Nowa polityka migracyjna Polski. Rząd wprowadza ułatwienia w zatrudnianiu cudzoziemców

| Aktualizacja:

Rząd wprowadza ułatwienia w zatrudnianiu cudzoziemców. Celem jest także to, aby wiązali się z naszym krajem na dłużej.

wróć do artykułu
  • ~Raca
    (2018-07-12 06:39)
    Jakim prawem?! Kto im tam pozwolenie?!
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-07-12 06:53)
    Czyli rząd wstaje z desek, otrzepuje się - alleluja i do przodu.
  • ~Kaz
    (2018-07-12 06:59)
    A Polacy dalej mają pracować za nędzne pieniądze bo tylko pseudo elita złodziejska ma mieć kasę. Sami nakradli a naród ma biedować. Jeżeli tak PiS ie będziesz rządził to zostaną do wyboru Narodowcy.
  • ~dm1
    (2018-07-12 07:00)
    Dobrze tak trzymać, gospodarka jest najważniejsza a roztropności PISowi nie brakuje, a zatem jestem spokojny.Nie słuchać głosów rozpadającej grupki knajactwa z POd znaku PełO i N.ieuków nowoczesnych!
  • ~Airon Men
    (2018-07-12 08:24)
    Tak PiS specjalnie niszczy naród i spełnia swoje pseudo obietnice wyborcze. Mamy pracować za minimalną stawkę a bogaci się będą jednostki z narodu wybranego. Nie będę już wyborca PiS.
  • ~cedr
    (2018-07-12 11:17)
    Kużwa, a gdzie repatrianci ze wschodu. Morawiecki, co ty robisz????
  • ~abcd
    (2018-07-12 11:26)
    Państwo nie ma obowiązku organizowania rąk do pracy przedsiębiorcom, bowiem państwo nie jest na usługach firm, ale na usługach społeczeństwa. I państwo ma działać zgodnie z wolą społeczeństwa i jego interesem, a nie zgodnie z chwilowym(!) interesem firm, które za jakiś czas mogą dojść do wniosku, że mają nadmiar rąk do pracy. Jeśli firmy potrzebują pracowników, to niech przeniosą się tam, gdzie pracownicy są. Metodę przywożenia pracowników na potrzeby firm już stosowano na Zachodzie ze skutkiem wiadomym.
  • ~ajax
    (2018-07-12 12:07)
    Kilkanaście procent Polaków pracuje za pensje minimalną, czyli zarabiają poniżej 1,5 tys. zł netto miesięcznie.Polacy dalej emigrują z kraju głównie z powodu żenująco niskich zarobków właśnie.Dziękuję ci PiSie za sprowadzanie w dwa lata do Polski kliku milionów robotników, taniej siły roboczej dzięki której wzrost płac został ograniczony do absolutnego minimum przez co emigracja Polaków za granicę w ogóle nie została powstrzymana, a Polacy co są za granią nie mają najmniejszego zamiaru wracać do kraju.Brawo PiS niedługo będziemy mniej jak 30 milionów Polaków mieszkających w kraju i ponad 5 milionów obcokrajowców, brawo, brawo i jeszcze raz brawo PiS.
  • ~waszczuzezsaneskobaru
    (2018-07-12 12:11)
    Absolutnie preferowane powinni być obywatele największego sojusznika pisbolszewickich kaszystów, mocarstwa pod nazwą SanEscobar #ogarnijsiewaszczu
  • ~Fela
    (2018-07-12 12:42)
    To z Polacy nie wrócili z zachodu do Polski? A miało być tak pięknie. Polski Rząd zdziera z nas bo to nie nasz Rząd.
  • ~Piotr z Poznania
    (2018-07-12 12:48)
    Generalnie mainstreamowe media trabia, ze bedzie recesja ze wzgledu na wojny celne. Wiec po co nowi pracownicy jezeli zaraz gospodarka wyhamuje i nie beda potrzebni?
  • ~Racjonalista
    (2018-07-12 14:20)
    Filipiny : dominująca religia chrześcijaństwo, Islam 5,5 % . Ułatwienia powinny dotyczyć jedynie chrześcijan, zakaz wjazdu dla ********** powinien być oczywisty . Wolę Filipińczyków od spadkobierców idei Bandery, którzy marzą o tym by nam w Polsce zrobić drugi Wołyń
  • ~samuel
    (2018-07-12 17:55)
    Żadnych czarnych i beżowych pomiotów Mahometa.
  • ~Zepp
    (2018-07-12 19:33)
    A co? Polacy nie chcą wracać z Zachodu do pisowskiego raju?
  • ~z
    (2018-07-14 08:00)
    Obecnie rzad polski zamierza zatrudniac ludzi z Filipin i to jeszcze przy starszych osobach.Najlepiej by przed tym krokiem rzad zapoznal sie z rezultatem podobnego przedsiewziecia podjetego przez brytyjski rzad kilkanascie lat temu.
  • ~S.
    (2018-07-17 14:12)
    Zaiste obywatelskie podejście do Polaków...nie dać rodakom zarobic, sprowadzić obcokrajowców i dalej utrzymywać niskie zarobki....juz widzę jak Polacy wracają z emigracji tak jak mieli wracać za Tuska...PO-PSL to była zaraza ale Zjednoczona Prawica chyba chce dołączyć do zacnego grona POprzedników.
  • ~eduardo
    (2018-07-26 12:22)
    tak to jest jak do władzy dorwał się bankster i teraz zaprowadza tu multi kulti i sprowadza tanią siłę roboczą bo mu pewnie jp morgan kazał, dla którego 20 milionów znalazł od razu
  • ~z
    (2018-08-12 06:20)
    Brakuje nam jeszcze pracownikow z Filipin. Niech sie rzad opamieta. A gdzie zapowiadana automatyzacja?
  • ~wierzba88
    (2018-10-23 21:50)
    Niedługo kongres 590, na jednym z paneli będzie mowa o tym, jak zapewnić dobre warunki pracy dla imigrantów i jak przygotować rynek pracy, by młodzi ludzie nie chcieli uciekać zagranicę.

Może zainteresować Cię też: