Żołnierze dostaną rekordowe podwyżki, kwotę potwierdziło BBN. Wojsko nie chce rozgłosu w tej sprawie

Od stycznia przeciętne uposażenie żołnierza zawodowego wyniesie 5530 zł brutto. Kwotę oficjalnie potwierdziło Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.

wróć do artykułu
  • ~hipol
    (2018-09-19 19:22)
    Dzis powypowiedzi Pani Gersdorf na pytania dziennikarzy unikała wypowiedzi... Świadczy o jednym! Robiła wszystkich w konia! A tak na prawde to wtyczka Pisowcow!!! Bo nie da sie inaczj tego wytłumaczyc!!!
  • ~autor..
    (2018-09-18 18:59)
    jak to mawiali tow z solidarności, państwo policyjne to takie gdzie mundurowi zarabiają więcej niż nauczyciele.
  • ~kk
    (2018-09-18 18:56)
    niech żyje tow qórdópel, niech żyje partia, nich żyje przyjażń polskojankeska.
  • ~matkaksiedza
    (2018-09-18 18:54)
    reżim musi dbać, aby nowy pilsudski nie zrobił zamachu stanu.
  • ~dip kom
    (2018-09-18 18:19)
    A nauczyciel to G..o
  • ~Jarek
    (2018-09-17 20:24)
    Jak zwykle generał weźmie 1000 podwyżki A szeregowy 100 zł ale procentowo wyjdzie że każdy żołnierz otrzymał po 650 zł....żenada
  • ~Kamaszwznikow
    (2018-09-17 20:07)
    Daremny trud. W razie konfliktu najlepiej przykryć się gazetą. Pieniądze idą w błoto!
  • ~wyklęty Polak
    (2018-09-17 18:56)
    Służą za kasę, nie narodowi. Bronią tych co rozszabrowali Polskę Ludową i napisali ustawy napędzajace im duże pensje. Służą tym co mają w zadku ekonomiczną solidarność z narodem i zdradzili Solidarność Patriotyzm, to wytarzane w ******** słowo w Polsce. Przez tych, w których nie ma nic z niego.
  • ~aborcja solidarności
    (2018-09-17 18:41)
    czyli jak w czasach komuny. Lepsi i gorsi. Gorsi, jak zwykle - chłopi i robotnicy.
  • ~Dffgh
    (2018-09-17 15:50)
    Żołnierze dostaną lada dzień po niedzieli .albo jak się sciepli.
  • ~Fil
    (2018-09-16 20:01)
    Nie chce rozgłosu w tej sprawie??? A h---j mnie to >Ja jako Policjant z 25 letnim stażem nagłośnie to w każdej gazecie. Bo mnie na to stać to czysta kpina!!!!
  • ~Paweł
    (2018-09-16 19:06)
    To każdy może iść do armi , nikt nie broni nikomu. Najlepiej marudzić .!!!
  • ~zuzel
    (2018-09-15 21:27)
    Emerytury niech sami oplacaja. Na wojne i tak wysla poborowych.
  • ~Lysa
    (2018-09-15 20:37)
    W razie konfliktu zbrojnego, żołnierze zwieją pierwsi. Tak jak to było w Gruzji.
  • ~Spostrzegawczy
    (2018-09-15 17:51)
    No cóż, mogą się rządowi bardzo przydać.
  • ~No i po co?
    (2018-09-15 16:35)
    Parafrazujac slowa Jana Nowaka Jezioranskiego. Polska nie ma dzisiaj wrogow. Najwiekszymi wrogami Polakow sa Polacy.
  • ~solidaruch
    (2018-09-15 14:29)
    A wiec czeka nas nowy stan wojenny.
  • ~Wojskowy
    (2018-09-15 11:18)
    Komentarze pod tym artykułem nie napawają optymizmem. Żeby się te osoby nie zdziwił kiedy przyjdzie bronić Polskę, a Wojsko powie " Jaki szacunek takie poświęcenie"
  • ~Czesław śpiewa
    (2018-09-15 06:28)
    Haha dobre sobie .. tylko że te kwoty są podane w brutto a przypominam że na rękę to netto czyli trzeba od tego odprowadzić procenty :/takie artykuły to nic innego jak manipulacja medialna by skłócić resorty .... Ale i tak nikt tego nie widzi
  • ~Polska
    (2018-09-14 23:26)
    Wojsko Polskie to jedno. Gwardia Kościelna to drugie.Niedługo będzie czas wyboru.

Może zainteresować Cię też: