Żabka w niedzielę już nie podskoczy, będą kontrole. Solidarność pilnuje zakazu handlu

| Aktualizacja:

Solidarność nie chce, aby śladem tej sieci sklepów, obchodzącej zakaz niedzielnej sprzedaży, poszły kolejne. I podejmuje działania, które mają temu zapobiec.

wróć do artykułu
  • ~Mark II
    (2018-05-16 07:29)
    to się kiedyś nazywało IRCHA - INSPEKCJA ROBOTNICZO CHŁOPSKA
  • ~Bocian
    (2018-05-16 13:17)
    Żabki w miażdżącej większości to małe rodzinne sklepy tyle, że prowadzone pod franszyzą. Zamykanie ich w niedziele to czysty bolszewizm i niszczenie drobnej polskiej przedsiębiorczości.
  • ~Działacz I Solidarnosci
    (2018-05-16 13:56)
    Będzie zatem bojkot sklepów jak wiosną 1933 roku. A kto go przeprowadzi? - Solidarischeabteilung?
  • ~jj25
    (2018-05-16 19:39)
    Oj, niedługo ta "solidarność" się doigra za swój SERWILIZM i GŁUPOTĘ!!!
  • ~szprotka
    (2018-05-17 10:36)
    Chłopaki nie mogą się pogodzić z tym, że żaba jest od nich bardziej inteligentna.
  • ~sic.
    (2018-05-17 20:35)
    Niech pisory wprowadza w Polsce szariat ... to wszystko zmierza w tym kierunku ...
  • ~Chochoł
    (2018-05-18 01:53)
    Chciałem kupić znaczki pocztowe i wysłać list w Freshmarket. Ponieważ reklamują się jako placówka pocztowa. Znaczków NIE kupię. Listu NIE wyślę !! Tylko, mogę paczkę wysłać. Ściema !
  • ~AŁTRT
    (2018-05-19 11:54)
    BANDA DONOSICIELI, NIEROBÓW I BANDZIORÓW ŻERUJĄCYCH NA PRACUJĄCYCH STUDENTACH, DORABIAJĄCYCH EMERYTACH I RENCISTACH. NAWET NAJBIEDNIEJSZYM NIE DARUJĄ, GDYŻ TACY, DORABIAJĄCY W NIEDZIELE, GDZIE ZNAJDĄ PRACE?
  • ~LEO
    (2018-05-20 01:43)
    SOLIDARNOŚĆ ??????? A , CO TO ZA TWÓR ?????????????? STYROPIAN to już ,, PRZESZŁOŚĆ ,,
  • ~AbyAby
    (2018-05-20 12:25)
    W ramach popierania życia rodzinnego w Polsce proponuję: 1) Niedziela bez handlu (już mamy) 2) Poniedziałek bez książki 3) Wtorek bez telefonu 4) Środa bez radia 5) Czwartek bez telewizji 6) Piątek bez Internetu 7) Sobota bez alkoholu W pozostałe dni obywatele Kraju będą mieć pełne prawa do cieszenia się konstytucyjnie gwarantowaną im wolnością.
  • ~Mar
    (2018-05-20 13:07)
    zmieńcie nazwę na solidarność z pisem
  • ~D. Bronstein
    (2018-05-20 13:19)
    Rok 2018 - wielki kryzys gospodarczy w Polsce!

Może zainteresować Cię też: