Minister Ardanowski: Trwa nagonka na polską żywność

| Aktualizacja:

Informacje o skażonym mięsie napływające z zagranicy są szczegółowo analizowane. Wyciągamy wnioski, które mają usprawnić system nadzoru - powiedział PAP minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

wróć do artykułu
 • ~[ ╲╱]☺[├─┤]
  (2019-02-23 14:39)
  Trwa nagonka bo produkujemy żywność w brudzie, syfie, bez procedur gwarantujących zachowanie jakości. W marketach dalej sprzedawane są zepsute owoce i warzywa, dalej nie ma informacji o cenach wiec czego oczekiwać od ludzi pracujących na wsi skoro oni dostają za kg jabłek 15 groszy a te same jabłka w markecie później bo 4,15 za kilogram.
 • ~suwerenny
  (2019-02-23 15:40)
  "Nagonką" cwanych producentów na zdrowie konsumentów pan minister się nie przejmuje ?
 • ~hebefrenia
  (2019-02-24 14:09)
  Oczywista ,oczywistośc panie ARDANOWSKI dodam jeszcze ,że nie zawalił polski chłop ,nie zawalił polski weterynarz ,nie zawalił polski przetwórca . Ewidentnie zepsuli nasze wyroby rzeżnicze jego nabywcy ,którzy nie chcą być truci ******EM . Mało tego zepsuł to Tusk i powiedział nabywcom ,żet wy donosząc nieuczciwie na was .
 • ~zin
  (2019-03-01 20:35)
  brak kontroli ubijanych zwierzat doprowadzil ze teraz jest nagonka na polskie mieso Pytam sie do kogo masz pretensje ze chore mieso brudne trafialo na rynek

Może zainteresować Cię też: