Rosja ma nowe gigantyczne złoża gazu

| Aktualizacja:

Rosja może wycofać się z eksploatacji gigantycznego złoża gazu Sztokman. Eksperci Gazpromu odkryli podobne złoże niedaleko Sachalina - poinformował o tym wiceszef rosyjskiego koncernu Andriej Krugłow.

wróć do artykułu
 • ~Palec boży
  (2013-06-03 15:17)
  Jeśli Rosja nie odda Polsce wraku saomolotu i czarnych skrzynek i wszystkiego tego co Polacy żadaja co ma związek z katastrofa smoleńska to ARMIA BOGA rozbije im i te złoze. Pożegnali się już z dwoma za snucie zima planow żeby odciąć Polsce niby przez przypadek gaz. Najpierw z pomocą łapowy dla Tuska wymuszali uzależniali Polskę od gazu ruskiego, a potem szantaż i sabotaż! Walneli im po gazie w południowo wschodniej Rosji. Zgineły niewinni ludzie(z ludow mongolskichi) i ich zwierzęta, ale już sa na drodze do nowego pięknego swiata! Kiedy ARMIA BOGA uderza i maja zginąc niewinni nie majacy ze złem nic wspolnego ludzie BOG natychmiast wyciąga ich dusze z ciał żeby nie cierpieli. Wszyscy byli tu wokół mnie. Jeden z małych chlopczykow przypadł mi szczególnie do serca bo był inkarnacja Kublai CHana syna Dżingis CHana. W latach 70 na jednej z planet Syriusza została załozona nowa wspaniała cywilizacja, która dowodzą najwyżej rozwinięte w Uniwersum dusze. Tam urodzą się oni i będą wspólnie budować z najwyższymi nowy świat. Dla każdej duszy ma to znaczenie historyczne być pierwszymi co zakladaja nowa cywilizacje. Nie ma tam ani destrukcji, ani agresji ani zła. Jest tylko sielanka i idylla! Mogli tam pojsc od razu ale chcieli jeszcze obejrzeć nasz świat, bo nieduzo go widzieli. Niedługo będą gotowi żeby urodzić się razem z Bogami!
 • ~MARIAN
  (2013-06-01 09:37)
  Ten papierowy TYGRYS już nie wie,co wymyślać aby świat uznawał go ciągle za giganta?! A tak na prawdę jest /i był zawsze/ tylko zagrożeniem dla tego świata.
 • ~gazomierz
  (2013-05-31 17:57)
  ruscy caly czas wpieprzja groch, szcaw i mirabelki.. i dlatego tyle tam gazu. Az oddychac trudno.
 • ~pol anka
  (2013-05-31 16:15)
  poziom propagandy poszybował do góry, czyżby Rosjanie w ramach ocieplenia stosunków z polską wysłali kogoś na szkolenie do Grasia
 • ~obserwer_1
  (2013-05-31 16:06)
  a to ci nowina. od dawna przecież wiadomo że kacapstwo ma potężne złoża gazu w obłasti priwislańskiej

Może zainteresować Cię też: