01-27 09:40)
    Ten sam Instytut obliczył ,że przez ostatnie dwa lata polscy hodowcy trzody i bydła mięsnego z powodu niskich cen , razem ze swoimi rodzinami pracowali za darmo .Konsumenci mają nie za drogo, ale po plajcie polskich producentów trzeba będzie jeść mięsko wyhodowane na zachodzie metodami przemysłowymi. Są np bezobsługowe chlewnie. Pracownik przyjeżdża co parę dni tylko po to aby usunąć martwe , padnięte sztuki i sprawdzić czy działa automatyka. Smacznego.
  • ~adam
    (2015-01-27 09:49)
    Przepraszam ale muszę skwitować te wypociny.Ten co to napisal musi się leczyc. Na mazurach masowo padaja firmy ludzie są zwalniani./np Firma Cezar w Elku/ bo kontrachent z Rosji zrezygnmowal ze wspólpracy. Moge wymienic przynajmniej 50 firm ktore zbankrutuja lada dzien. Wypociny dziennikarzyny na zamowienie.
  • ~warszawiak
    (2015-01-27 10:07)
    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach
  • ~debilem nie jesteś
    (2015-01-27 10:43)
    ~warszawiak2015-01-27 10:07
    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach



    Jak płacą ci 5 złotych za wpis, to debilem nie jesteś. Ja tyram na kopalni za 5 złotych na godzinę i mimo że mam wykształcenie górnicze , to powiedzieli ,że i tak mnie nie potrzebują i mnie zwolnią.
  • ~Weteran
    (2015-01-27 10:51)
    Co to za bzdury, zapytajcie sadowników i ogrodników z sandomierskiego to Wam powiedzą cystą prowdę na ten temat. TO co ta banda niby polityków wyprawia z ludźmi zarówno w Polsce jak i w Rosji to przechodzi ludzkie pojęcie.Konflikt służy wielkim interesom, a ze zwykłym człowiekiem nikt się nie liczy.
  • ~bolek
    (2015-01-27 11:00)
    Jak jest tak dobrze to czego chcą rolnicy mają super .Zabrać im dopłaty z Uni i przeznaczyć robotnikom z miast.Rolnicy mają za dobrze trzeba zlikwidować KRUS i wtedy zobaczymy.Może to amerykańskie trolle ich podjudzają i dlatego rolnicy płaczą maja za dużo pieniędzy buraki bo jak słyszę eksport kwitnie ma się dobrze ,więc o co chodzi kochani rolnicy11111111111
  • ~olga
    (2015-01-27 11:02)
    "... Problemy z eksportem na Wschód wpędziły w poważne kłopoty ponad połowę firm z branży mięsnej, co trzecią mleczarnię i aż dwie trzecie przedsiębiorców z branży owocowo-warzywnej – wylicza Bisnode Polska ..."

    "... Z okazji targów Mleko - Expo 2014 prezes Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskiej Waldemar Broś, przedstawił coraz bardziej dramatyczną sytuacje na rynku mleka i jego przetworów.

    Pogarsza się sytuacja zarówno producentów mleka - rolników ze względu na spadek cen skupu (średnio ze 1,54 groszy za litr w grudniu poprzedniego roku do 1,24 zł za litr obecnie) ale także sytuacja zakładów przetwórczych ze względu na spadki cen zbytu produktów mleczarskich zarówno na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych.

    Obniżyło to zdecydowanie rentowność branży mleczarskiej w Polsce czego dobitnym wyrazem jest spadek zysku netto z 2,47% w I półroczu 2013 do zaledwie 1,37% w I półroczu tego roku..."
  • ~cafar
    (2015-01-27 11:23)
    Eeeee, nuda, kacapów wywiało, PiSiory tez jakies takie bezjajeczne.
  • ~oko
    (2015-01-27 11:32)
    No jak tam debile z PO i PSL skoro tak duży macie eksport to czemu ten strajk szykują odłamowcy z ZSL ,przecież chłopy zawsze były za komuną i z komuną ich prawą ręka i lewą nogą, łapać za kosy i do boju.Jedno jest pewne media kłamią bo oni zawsze kłamały,skoro tak to nie zapomnijcie o tych psubratach z Woronicza 17.

Może zainteresować Cię też: