Wysoka podwyżka płacy minimalnej jest nieunikniona. Ludzie tego chcą, a więc dostaną

| Aktualizacja:

Programy wyborcze pokazują, że wysoka podwyżka płacy minimalnej jest nieunikniona.

wróć do artykułu
  • ~BALCEROWICZ
    (2019-09-26 07:43)
    mnie sie podwyzka nalezy !!!!!!!!!!!!!!
  • ~Paweł
    (2019-09-26 07:46)
    to jest chichot historii : Polacy en masse głosują na socjalizm narodowy...
  • ~KRYSTYNA JANDA
    (2019-09-26 07:46)
    ODDAJCIE MOJE 2 MILIONY CO ROKU DOSTAWAŁAM OD PO !!!!!!!!
  • ~guzikiewicz
    (2019-09-26 07:47)
    Co mają powiedzieć o tym nieszczęśni emeryci, wielu z nich zap...ało na dwóch etatach .Teraz pisowski szczęściarz po zaocznej podstawówce zarobi więcej niż emerytura niejednego profesora.Mądre państwo najbardziej dba o klasę średnią,która wnosi najwięcej do budżetu.
  • ~TOMASZ LIS
    (2019-09-26 07:50)
    JA ZA GODZINE BRAŁEM Z TVP 100 000 ZŁ !!!!!!!!!
  • ~KONFEDERACJA
    (2019-09-26 07:55)
    JAK DOJDZIEMY DO WŁADZY POLAK BĘDZIE ROBIŁ ZA DARMO !!!!!!!!!
  • ~gozdyra
    (2019-09-26 08:01)
    BALCEROWICZ PACHOŁEK SOROSA !!!!!!!!
  • ~krystek
    (2019-09-26 08:06)
    dlaczego obraza sie ludzi ktorzy wykonuja ciezkie prace jak sa tacy madrzy to niech sami sprzadaja swoje klatki schodowe , na budowie biurowce sobie buduja m na produkcjniech robia i wiele innych fizycznychprac ci co tak obrazaja to mysla ze ci ludzie nie maja rozumu,ze sarobotami aby wam dogadzac aon i jako nie wolnicy maja nawas pracowac kazdy ma wyksztalcenie a tu ciagle segreguje sie ludzi wstyd
  • ~Szary Wilk
    (2019-09-26 08:28)
    Jak część pisowskich pazerniaków straci robotę bo pracodawca umie liczyć i wie co ma zrobić jak mu rosną koszty pracy to szybciutko zmieni światopogląd jak nie będzie na papu.
  • ~Kasia
    (2019-09-26 08:52)
    Bzdury wypisujecie bo wam ta władza nie pasuje! Nikt już się zwolnienia z pracy nie boi taki argument wam wielkim przeciwnikom tego Rządu nie przejdzie. Gorzej już było w 2009 roku kiedy to mój mąż po 25 latach pracy wylądował na ulicy bezrobocie było 18 %nigdzie nie mogłam znaleźć pracy córka zamiast na studia wyjechała żeby nam pomóc to wszystko zawazylo na naszym życiu.Chcecie mi powiedzieć że będzie gorzej! Milczeć! Finito!
  • ~Z
    (2019-09-26 09:25)
    Niech żyje tow Jarosław nasz kochany wódz i przywódca partii oraz państwa. Nasz ojciec narodu i Gierek naszych czasów, nasz wielki językoznawca i nasze słońce Karpat. Myśl tow Jarosława wybiega o tysiąc lat do przodu a jego wzrok tak silny, że jak spójrzy w lewo to dwa tysiące much pada martwych a jak w prawo to drugie tyle. Drżyjcie wrogowie dobrej zmiany, różne Schetyny i Lubnaery. Nie jesteście godni być nawet marnym kamyczkiem na drodze po której kroczy tow Jarosław prowadząc naród ku świetlnej przyszłośći.
  • ~i PO sprawie
    (2019-09-26 09:32)
    Pazerne POKO świruje, a my Polacy głosujemy na PiS !!! Pamiętamy Lista nr 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~redachtor Lis
    (2019-09-26 09:34)
    SokuzBuraka na tym forum brakuje !!! Panie Brejza do roboty !
  • ~zniechęcony
    (2019-09-26 10:16)
    Jako pracodawcę nie będzie mnie stać na zapewnienie płacy minimalnej pracownikom. Zgodnie z zaleceniem Prezesa (on ze swojego nie płaci) zlikwiduję działalność i pracownicy przejdą na bezrobocie na garnuszek władzy.
  • ~Jaro
    (2019-09-26 10:18)
    Z populizmem nie da się wygrać logiczną argumentacją. Suweren chce ... .Może chce także, żeby pieniądze spadały razem z deszczem? Dobrze podsumował to Kołodko: "ależ pensja minimalna może być 4000zł. Pytanie jest takie: ile za to będzie można kupić?"
  • ~wjw
    (2019-09-26 10:50)
    PiS da a wszyscy zapłacą.
  • ~+ßüpöl
    (2019-09-26 10:57)
    Dorownanie placy minimalnej do europejskiej to dobry krok w kierunku przyszlosciowej ewentualnosci wymiany zlotego na euro. Wszyscy tego chca, wiec niech dostana.
  • ~skok
    (2019-09-26 11:15)
    a tym czasem dolar po 4 zł, w ciągu roku zdrożał z 3,69 na 4 zł (+8%). Tak więc jeśli PKB liczone w PLN wzrosło o 4% to tak naprawdę spadało o 4%. W tłumaczeniu na ciemnego luda jeśli ktoś zarabiał 3 tys to teraz ma 2767.
  • ~Markus
    (2019-09-26 12:47)
    Będą podwyżki bo rządzi Populizm i Socjalizm = PiS
  • ~Tev