Przewalutowanie po kursie sprawiedliwym. Kancelaria prezydenta prezentuje projekt ustawy o kredytach walutowych

| Aktualizacja:

Kurs "sprawiedliwy", indywidualnie wyliczany dla każdego kredytobiorcy, ma być podstawą przewalutowania kredytów walutowych - zakłada projekt ustawy w tej sprawie, zaprezentowany przez Kancelarię Prezydenta.

wróć do artykułu
  • ~lila
    (2016-01-16 18:09)
    Odpowiedzialni są ci politycy co pozwolili aby udzielać kredyty indeksowe,czyli w przeliczeniu franki. Gdyby banki ich nie miały w ofercie bo politycy by do tego nie dopuścili to całego bałaganu by nie było.Ktoś miał w tym interes
  • ~jaro
    (2016-01-16 13:03)
    A jak spłaciłem kredyt w całości patę lat temu tracąc 100 tys. na róznicy kursowej to coś mi sie należy ? Ktoś coś wie w tej sptawie czy mogę ubiegać sie o rekompensatę części straty?
  • ~mea
    (2016-01-16 12:46)
    Ciekawe - kto się da nabrać na tego prezydenckiego gniota!!!!Chyba jakiś niepiśmienny!!!
  • ~MUW-5
    (2016-01-16 10:32)
    A co z moim kredytem złotówkowym ?. Dlaczego ja jestem gorzej traktowany od Franków. Decydując się na kredyt kierowałem się opinią różnych fachowców ekonomicznych, którzy sugerowali aby kredyt brać w walucie w której zarabiamy, ponieważ każde zachwianie na rynku walutowym może sprawić, że nasze raty nie będą w ogóle opłacalne. Dlaczego głusi i mało rozgarnięci na te argumenty mają być nagradzani ? Dlaczego mniejszość terroryzuje większość?. Polskie władze nigdy nie były silne i stanowcze. Rządy mają rządzić a nie starać się przypodobać poszczególnym grupom nacisku !!!!
  • ~wels5
    (2016-01-16 09:12)
    Jeżeli PIS proponuje "prawy i sprawiedliwy" projekt ustawy, to już należy się go bać.
  • ~komuch
    (2016-01-15 20:17)
    Sprawiedliwy i w dodatku konstytucyjny to jest wiek emerytalny dla kobiet 60 a dla mężczyzn 65. Pewnie dlatego że nic nie robia !
  • ~RAFAŁ
    (2016-01-15 19:40)
    wiedzieli co biorą,LUDZIE niech prezydent obniży stopy procentowe dla kredytów w złotówkach będzie WOJNA
  • ~plpo
    (2016-01-15 17:14)
    Kocham Pana Panie Prtezydencie
  • ~janusz
    (2016-01-15 17:08)
    Ten pan za prezydentury Pana Kaczynskiego ciągle ciagał nochalem i smarkał i teraz za prezydentury pana Dudy też smarka i ciaga nochalem.
  • ~Wujo
    (2016-01-15 16:59)
    Rozumiem mowę o kursie "hipotetycznym", ale gdy piszecie o kredycie "hipotetycznym", to łapię się za głowę. Może chodzi o hipotetyczny kredyt hipoteczny?
  • ~m r o w k a
    (2016-01-15 16:56)
    dosc rozdawania !
  • ~Drzazga 101
    (2016-01-15 16:08)
    O Mamuśku, nie no, co ja widzę, kuervas ! WITAJ, Maciejku, ponownie na tym - przepraszam za wyrażenie - STOLCU, z którego Cię wygruził nasz Ukochany Exprezydent Komorowski, jak pagibł pod Smoleńskiem Twój pryncypał, Lechu. Zapamiętałem Cię jako fajnego, prawego, rzetelnego szefa i polubiałem, bo jesteś takim samym łysolem, jak ja, kuervas ! Trzymaj fason, jak onegdaj ! Nie komentuję Twojego spiczu nt. "kredytu sprawiedliwego", bo mam te sprawy głęboko w dupie, bo nie brałem TYCH kredytów, bo sam wiesz, jak to jest: - pożyczasz cudze, a oddajesz swoje, pożyczasz na chwilę, a oddajesz na zawsze. Morda, Brachu !! Hej !-
  • ~Jawor
    (2016-01-15 16:06)
    W tej ściemie jest brak jakichkolwiek konkretów-czyli kosztów jakie będą poniesione na pokrycie strat frankowiczów i kto je zapłaci.Jeśli ktoś mi mówi,że banki,czy ubezpieczyciele czy dyskonty z podniesionych opodatkowań,to mnie ogarnia śmiech, bo to jest właśnie ściema-poniesiemy je my,bo one podniosą nam koszty ubezpieczeń/już je podnieśli/i ceny sprzedawanych produktów najczęściej pierwszej potrzeby.I rząd i bogacze nie stracą nic,a wręcz przeciwnie obłowią się.Zapłacimy tylko my-tak jak zawsz to było.
  • ~gz
    (2016-01-15 16:03)
    kurs sprawiedliwy - 4,04 PLN :)
  • ~bubu
    (2016-01-15 15:57)
    Powoli ostatnie zdanie ma wice prezydent. R. P Petru a Petru milczy więc drodzy frankowicze przed wami jeszcze daleka droga.
  • ~mmm
    (2016-01-15 15:32)
    Konieczny jest Nowoczesny Komitet Obrony Kredytu we Frankach. By żyło się lepiej. Bankowcom. Europejskim.
  • ~Maniek
    (2016-01-15 15:08)
    Skoro wzieli kredyt we frankach to niech teraz splacaja.A mnie kto pomoze splacic kredyt w zlotowkach,moze pan prezydent?
  • ~oczekujący
    (2016-01-15 15:01)
    Czyli dalej czekamy na spełnienie obietnicy. Po kursie z dnia zaciągnięcia kredytu. No chyba, że przed wyborami było się niepoczytalnym, gadało się od rzeczy.
  • ~thor
    (2016-01-15 14:54)
    nic nie rozumieci a pi...dolicie
  • ~byle jak, nich się odczepią