Jak zatrudniać setki cudzoziemców i nie płacić od nich składek na ZUS? Jest na to sposób, całkowicie legalny

Można zatrudniać setki cudzoziemców i nie płacić od nich składek na ZUS. Wystarczy zastosować chwyt na "ukraińską spółkę". Całkowicie legalny.

wróć do artykułu
  • ~sdf32423
    (2019-10-25 09:24)
    2Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~atomowy romek
    (2019-10-25 11:36)
    Nie jest to zbyt etyczne publicznie zachęcać do omijania prawa. W Niemczech czy w Anglii taki artykuł zapewne by się nie ukazał, bo oni jednak mają więcej przyzwoitości.
  • ~jaity
    (2019-10-25 14:50)
    Tak to jest, gdy prawo stanowią amatorzy, posłuszni lobbystom i ich cwanym prawnikom.
  • ~Ella
    (2019-10-25 18:14)
    Jeśli zgodnie z prawem, to dlaczego nie podacie nazw tych spółek ?
  • ~--------ziutek
    (2019-10-25 19:47)
    A gdzie płacą skladki na ZUS Polacy pracujacy w Niemczech? Na fuchach?
  • ~polak-+
    (2019-10-25 21:01)
    Przez cztery lata ktoś chyba powtarzał, że imigrantów ekonomicznych nie wpuszczamy
  • ~---------ziutek
    (2019-10-26 19:19)
    Zatrudnilem ostanio po...ska "firme". Chcialem pomoc Wschod...d,,niakom. Rachunek podpisal niejaki pan Dawid M. ( ktorego nie znalem), bo szef, musial ciut pokombi...nowac z godzinami ( za ktore zaplaci gloooopi Niemiec) . Tym "rachunkiem" podtarlem sobie tylek........ W ZYCIU NIE ZATRUDNIE WSCH O DN ICH CW AN IA KOW!!!!
  • ~afera uwłaszczeniowa
    (2019-10-27 10:15)
    Władze dużych miast grają na zwłokę i nie wydają zaświadczeń o zamianie dzierżawy wieczystej na prawo własności. Jest to wyraźnie celowe działanie, mające na celu uniemożliwienie właścicielom złożenie na czas oświadczeń umożliwiających skorzystanie z pełnej (w niektórych miastach sięgającej 98%!) bonifikaty. Czy właściciele nieruchomości mogą porozumieć się i wystąpić z pozwem zbiorowym przeciw samorządom?