Przed GetBackiem ostrzegano już w grudniu. Do KNF, UOKiK, GPW i audytorów trafiło pismo od sygnalisty

| Aktualizacja:

Pod koniec ubiegłego roku do KNF, UOKiK, GPW i audytorów trafiło pismo od sygnalisty, w którym pojawia się ostrzeżenie w sprawie firmy windykacyjnej. Sprawa trafiła też do służb specjalnych.

wróć do artykułu
  • ~"donosiciel "
    (2018-07-02 09:40)
    To po co było wymyślać honorową i patriotyczną funkcję s y g n a l i s t y . Czy tylko sygnały polityczne będą priorytetowe a gospodarcze już nie ?
  • ~Ryszard
    (2018-07-02 10:41)
    Pytanie: Po co został stworzony KNF? Ile jeszcze ma być przekrętów finansowych,których nie będzie widział KNF ( Amber Gold,Gant itp) ? Co robi nadzór z GPW? Co robią firmy audytorskie?
  • ~Kamil Dziub
    (2018-07-02 10:00)
    Kręcenie lodów,że tak szybko działają.Po co te całe urzędy skazanego nieprawomocnie Mariusza K jak mają wiadomości i nic nie robią dopiero jak prasa nagłośniła,że to może być związane z PiS zaczęło się sprzątanie papierów ilptopów.
  • ~MT
    (2018-07-02 10:51)
    Hahahaha, PiS umoczony
  • ~Beata
    (2018-07-02 10:15)
    nikt nie jest w stanie obronić tych wszystkich zaślepionych chciwością głupców którzy zainwestowali rzekomo dorobek życia!!!! Getback to pralnia forsy z łapówek!!!
  • ~sceptyk poznawczy
    (2018-07-03 08:44)
    KNF to naprawdę dziwna firma. Zatrudnia 1000 osób a najprostsze sprawy załatwia miesiącami, śpiąc na pieniądzach swoich dobroczyńców. Audytorzy to następna kasta, której już nawet się ni chce wpisywać do audytu podstawowych danych bilansowych, przez co potwierdzają nie wiadomo co. I jeszcze uważają, że jest to zgodne ze standardami audytu. Systemowo rada nadzorcza winna oceniać bilans spółki i co robi -wynajmuje audytora za pieniądze spółki i w efekcie na ogół dostaje gniot, bo audytor nie napisze prawdy, albowiem w następnym roku nie będzie audytorem. A ty udziałowcu uważasz, że jesteś bezpieczny. Zwykły pic na wodę fotomontaż. A już obligacje korporacyjne, to jest jak gra w lotto. Ich zabezpieczenie jest żadne. Jakby firma miała dobre zabezpieczenie, to zaciągnęła by kredyt w banku. Ponieważ nie ma emituje obligacje i szuka jeleni Januszów. Jak biznesplan wypali, to być może rozliczy się wobec obligatariuszy, jak nie to za błędy zarządu zapłacą obligatariusze.A swoją drogą ciekawe byłoby upublicznienie listy obligatariuszy Getbeck i czy na tej liście nie znaleźli by się np. Morawieccy. Tak sobie tylko spekuluję. Lista pokrzywdzonych w Amber Gold też mogłaby być ciekawa - czy na tej liście nie znaleźli by się np. Wassermann. Takie głupie myśli chodzą mi po głowie w wannie!!??
  • ~polak
    (2018-07-02 09:35)
    wina tuska
  • ~KO
    (2018-07-03 11:49)
    Jak to się nie potwierdziły. Oczywiście, że się potwierdziły, przeciez to widać
  • ~ttt
    (2018-07-03 12:26)
    Proponuje zbiorowy pozew akcjonariuszy przeciwko wyżej wymienionym instytucjom. Wówczas akcje były notowane po 22 zł. Informacja uratowałaby przed utratą pieniiędzy ówczesnych akcjonariuszy, a także powstrzymało przed zakupem nowych. SKANDAL !!!!!! ZŁODZIEJSKIE PAŃSTWO !!!!! Przeanalizujcie zachwoanie kursu od początku grudnia..... ktos juz wiedział.
  • ~PTASIARZ Z SBB
    (2018-07-07 10:14)
    Stop Bankowemu Bezprawiu LICHWA zabija dusze i rodziny Mury LICHWY i nieuczciwości muszą runąć Panie Niechciał gdzie są KARY FINANSOWE dla LICHWIARSKICH BANKÓW !!!!!!!!!!!! ile Pan KAR NAŁOŻYŁ za kredyty ,,CHF" , GET BACK ,POLISOLOKATY , OPCJE WALUTOWE trzy banki stosują dalej po przegranej w Sadzie Okregowym w POLSCE klauzule waloryzacyjne niedozwolone ( SOKiK nr 3178 bank Millenium ) czy Pan ten bank ukarał finansowo ? Dlaczego w POLSCE płacimy ok.2 razy więcej za kredyty i konta niż w Niemczech,Holandii , Francji itd w tych samych bankach ? Do czego służą Pana ,,NIEISTOTNE " dla banków poglądy ? Jezus Żyje N A W R Ó Ć C I E S I Ę
  • ~J
    (2018-10-22 14:01)
    Sami krętacze...KNF jak sama nazwa wskazuje ma nadzorować rynek finansowy w Polsce. Nie dopełnił swojego obowiązku i w związku z tym ludzie stracili oszczędności lokując je namówieni przez "uczciwych bankierów"- naciągaczy jeszcze w marcu 2018r. w świetną spółkę GetBack, nagrodzoną przez GPW w 2018 r. Państwo oszustów i złodzieji!!!

Może zainteresować Cię też: