Otworzą dwa nowe lotniska w Polsce. Tylko nie wiadomo po co...

Druga połowa listopada ma być przełomowa dla Polski wschodniej. W tym czasie lokalni samorządowcy uruchomią pierwszy w tej części kraju port lotniczy - w podlubelskim Świdniku. We wrześniu 2013 roku podwoje otworzy port lotniczy w Radomiu.

wróć do artykułu
  • ~niepatriota
    (2012-09-18 13:15)
    Stadion Narodowy kosztował kilkakrotnie więcej niż którekolwiek z tych lotnisk. Prawdopodobnie będzie generował większe koszty niż te lotniska. Stadion wybudowano dla urządzenia zawodów dla dyscypliny, w której od lat jesteśmy pośmiewiskiem w Europie i na Świecie. Lotniska będą służyć mieszkańcom regionów, z których dojazd do innych regionów Polski i Europy jest jak na standardy XXI wieku skandaliczny. Np. podróż pociągiem z Lublina do Warszawy trwa dłużej niż przed wojną.
  • ~Andrzej M
    (2012-09-18 13:28)
    Najlepiej zrobić zaściankową ściane wschodnią bo głosuje na PIS. W Tuskolandzie nie ma miejsca na takie osoby..
  • ~Calder
    (2012-09-18 13:29)
    W ciągu godziny to dojedziesz do Janek, panie ekspercie. Potem koniec ekspresówki i dwie godziny w korku. Takie są fakty.
  • ~czytelnik
    (2012-09-18 14:07)
    a co Wam mendy przeszkadza otworzenie lotniska w Radomiu - nie tylko wielkie miasta mają prawo się rozwijać, mniejsze też!!!
  • ~roklop
    (2012-09-18 14:18)
    praktycznie 2x mniejszy Rzeszów jest jakoś rentowny, ba nawet dostał kasę na rozbudowę swojego lotniska, a Lublin ma nie być, a po drugie w infrastrukturze nie chodzi tylko o zyski, ale również o polepszenie jakości życia mieszkańców a takie lotnisko i połączenia lotnicze na pewno się do tego przyczynią
  • ~perun
    (2012-09-18 14:33)
    "Poza tym ten rejon nie jest w stanie przyciągnąć żadnego turysty ani biznesmena" - to o radomiu, bardzo mi się podoba :-)
  • ~Lolupo
    (2012-09-18 14:36)
    Lublin to dodatkowo szansa na pasażerów z Ukrainy. Tam nie ma tanich linii a do Lublina kursują regularne połączenia autobusowe i jest znacznie bliżej niż do Modlina. Wystarczy tylko odpowiednia promocja za granicą
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2012-09-18 14:36)
    Popieram WSZYSTKIE komentarze napisane po godz. 13-ej!!!
    Poza tym jest stara jak świat zasada handlowa - masz towar, to i kupiec się znajdzie. Tylko trzeba go umiejętnie zapodać.
  • ~Rupert.
    (2012-09-18 14:39)
    Do `niepatrioty`.W sumie zgadzam się z Tobą.Tylko ile osób będzie stać na to,aby przelot samolotem traktowały jak przejazd pociągiem.Chodzi o cenę biletów.
  • ~Dowora PO
    (2012-09-18 14:41)
    Ludziom potrzebne to co dla ludzi,wydali miliardy na stadiony,kiedy tysiące rodzin nie ma mieszkań w Polsce,dzieci nieb mają sięgdzie uczyć po lekcjach nie ma przedszkoli,ale czy przedszkola są potrzebne rządzącym? NIE!
  • ~Lenny
    (2012-09-18 14:42)
    Brawo Radom, nie dajcie się tam zrobić w zad..ie. Miasta wojewódzkie a zwłaszcza te największe chcą wszystko zawłaszczyć dla siebie.
  • ~dziadek
    (2012-09-18 14:43)
    Nieważne, że lotnisko w Świdniku jest nierentowne na starcie -ważne aby "ludziki" desygnowane z partyjniackiego klucza zarabiały przeszło 200 tys. rocznie - TO JEST WAŻNE

    Partyjni lubelscy - WSTYD
  • ~Wiesio bicz na PISmatołki
    (2012-09-18 14:46)
    ZAORAC TO PISOWSKIE BAGNO ! ! ! Lublin to matecznik PISoszolomstwa... idzcie wPISdu... popierczacie JArKAcza wiec zdychajcie z glodu...
  • ~My name is Bąk, James Bąk
    (2012-09-18 14:53)
    Myślę, że interes będzie opłacalny jeśli zatrudni się dobrego specjalistę od wizerunku np. jakiegoś młodego socjologa z Sopotu.
  • ~gość
    (2012-09-18 14:53)
    Jak to nie wiadomo po co te lotniska? Po to by kolejni gastarbeitrzy mieli jak przyjeżdżać na święta.
  • ~Siara Siarzewsky
    (2012-09-18 14:55)
    JAK TO POCO .ŻEBY KRENCIĆ LODY
  • ~elmo
    (2012-09-18 14:57)
    obiektywnie lotnisko w lublinie to głupota - owszem wojskowe ale założenia są błędne bardziej przydałoby się w białymstoku

    bliskość rzeszowa ale jednoczesnie niechęc do lublina powoduje
    że raczej do krakowa rzeszowianin pojedzie niż do lublina (brak dróg i uczciwej kolei) radom zaś to pomysł słuszny - kolejne odciążenie warszawy mile widziane
  • ~roxanne
    (2012-09-18 15:00)
    do ~Wiesio bicz na PISmatołki Wiesio - ty to jednak rzeczywiście kretyn jesteś ...
  • ~Burłacy znad morza
    (2012-09-18 15:01)
    Jest takie miasto w Polsce gdzie obciągną ci samolot po płycie że aż miło.
  • ~Paweł
    (2012-09-18 15:06)
    To będzie jakieś 5 samolotów dziennie , tyłka nie urwie.