Koniec Polski bez deficytu. Dziura w finansach może sięgnąć 3 proc. PKB

| Aktualizacja:

Przedstawiona przez premiera Morawieckiego mapa drogowa realizacji obietnic z tzw. piątki Kaczyńskiego kieruje nas w stronę trwale wyższego deficytu.

wróć do artykułu
  • ~misiek
    (2019-03-07 16:26)
    Aż nie chce się tych łgarstw słuchać. Polska bez deficytu....W UE jest 17 krajów w tym np. Czechy. Niektóre z nich mają nawet nadwyżkę budżetową. Tak kłamliwego rządy nie ma chyba na świecie.
  • ~nie martwcie sie na zapas
    (2019-03-07 14:01)
    Lament złodziejskiej jak zwykle PO.
  • ~Glupipiski
    (2019-03-07 07:01)
    Pis jest lepszy, bo Pis daje , PO bylo zle, bo oszczednie gospodarowalo. A co ja mialem z tego?
  • ~Fedor
    (2019-03-07 01:20)
    Ciekawe: liczba komentarzy obecnie: 51. Liczba wyświetlonych: ok. 30. To się cenzor namęczył, biedaczek.
  • ~kasztelan
    (2019-03-06 21:00)
    Nie zgadzam się. Nic nie wskazuje na to, żeby deficyt mógł się powiększyć. Premier Morawiecki dokładnie wyliczył z jakich źródeł będą środki i to się naprawdę ładnie i sensownie spina. Już mamy gigantyczny sukces na skalę europejską, jeśli chodzi o uszczelnienie vat, wszyscy nas chwalą. Dlaczego ma być inaczej z obniżeniem CITu czy oszczędnościami w administracji publicznej?
  • ~putto
    (2019-03-06 19:24)
    Jak pieniedzy nie ma to się je pozycza oto cała tajemnica skad PIS weżmie pieniadze, emisja obligacji to pozyczka bo obligacje skarb państwa odkupuje i płaci z procentem, PIS jedną pozyczkę będzie spłacał drugą pożyczkę byle utrzymać władzę tak można 8 do 15 lat potem katastrofa
  • ~konsul
    (2019-03-06 09:39)
    PRZEPIJEMY NASZEJ BABCI DOMEK CALY!!! pisuary wiedza ,ze to ich FINISZ.
  • ~v6
    (2019-03-06 09:11)
    Czemuś głupi, bom Wolak, a czemu Wolak, bom głupi.....
  • ~v6
    (2019-03-06 09:05)
    Czemuś głupi, bom Polak, a czemu Polak, bom głupi.....
  • ~jolka z zakopca 4x500+
    (2019-03-06 08:18)
    Pan Prezes rozwiąże każdy problem finansowy zarówno w makro jak i mikroskali. Pan Prezes dba o los zwykłego człowieka i my górale to pamiętamy, dziękujemy i prosimy o więcej.
  • ~a jakże
    (2019-03-06 08:17)
    Platforma z satelitami, jak dojdzie do władzy, natychmiast podniesie wiek emerytalny do 67lub wyżej. Bo piniędzy nie ma nie będzie.
  • ~Ed
    (2019-03-06 08:06)
    Za rządów PiS co roku był deficyt oraz zwiększono dług Polski, który teraz wynosi ponad 1 bilion zł. Morawiecki w ramach tzw. uszczelnienia VAT zafundował Polakom zwiększone podatki, dla niepoznaki nazywając opłatami lub daninami. W propagandzie przedstawianej przez rząd "ładnie" to wygląda, tymczasem rzeczywistość jest inna. Z roku na rok coraz więcej bankrutuje małych firm, a przed nami kryzys gospodarczy.
  • ~wezmę 500 i głosuję na KE
    (2019-03-06 08:02)
    5 kroków do Wenezueli
  • ~Barbara
    (2019-03-06 07:30)
    Opozycjo, spokojna wasza czaszka. Wam nie chodzi o deficyt tylko kieruje wami zazdrość, że PiS poprzez dobre rządzenie i pomysły ,radzi sobie z wszystkimi problemami. Lewacy czekacie na "koryto" ? A ja wam mówię nie doczekanie.
  • ~Aliakbar
    (2019-03-06 06:57)
    To samo ************* jak PiS wprowadzało 500+, myśle ze jakby udac sie do wrózbity Amcieja to trafniejnby orzewidzail sytuacje gospodarcza Polski niz wy smieszni, niemieccy dziennikarze.
  • ~Joooo
    (2019-03-06 06:56)
    Lodziarze, juz sie wam nie bedzie oplacac lody robic!
  • ~Janecki
    (2019-03-06 06:48)
    Grecki i wloski, a takze Piski model rozwoju : zastaw sie , a postaw sie! Zastaw sie i za wszelka cene zostan przy wladzy ! Znam taka anekdote : na poczatku XX wieku ,w hamburskim porcie robotnicy dostawali w stolowce codziennie lososia , dzien w dzien, az do znudzenia( taki byl wtedy tani) , robotnikom sie znudzilo, grozili strajkiem. Dla uspokojenia ludzi, dyrektor raz zafundowal parowki i piwo , zrobil przemowienie o rozowej przyszlosci, no i ludzi uciszyl, na jakis czas, az kiedys i tak doszlo do strajku. Moral z tej historii, ciemnrmu mozesz rzucac parowki, ale i ten zmadrzeje!
  • ~Wart
    (2019-03-06 05:00)
    Brawo Morawiecki brawo wyborcy PIS
  • ~Dfg
    (2019-03-06 04:23)
    Pozwólmy PiS rządzić jeszcze jedną kadencję niech doszczętnie zrujnuje Polskę. Ale wiem że to dla młodych i dzieci będzie potworna tragedia .i nauczka na przyszłe lata i dziesięciolecia .Albo wygrać tak aby to natychmiast w ciągu trzech miesięcy naprawić.
  • ~abacab
    (2019-03-06 01:27)
    Najciekawsze jest to, że czołowi politycy PiSu już nie chcą rządzić przez najbliższe dziesięciolecia, jak to wcześniej deklarowali, ale ograniczą się tylko do jeszcze jednej kadencji. Bardzo dobrze wiedzą, że za klika lat systematycznie rosnący dług publiczny i stagnacja gospodarcza zmusi rządzących do radykalnego zaciskania pasa.