Bezrobotni gotowi do pracy od zaraz. Sukces pośredniaków?

| Aktualizacja:

Ubywa osób, które po zarejestrowaniu w pośredniaku nie stawiają się na obowiązkowe wizyty. Niewiele jest także takich, które bez uzasadnionej przyczyny odmawiają przyjęcia propozycji zatrudnienia.

wróć do artykułu
  • ~007
    (2015-03-03 09:36)
    Bo od dawna pracują w funtach lub ero.
  • ~werrus
    (2015-03-03 10:39)
    za talerz zupki z soczewicy jak w wolnym obozie pracy
  • ~klomb
    (2015-03-03 12:06)
    "Robotnik jest godny zapłaty swojej" to z Biblii do tych świętoszków co do kościoła z wywalonym jęzorem lecą , a płacą 300 euro na miesiąc co po opłatach wystarcza na suchą bułkę dziennie. Sami w bu.delu więcej wydaj niż płacą pracownikowi. Powinna być najniższa płaca jak na Zachodzie bo jesteśmy w UE. Stworzyły bydlaki państwo niewolnicze i udają demokratów.
  • ~lwice niemeickie szlak by trafli my przed slubami
    (2015-03-03 12:17)
    hoelrne ***** poslkie ?
    nam lwicom za to zpłacicę zdechniecie za to grype w rzadach po
  • ~lwice niemeckie my tej grypy nie podarujemy i dop
    (2015-03-03 12:21)
    zaplacicie nam ***** poslkie za zarazenie od was
  • ~maciej
    (2015-03-03 12:24)
    Ależ te urzędy pracy ciężko pracują. Dzięki ich ogromnej determinacji znika w Polsce bezrobocie. Sukces na skalę światową... Darmozjady jedne...Pogonić to towarzystwo nic nie robiące...
  • ~lwice to na suki bój
    (2015-03-03 12:32)
    lwice niemeckie niebzpieczne za to grype beda napierdac ***** poslkie podłe
  • ~lwice niemieckie bedziemy wam dopierdlac tym sukom
    (2015-03-03 12:34)
    lwice niemeckie juz wy ***** poslkie martwe bedziecie za grype
  • ~POgonić te kanalie
    (2015-03-03 13:46)
    Doprowadzili do tego że połowa społeczeństwa polskiego żyje w skrajnej nędzy,jakiej nie śniło się nikomu w innych krajach UE.Ale za to POłowa darmozjadów i oszustów ma się świetnie i coraz lepiej..POwinni karnie odPOwiadac za taką sprawiedliwość i oszukańczy POdział dóbr,KANALIE!!!
  • ~lwice nie podarujemy tego i holernego ciepla
    (2015-03-03 14:35)
    przez was ***** poslkie ?lwicy musza sieedziec holernym cieple stale holerne ferie !
    drogo nam zaplacicie az was zabraknie szczeglonie przed slubami ****** poslkich !
  • ~gość
    (2015-03-03 16:21)
    Pośredniaki to relikty przeszłości. Dużo kosztują i są nie efektywne. Do likwidacji. Jest tylu urzędników w urzędach gmin którzy siedzą i nic nie robią że mogą o wiele bardziej skutecznie pomagać ludziom bez pracy. Chociaż się na coś przydadzą. Wycinanie z list bezrobotnych jest celowym działaniem na zlecenie rządu. Zostanie więcej kasy dla kolesi.
  • ~bookbis
    (2015-03-03 19:28)
    W ubiegłym roku urzędy pracy wykreśliły z rejestru bezrobotnych ponad 738 tys. osób, które nie potwierdziły gotowości do pracy.

    i to mowi samoza siebie - wielki suces posredniakow i Gus i ministerstwa pracy
  • ~derwisz
    (2015-03-03 19:46)
    ..a kto zlikwiduje Urzędy Pracy które zatrudniają ,,samych swoich'.W taki sposób walczą z bezrobociem...
  • ~bolek
    (2015-03-06 11:30)
    Mysle ze to zasluga Komorowskiego i Tuska wygonili oni na poniewierke 1/4 narodu poskiego,exterminacja polakow dobrzeim wychodzi zlikwidowali oni przemysl i cala gospodarke ,wystarczylo ze dwoch nieudacznikow zyciowych bylo przy wladzy
  • ~iza
    (2015-07-14 10:15)
    hehe dooobre, znikaja bezrobotni nie dlatego bo jest praca tylko dlatego że jej nie ma i decyduja się na wyjazd z kraju, tak jak ja zarejestrowana byłam od 6 lat, pracy mi żadnej nie znaleźli a mam średnie wykształcenie i nie uwazam że to problem jakiś bym znalazła pracę, nie miałam wymagań. Teraz wyjechałam a dalej jestem zarejestrowana, oczywiście nie zgłosze się na następna wizytę i uznaja ze znalazłam prace i owszem ale nie w Polsce!