Są założenia przyszłorocznego budżetu

Rząd przyjął założenia przyszłorocznego budżetu. Wzrost gospodarczy ma wynieść 2,5 procent, inflacja 2,4 procent, a bezrobocie na koniec przyszłego roku 13,8 procent.

wróć do artykułu
 • ~zosia
  (2013-06-12 10:57)
  Jeszcze zostaje jedna możliwość . Wsiąść w TUSKOBUS i udać się na wschód, DALEKI WSCHÓD.
 • ~awo
  (2013-06-12 08:23)
  tusk bawi się we wróżbitę,jego prognozy to psu o kant rozbić.Wszystko podporządkowane prymitywnej propagandzie a gospodarka się sypie. Do roboty patentowane lenie !!! Gospodarka przede wszystkim, durnie.
 • ~obserwer_1
  (2013-06-12 06:50)
  oszczędności na zbrojeniach? przecież dwa tygodnie temu rudy debil ogłaszał w łańsku że teraz zbudujemy obronny pancerz nazwany "zębami tuska". schizofremia pełno objawowa
 • ~KRZYSZTOF KORNATOWICZ
  (2013-06-11 23:14)
  DOPROWADZONO DO TEGO , ŻE Z JEDNEJ STRONY , PRZY TEJ DROŻYŹNIE , ZA PRZECIĘTNĄ PENSJĘ NIE DA SIĘ ŻYĆ , Z DRUGIEJ STRONY MILIONY , SZCZEGÓLNIE MAŁYCH FIRM NIE MAJĄ Z CZEGO PŁACIĆ , NAWET TYCH MARNYCH PENSJI SWOIM PRACOWNIKOM .WSZYSCY JESTEŚMY BANKRUTAMI .WINĘ ZA STAN PAŃSTWA I SPOŁECZEŃSTWA PONOSZĄ WSZYSTKIE - BYŁE I OBECNE RZĄDY .OCZYWIŚCIE NIEKTÓRE , JAK PLATFORMA "OBYWATELSKA " ,Z UWAGI NA CZAS OKRES "PORZĄDZENIA SOBIE" NASZYM PAŃSTWEM ,WINĘ PONOSI NAJWIĘKSZĄ .NAJWYŻSZY CZAS NA ZMIANY ! SYSTEM , KTÓRY CIĄGLE SIĘ PSUJE , NIE NADAJE SIĘ DO CIĄGŁEJ NAPRAWY . WYSTARCZY !!! TRZEBA ROZLICZYĆ MAFIOZÓW POLITYCZNYCH ZA STAN PAŃSTWA I ZMIENIĆ SYSTEM , NA TAKI , W KTÓRYM JEST POMYSŁ NA CZŁOWIEKA . JEGO SPOKÓJ , MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU I BOGACENIA SIĘ , JEGO BEZPIECZEŃSTWO EKONOMICZNE . MAFIOZI POLITYCZNI , PRZY POMOCY SPROSTYTUOWANYCH DZIENNIKARZY I " ELIT " DOPROWADZILI NAS DO NIEWOLNICTWA EKONOMICZNEGO I ROZGRABILI MAJĄTEK NASZEGO KRAJU . CZAS NA ROZLICZENIE OBECNEGO SYSTEMU I NA STWORZENIE ZUPEŁNIE INNEGO , NOWEGO OPARTEGO O DOBRO CZŁOWIEKA , A NIE O JEGO WYZYSK . KRZYSZTOF KORNATOWICZ - PLATFORMA OBURZONYCH
 • ~la
  (2013-06-11 22:59)
  Mój nie za ciekawie wygląda dlatego coraz poważniej nad jakąś inwestycją się zastanawiam. Przczytałam o http://poradnikinwestowania.pl/sztuka-inwestycji-inwestowanie-w-sztuke/ i musze przyznać że na poważnie o sztuce zaczęłam myśleć.