"W jednym punkcie utarg wyniósł 134 zł". Grycan o sytuacji firmy po wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę

| Aktualizacja:

Początek wiosny to już tradycyjnie dla marki "Grycan - lody od pokoleń" okazja do zaprezentowania nowości produktowych na kolejny sezon. Na dzisiejszej konferencji prasowej właściciel lodowego biznesu podzielił się jednak z dziennikarzami nie tylko dobrymi wiadomościami...

wróć do artykułu
  • ~Diana
    (2018-03-21 20:08)
    Jak radzą sobie handlowcy w Europie Zachodniej? Galerie handlowe i sklepy zamknięte we wszystkie niedziele w miesiącu.Zamiast Galerii w niedzielę, (w zależności od pory roku) rower, kajak, narty, łyżwy, albo po prostu wycieczka do lasu lub parku.Zdrowiej i trendy,
  • ~i co z tego.
    (2018-03-21 20:35)
    zamiast żreć lody może lepiej się poruszać. Będzie o wiele zdrowiej A te lody to i tak są zbyt drogie .
  • ~De
    (2018-03-21 20:25)
    Tylko że w niedzielę był mróz i to duży ale totalna żre głupoty zamiast strzelić drinka
  • ~Zenekkkk
    (2018-03-21 21:20)
    Zamiast nap...c kawiarni w centrach handlowych otworzyli by jakieś w parkach, na deptakach itp.
  • ~grzesiek
    (2018-03-21 20:11)
    oczywscie zakaz to polityczna głupota i tępota pisowska ! polscy franczyzobiorcy w galeriach tracą pienądze !
  • ~mycha
    (2018-03-21 20:43)
    Gdyby to jeszcze komukolwiek w czymkolwiek pomogło. Ale zdaje się że pomogło tylko związkowym darmozjadom w promowaniu się przed kamerami...
  • ~VCE CHRABIA DE BRAGELONE
    (2018-03-21 23:06)
    Dla jakiejś lodziarni nie trza zmieniać ustawy! Widać, że skoro taki był tylko utarg to konsumowano lody przy okazji zakupów w markecie! A zatem nikt tam nie przychodzić specjalnie na lody! dlaczego Grycan nie tworzy sieci małych lokali lodowych w mieście!
  • ~Duszan Be
    (2018-03-21 20:38)
    KATOKALIFAT+
  • ~sd2017
    (2018-03-21 23:38)
    pis to banda próżniaków i ignorantów. Oni nigdy nigdzie normalnie nie pracowali, nie prowadzili żadnego biznesu. I dla nich każdy, kto ma własny interes to jest nic nie warty i od razu podejrzany. Oni tylko liczą się z wielkimi takimi jak kulczyki, czy bank Morgana. W dobijaniu polskich przedsiębiorców wydatnie pomagają im w tym kukiz i niejaki korwin - mikke.
  • ~Jak wam nie starcza do pierwszego - to załóżcie
    (2018-03-22 02:29)
    z Gowinem Klub Skrzywdzonych Przez Dobrą Zmianę! - A w sytuacji naprawdę tragicznej zwróćcie się do Trzaskowskiego z prośbą o 20 groszy - z pewnością nie odmówi!
  • ~Adam Jacek sztorc Trawniki
    (2018-03-22 05:32)
    Słaba jakość lodów Grycan i cena wysoka,nijadam ich.
  • ~qqq
    (2018-03-22 07:51)
    Rząd się zawsze wyżywi, a firmy mogą mieć straty, co się pis będzie przejmował.
  • ~Lody, lody na śmietanie - kto poliże, temu stanie
    (2018-03-22 06:44)
    To wrócić panie Grycan do samodzielnych lodziarni i zielonych budek, a nie strugać Lodowego Króla po galeriach. No jakość panie Grycan, jakość. Bo "chemii z Niemiec" używam do prania, a w lodach jej nie chcę. Niech wasze lody znów będą tylko z naturalnych składników, to obroty wzrosną.
  • ~ryszard
    (2018-03-22 05:51)
    z powodu wolnych niedzieli upadnie wiele takich biznesów bo bez pracującej niedzieli obroty spadną o 14 % ( 1 dzień to 14% w stosunku do 7 dni tygodnia) a to jest niejednokrotnie cały dochód firmy
  • ~kaki
    (2018-03-22 06:02)
    Drogie i małe te ich kuleczki pseudolodowe
  • ~To ja.
    (2018-03-22 09:16)
    Panie Grycan,jeśli zarobi pan trochę mniej,to tylko wyjdzie na zdrowie pańskim otyłym córkom,bo mniej pieniędzy,mniej obżarstwa.
  • ~mimo tego żona posła PiS handluje
    (2018-03-22 09:27)
    Do rządu nie dociera fakt, że ograniczenie handlu w niedziele to ograniczenie dochodu handlowców, a co za tym idzie ograniczenie wpływów do budżetu państwa. Socjaliści sami sobie strzelają w stopę, bo z czego innego oni żyją jak nie z podatków ?
  • ~pepa
    (2018-03-22 06:14)
    Ale beczą z tą wolną niedzielą niech sami pracodawcy zapie....ją w niedziele 12h bardzo dobrze .
  • ~Nie daje na WOSP daje na CARITAS
    (2018-03-22 08:05)
    Der Pismaku chyba podobnie jak Grycan od grubych Grycanek nie zauważyłes tego że w niedzielę był mróz. Rusz ta niemiecką głowa w końcu.
  • ~jednoroczniak marek
    (2018-03-22 08:05)
    Wszystko co wymyśli GENIUSZ NARODU i WSZECHWIEDZĄCY POLAK NAD POLAKI czyli NASZ UKOCHANY PREZES słusznym jest i nikomu nic do tego. CHWAŁA MU, CHWAŁA na wieki wieków!

Może zainteresować Cię też: