Rynek pracy się stabilizuje, ale na cuda nie liczmy

| Aktualizacja:

Stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce już trzeci miesiąc z rzędu utrzymuje się na poziomie 13 proc. Jak wynika z najnowszych danych GUS, w październiku tego roku pracy nie miało niecałe 2,1 mln Polaków, a ich liczba w ciągu roku wzrosła o 4 proc. W urzędach pracy w październiku zarejestrowało się 245,8 tys. nowych bezrobotnych, czyli o 6,7 tys. mniej niż we wrześniu.

wróć do artykułu
 • ~banita
  (2013-11-27 15:21)
  kolejna bzdura stabilizuje ? coraz więcej młodych robi wypad na zachód ba ? nawet na wschód , gdyż w tym kraju sołtysa Bronka nie da się żyć .
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-27 22:11)
  Przelewy Hofmana: 140 tys. zl bez podatku...
  Jak ustalilismy, CBA zawiadomilo prokurature o kilkunastu przelewach w latach 2007-10 na konto Hofmana oraz konto jego biura poselskiego, od których powinien byc zaplacony podatek. W sumie wplacono na nie ok. 140 tys. zl. Mniej wiecej polowa przelewów, na kwote 60 tys. zl, to pozyczki wplacone przez Pietryszyna. Pozostale 80 tys. zl, jak slyszymy w prokuraturze, to "operacje finansowe zwiazane z innymi dzialaniami", które beda teraz analizowane.
  ( ile poszlo boczkiem...tylko hofmanek wie )

  Mam pytanie do Adasia z dlugim penisem ,co trzeba zrobic aby i nam przyjaciele pozyczali po 100000 zl zajmujacy tak wysokie stanowiska
 • ~dorka
  (2013-11-28 12:43)
  nie wiem skąd takie zdanie na ten temat, ale nie bardzo to widać. sama się miotałam po tym rynku pracy w poszukiwaniu dobrej pracy, i trochę mi to zajęło. na szczęście trafiłam do Welmax gdzie jest wszystko jak jak powinno być. porządny i poważny pracodawca.
 • ~Roman
  (2013-11-29 12:18)
  Ja niestety nie widzę tego żeby się stabilizowało. Mój pracodawca szykuje zwolnienia. grupowe. Juz nawet powiedział na jakich warunkach... gdyby nie to, że coś mi nie pasowało, i bym nie poszukał w internecie (znalazłem świetne artykuły na ten temat na radapracownikow.pl) to nie dość, że by mnie zwolnili to jeszcze na jakiś potwornie złych warunkach. Także moim zdaniem: nic się nie stabilizuje, a pracodawcy tylko czekają jak zarobić na swoich pracownikach i zwolnieniach!!!

Może zainteresować Cię też: