Ile się zarabia na graniu disco polo? Największe gwiazdy bogacą się nie tylko dzięki muzyce

| Aktualizacja:

Disco polo wraca do głównego obiegu i wchodzi na salony. A wraz z nim puchną portfele największych gwiazd gatunku. Ich głównym źródłem dochodów są oczywiście koncerty. Ale czy tylko? Na czym jeszcze zarabiają najbardziej znane zespoły i artyści gatunku disco polo?

wróć do artykułu
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-31 09:51)
    No ... piscultura! Sepleniący DISO-BOLO i próchno Maryla! Siego Roku! Z PISsss.
  • ~Adamos
    (2017-12-31 10:37)
    Taka epoka. W kulturze, polityce, mediach . Czesławy Grażyny janusze Seby i dzesiki A nadchodzą już Alany
  • ~Solejukowa
    (2017-12-31 17:15)
    Czuje sie oslabiona tym artykulem : ide sie napic ;Dosiego roku dla was
  • ~Proboszcz Schab
    (2017-12-31 20:44)
    PiS - kultura: discopolo i kaszana od samego rana
  • ~banda
    (2017-12-31 20:46)
    13,7 x 12x 12 dni tyle mam
  • ~Filip
    (2018-01-01 02:30)
    Wazne co ludzie lubią słuchać i oglądać, a ze naród się bogaci to i nasi komedianci, kuglarze i nadworne błazny zarabiają coraz więcej. Tak trzymać.
  • ~ramzes
    (2018-01-01 03:39)
    Ja p... oglądaliście to na "dwójce"??? Kanał który miał być misyjnym i skierowanym do wymagającego widza, syfi jakimś discopolowym badziewiem... Nie do wiary że "zwykli popowi" wykonawcy zgadzają się brać w tym ponurym, zenkowo-sławomirowym przedstawieniu udział. Przerażające po prostu - przerażające. Ten ogłupiały tłum uszczęśliwiony totalnym, bezwstydnym i kompletnie plastikowym banałem, wykalkulowanym przy biurku i nie mającym z muzyką nic wspólnego... Oto wyobrażenie TVPiS o "wymagającym odbiorcy Programu II"...
  • ~Bluegrass Fred
    (2018-01-01 11:12)
    W zjawisku pozytywne jest to że więcej pieniędzy zostanie w kraju, co jest Patriotyzmem. Niestety dla mnie Sławomir albo inne discopolowe atrakcje są niestrawne i wolę sobie sam pograć na chordofonie to co lubię. Może za ileś lat nasi grajkowie wyewoluują na ciekawych muzyków, póki co to jest Remiza.Jak obserwuję co jest w innych krajach to też nurt plebejski dominuje, jednak widać mocne wsparcie prawdziwych profesjonalnych muzyków i ludzi od kultury aby całość była dopracowana.Naszym grającym na całej ścieżce awansu konieczni są doradcy mówiący co i jak się gra aby było akceptowalne oraz wyciąganie perełek z kupy nicości.Może za rok będzie lepiej.
  • ~kulsony z PO
    (2018-01-01 12:12)
    Jedni zarabiają na Disco polo a inni z POprzednich lat na złodziejstwie, oszustwie czy kapowaniu. I kto jest uczciwy?
  • ~verducziyyyxxx
    (2018-01-01 13:08)
    Ciemny lud lubi badzie , za tego jednego Portoryka( 450 mil) można był sprowadzić 15 zespołów disco polo z czołówki , i repertuar weselny ( biały miś,itp) i Mieczysława Fogga i , 20 czarnulek i 20 Chinek + Biełyje rozy budź wsiegda i Kalinke malinke , Sukces murowany oglądalność 10 milionów i Tanie wino od 20h do 24h .A na Koniec Kurski zagrał by Mury. ... Czy o to chodzi ?
  • ~AA
    (2018-01-01 16:43)
    jaka polityka taka muzyka
  • ~jj23
    (2018-01-01 17:11)
    Na SALONY, to te szarpidruty nigdy nie trafią. No, chyba, że te PiS-owskie, ale one z salonami nie mają nic wspólnego, raczej z remizą strażacką.
  • ~jak nazywa sie najmadrzejszy wsrod glupcow?wedlug innych
    (2018-01-01 19:24)
    Jesli ktos uwaza wszystkich wkolo { nawet na koncercie} za glpcow, to mozliwe , ze jest w jakims dziwnym miejscu.
  • ~md
    (2018-01-02 11:16)
    Dotychczas myślałem, że najbardziej nie cierpię tzw. "muzyki konkretnej" (jedna z odmian współczesnej muzyki poważnej), "metalu" i "hip-hopu". Ale to nic w porównaniu z tym jak nie cierpię "disco polo". To muzyczna kwintesencja i sublimat rozpasanego buractwa. Mam odruch wymiotny i dostaję alergii na dźwięk i widok disco polo, z tym ciołasem Zenkiem na czele, klasycznym chłopkiem-roztropkiem nieco okrzesanym siekierką. Fakt, że disco polo cieszy się teraz w Polsce tak wielką popularnością, świadczy, kto teraz niestety w Polsce rulez (i mam tu na myśli ogół, a nie władze). Dodam, że lubię prawdziwą muzykę ludową.
  • ~Cyc
    (2018-01-02 13:47)
    Discopolowcy,to misiewicze kultury ,każda władza ma swoich pupilków.Dochody kopaczy Lewandowskich to też cywilizacyjna porażka
  • ~Stach Kaszanka
    (2018-01-02 16:31)
    Najgorsze, że w 2018 będzie kryzys gospodarczy i władza PiS stanie pod znakiem zapytania. Co będzie z muzyką discopolo?
  • ~Dziadek Dzidek
    (2018-01-02 23:29)
    Widziałem w Tesko książkę , biografię Martyniuka za 50 zł . Świat oszalał .
  • ~CyklonB(niezerejestrowany.w.zaiksie)
    (2018-01-03 19:30)
    Czyli w sumie cieniasy, ZAiKS do wielkiej kasy ich nie dopuści zarezerwowanej dla sydów.

Może zainteresować Cię też: