Za telewizję zapłacisz razem z podatkiem

| Aktualizacja:

Nie będzie ucieczki przed abonamentem radiowo-telewizyjnym. Jest pomysł by już od przyszłego roku razem z podatkiem "ściągał go urząd skarbowy - informuje "Polska The Times".

wróć do artykułu
  • ~telepic z Kielc
    (2011-10-01 06:53)
    kolejny głupi pomysł PO zielonych cenzorkach na ekranie Bauna z Kielc
  • ~docent
    (2011-09-30 19:03)
    SFORA PANA TUSKA

    Nie ma chyba siły bardziej destrukcyjnej niż przekonany o własnej wielkości prostak. Obstawiony wianuszkiem klakierów, spijających z jego ust każdą prymitywną odzywkę, objawiany światu jako symbol wolności i dobra. Polską sferę publiczną szturmują dziś takie indywidua.

    Oddajemy w Państwa ręce nowy numer naszego miesięcznika, który jest przede wszystkim raportem o stanie Polski po Tusku. Przedstawiamy sylwetki najbliższych współpracowników premiera – ludzi z jego cienia, nieznanych opinii publicznej twórców wizerunku i polityki szefa rządu. Jaki obraz wyłania się po czterech latach samowładztwa Platformy Obywatelskiej? Czym różni się dzisiejsza Polska od tej z 2007 r.? Jest przede wszystkim krajem zubożałym. I to nie tylko w sensie ekonomicznym. Daleko groźniejsze od kłopotów – nawet bardzo poważnych – gospodarczych są te ze sfery ducha.

    Polska debata publiczna schamiała. Trudno nawet używać słowa „debata” wobec tego rynsztokowego słowotoku, którym zalewają nas reprezentanci i współpracownicy lidera PO. I tak największym osiągnięciem czasów Tuska jest awans prymitywizmu. Uczynienie z niego w pełni uprawnionego głosu w rozmowie. Podniesienie do rangi poglądu i utożsamienie z nowoczesnością. Premier i jego środowisko polityczne otworzyli granicę, która zawsze w polskiej tradycji skutecznie izolowała uliczne prostactwo. Palikotowie byli i kiedyś, tylko nigdy wcześniej nie uczyniono z nich autorytetu. Swoich Palikotów przywieźli do Polski komuniści. Mimo akcji promocyjnych – nawet pod bronią – nigdy nie udało im się osadzić ich w naszej rzeczywistości. Zawsze pozostali elementem obcym.
  • ~HA,HA! ŚWIETNE!!
    (2011-09-30 20:46)
    BALCEROWICZ DZIS POWIEDZIAŁ,ZE OBIETNICE WYBORCZE PEŁO SĄ NAJTAŃSZE!!! WIADOMO DLACZEGO...BO NIGDY NIE SPEŁNIANE!!! PRAWDA RYŻY "NIC NIE MOGĘ" THUZK???!!!
  • ~emeryt 2009
    (2011-09-30 20:25)
    dlacze mam płacić abonament na telewizje publiczną skoro ona gloryfikuje np. PIS, a poza tym korzystam z satelaty i niech płaci odbiorca abonamentu satelitarnego z tego co ja mu płacę.
  • ~przeciwnik PO
    (2011-09-30 20:18)
    A ja jestem rencistą i mnie rozlicza ZUS to ja też nie zapłacę. Hura.
  • ~w
    (2011-09-30 20:04)
    ZŁODZIEJE
  • ~aaaa
    (2011-09-30 19:31)
    przypomnijcie sobie ludzie kto nawoływał do nie płacenia abonamentu kilka lat temu. Jeśli nie pamiętacie to przypomnę - głównodowodzący po.
  • ~NIE PŁACĘ HARACZU NA STATANISTÓW
    (2011-09-30 19:25)
    Tusku radziłeś nie płacić abonamentu!! Teraz nie ma bata gów..o zobaczycie nie moje pieniądze wy sataniści i pasożyty z abonamentu !!!
  • ~katolik
    (2011-09-30 19:30)
    nigdy w życiu już nie zapłacę na to gniazdo satanistów!!!
  • ~con donek
    (2011-09-30 16:56)
    POpaprańcy zafajdani ********** NIC noe POtrafią zrobić. Kalectwo. Przecz z PO
  • ~..
    (2011-09-30 19:27)
    hura to beda mogli zaplacic sataniscie 30 zamiast 20 tysiecy za odcinek
  • ~nie dam się okradać na lisa i nergala
    (2011-09-30 19:08)
    oto demokracja PO-landu, obowiązek płacenia na Lisa, nergala i wszystkie inne chamskie kanalie. KOMUNA TOWARZYSZE, ZAMORDYZM!!!
  • ~ziuta
    (2011-09-30 19:05)
    Takiego wałas jak POlska cala...
    nie bede łozył na reklamy POmatołow..wypieprze na smietnik...
  • ~PSL
    (2011-09-30 19:04)
    Czyli wieś nie zapłaci - hura chłopi górą - my PITa olewamy i nie płacim.
  • ~jan
    (2011-09-30 18:57)
    prezesi niech mniej zarabiają
  • ~fiodor
    (2011-09-30 20:46)
    Ja tam słucham Tuska i nie płacę abonamentu.Nie mam też zamiaru finansować Nergala ,pseudo redaktora Lisa czy inną Terentiew.
  • ~Artur M.
    (2011-09-30 18:49)
    Jeśli PO wyborach nic się nie zmieni i dalej Adam Darski ksywa "nergal"- moim zdaniem nikczemny satanista - będzie wystęPOwał w publicznej TV, przestanę płacić abonament, gdyż nie POzwolę by obrażano moje uczucia religijne obecnością w publicznej TV tego POdłego indywiduum, które POdarło Biblię!!! Nie za moje ciężko zarobione pieniądze!!! Apeluję do wszystkich Katolików o zrobienie tego samego.
  • ~as1
    (2011-09-30 18:32)
    Z kolei my obywatele składamy projekt do laski zobowiązujący TVP do publikowania
    w specjalnym okresowym biuletynie dane o zarobkach prezesów i wydatkach na poszczególne "gwiazdy" z nazwiska
  • ~hahahahaha