Na spotkaniu – organizowanym przez Grupę Allegro – menedżerowie i przedsiębiorcy z Europy Środkowo-Wschodniej związani z sektorem e-commerce będą mogli poznać doświadczenia specjalistów zdobyte na bardziej rozwiniętych rynkach.
– Nie interesują nas akademickie rozważania. E-nnovation to konferencja, na której praktycy będą mogli dowiedzieć się konkretnych rzeczy od znanych na świecie autorytetów – mówi Patryk Tryzubiak, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej Grupy Allegro – Zaprosiliśmy osobistości, które bardzo ciężko było do tej pory spotkać w Polsce. Chcemy, by uczestnicy e-nnovation mogli otwarcie porozmawiać z nimi zarówno na wykładach, jak i podczas nieformalnych spotkań – dodaje.

Reklama

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Mike Butcher, redaktor TechCrunch – jednego z najbardziej znanych europejskich blogów o nowych technologiach czy Nikolaj Nyholm, współautor O’Reilly Radar - grupowego bloga, który magazyn Wired nazywa kultowym. Na konferencji wystąpi również Stephen Kines, prawnik specjalizujący się w dziedzinie TMT (technologia/media/telekomunikacja), który znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych specjalistów w rankingu Euromoney 2009. Na e-nnovation przyjedzie też José A. del Moral, współzałożyciel Ya.com – hiszpańskiej firmy sprzedanej Deutsche Telekom za 540 mln euro.
Pełna lista prelegentów dostępna jest na stronie konferencji http://e-nnovation.pl.
E-nnovation to największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie specjalistów biznesu internetowego. Podczas spotkania analizowane będą ostatnie trendy i nowości w handlu internetowym na świecie. Uczestnicy przyjrzą się działalności światowych liderów tej branży oraz strategiom budowania i prowadzenia nowoczesnych projektów w różnych częściach globu. Podczas konferencji nie zabraknie analizy największych sukcesów i porażek w e-biznesie, prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań pozwalających na zwiększenie sprzedaży. Część dyskusji poświęcona będzie również kierunkom rozwoju handlu internetowego i jego specyfice w różnych krajach.
Organizatorem konkursu „Start with e-nnovation” oraz konferencji „e-nnovation – e-commerce w Europie Centralnej” jest Grupa Allegro, do której należy platforma handlowa Allegro i 69 innych serwisów w 15 krajach, głównie w Europie Środkowo-Wschodniej m.in.: na Ukrainie, Białorusi, Słowacji oraz w Czechach, Kazachstanie, Rumunii, Bułgarii, Rosji i Węgrzech. Od marca 2008 roku Grupa Allegro stanowi część międzynarodowego koncernu Naspers.


Partnerem strategicznym konferencji jest mBank. Partnerami merytorycznymi są: Poznań – miasto know-how, stowarzyszenia IAB Polska i PMI Poland Chapter oraz serwis Pit.pl. Patronem medialnym są Bankier.pl, Dziennik Gazeta Prawna, TVN CNBC, Komputer Świat, Dziennik Internautów, Webhosting.pl, Mediarun.pl.

Dodatkowych informacji udziela:
Adrian Łaźniewski
PR Manager
dotPR
kom. 601 555 986
e-mail: Adrian.lazniewski@dotpr.pl