Śląsk oszczędza, McWarszawa konsumuje na potęgę

Najwięcej wydają w sklepach i restauracjach mieszkańcy Mazowsza. Ślązacy robią statystycznie zakupy aż o ponad 45 proc. skromniejsze niż przeciętny mieszkaniec naszego kraju.

wróć do artykułu
  • ~sofia
    (2015-01-27 00:10)
    to jest wybór każdego co robi. i tyle. ja się zajmuję swoimi finansami. zdecydowałam się na lokaty w getinie i dzięki nim mam pewność,że mam bezpieczne zaplecze finansowe.wolę to niż nadmierną konsumpcję ;)
  • ~komentarz
    (2015-01-27 11:49)
    Bo na Śląsku przepłacanie się skończyło. Tak popierali Solidarność i Buzka aż w końcu im zdechło. Już z Pomorza na Śląsk nikt nie jedzie. To Ślązacy jadą w warszawskie do pracy, a biznesmeny budowlane ich mordują jak chcą wynagrodzenia za wykonaną pracę. Gdyby nie ugodowość Kopacz, mieliby gorzej. Warszawa doi cały kraj i jeszcze SN pozwolił Struzikowi /temu nieudolnemu zarządzającemu z PSL/ mniej oddawać dojonej reszcie kraju. Janosikowe jest be. Ale szastanie groszem, cacy. Taki Marcinkiewicz zarabia od 40 do 100 tys. zł i dobrze. Miał chłop żonę cacy i fajną rodzinę , to sobie wziął młodszą /potrzeby fiuta, przesłoniły mu uczucia wyższe/. A i tak chce wrócić do polityki - to ile ci cwaniacy zarabiają? Lukasz Tusk, gdy trafiła do Sejmu, był chudziną. Teraz wypasiony i arogancki i taki jak posłowie PiS. Brak mu cwaniactwa PSL-manów, ludzi lewicy i PO.