Zbiera się komisja śledcza ds. VAT. Horała podał nazwiska pierwszych świadków, którzy zostaną przesłuchani

| Aktualizacja:

Prof. Witold Modzelewski i były minister finansów Jan Vincent Rostowski to pierwsi świadkowie, którzy powinni być wezwani przez komisję śledczą ds. VAT - poinformował w czwartek szef tej komisji, Marcin Horała z PiS.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-08-30 11:54)
    Jak wyłudzić VAT!? Tak to robił Rydzyk... zakon redemptorystów udziela "pożyczki" w kwocie 20 milionów złotych fundacji Lux Veritatis której właścicielem jest Rydzyk. Za te pieniądze fundacja rozbudowuje kampus należący do związanej z Rydzykiem WSKSiM w Toruniu. Tyle że fundacja nigdy nie oddaje pożyczki! Nieruchomość zaś przekazuje na własność redemptorystom, już jako darowiznę. Przy czym odlicza sobie VAT od inwestycji w wysokości 4,3 mln zł!!! Na szczęście Urząd Kontroli Skarbowej połapał się że coś tu śmierdzi i złapał oszusta Rydzyka za rękę, ojczulek kombinator musiał te 4.3mln zwrócić! oczywiście poza zwrotem wyłudzonego VATu włos z głowy ,pazernemu klesze, nie spadł i oszust chodzi nadal na wolności!
  • ~polowania na czarownice ciąg dalszy
    (2018-08-30 12:07)
    coraz to nowe komisje i wyrzucanie pieniędzy podatnika w błoto...plugawa zmiana zrobi wszystko, żeby utrzymać władzę...wolactwo to jednak strasznie głupi naród...
  • ~Zorro
    (2018-08-30 11:59)
    PO=lackie du py się już gotują!!!!!
  • ~tylko szybko
    (2018-09-01 19:53)
    Vincenta bez przesłuchania zamknąć w kiciu zamin ucieknie do Izraela !
  • ~Zorro
    (2018-08-30 12:08)
    Premie im sie poprostu należały . Most ŚWIĘTOKRZYSKI musi byc zburzony , bo był budowany za czasów PO , autostrady zaorane , dopiero wtedy wyjdziemy na prostą .Prezydentem zostanie O.Rydzyk a królem Polski pan Jarosław Kaczyński ---tego domaga się 99% Polaków
  • ~Hgvxz
    (2018-09-01 06:15)
    To nie ma co przesłuchiwać tylko wsadzać do więzienia na pierwszy szczał tego Łysego złodzieja a potem resztę
  • ~Zepp do ~Zorro
    (2018-08-30 12:48)
    Ja do @@@ ~Zorro, te ty jakyś gupi jesteś, raz piszesz tak a raz siak, rozdwojenie jaźni ?
  • ~misiek
    (2018-09-01 18:54)
    A kiedy będzie się zbierackomisja do SKOKów? Gdyby PO nie wzięła ich pod nadzór finansowy miliony Trzymający tam dypozytariusze swoje oszczedności nie dostali by ani złotówki od bankrutujących odziałow.
  • ~Kaz
    (2018-08-30 12:55)
    280 mld przez 8 lat okradli ci z PSLi PO na samym WAT. Tylko kara smisrci może w Polsce przywrócić sprawiexliwość.Wyjść z UE i przywrócić KS.
  • ~alez to de---il
    (2018-08-31 09:07)
    na czym sie zna ta m---da z komisji licze ze swidkowie zrobia z tego posmiewiska piekny spektail i dadza tym nieukom do wiwatu horala zbawca polski
  • ~świry do Tworek
    (2018-09-03 09:19)
    Rostowskiego - tego klauna -natychmiast odstawić do..albo cela+..albo Tworki+
  • ~Snakee
    (2018-08-30 13:31)
    Wiele rozwiązań w uszczelnieniu systemu zostało wprowadzonych jeszcze za czasów rządów PO tylko były one rozłożone w czasie. PiS teraz chwali się pomimo, że nie przyczynił się do zmian. Ponadto wyższe wpływy z tytułu VAT są głównie zasługą podwyżki cen.
  • ~Amus
    (2018-09-01 17:41)
    A mówili, że Horała wraca do domu na wzgórzach golan????
  • ~Horała dał się wpuścić w krzaki
    (2018-09-03 10:15)
    Czy szanowny pan Horała wie, w czym uczestniczy - ile MILIARDÓW ZŁOTYCH Skarb Państwa MUSI NA POLECENIE PIS WYDAWAĆ ŻEBY RATOWAĆ PISOWSKIE IMPERIUM SKOK-ÓW ?
  • ~xxxx
    (2018-09-03 10:53)
    Musieliby wiedzieć jak to działa , żeby coś udowodnić , a tam jeden Jakubiak od Kukiza jest przedsiębiorcom , który ma pojęcie co to takiego ten vat. Wyrzucone w błoto pieniądze podatników

Może zainteresować Cię też: