Polska wódka hitem na całym świecie. Tak dobrze nie było jeszcze nigdy

| Aktualizacja:

W 2016 r. producenci wyeksportowali najwięcej mocnych alkoholi w historii – 54,5 mln litrów za ponad 176 mln euro.

wróć do artykułu
  • ~Warszawiak
    (2017-03-30 11:41)
    Przynajmniej Junkers ma czego się napić!!!!!!!
  • ~nemo
    (2017-03-30 12:58)
    Ale chyba wszystkie wytwórnie wódek są w zagranicznych rękach. Balcerowicz z Lewandowskim "zadbali" aby Polacy nie byli ich właścicielami. POwinni za to siedzieć w 3,14dlu
  • ~Polska wodka zostala tylko nazwa
    (2017-03-30 13:00)
    Kto mowi o polskich wodkach niech powie w czyich rekach sa te zaklady i kto ma zyski ?
  • ~ANTEK POLICMAJSTER
    (2017-03-30 13:07)
    W ZASADZIE PRZEMYSŁ SPIRYTUSOWY I BROWARY SĄ W NIEMIECKICH RĘKACH . I Z CZEGO TUTAJ SIĘ CIESZYĆ ? TYPOWA NIEMIECKA PROPAGANDA - JAK ZA JOSEPA GOEBBELSA .
  • ~mixi.
    (2017-03-30 13:20)
    Francja importuje wodke Belvedere, ktorej to jest wlascicielem francuski potentant dobr luksusowych LVHM.
  • ~Darek.M
    (2017-03-30 15:27)
    54,5 mln litrów za 174 mln euro... jak autor wyliczył te 9 euro za litr? ...ciekawy jestem :-P
  • ~Tarantula
    (2017-03-30 19:01)
    Szczyt europejskiej sławy polskiej wódki był w latach 1930. Dziwne, nie? I reklamy były świetne, bez TV, komputerów itp. jedynie w gazetach i kolorowych czasopismach. Wystarczały 2 słowa "polska wódka" + niekiedy pan w cylindrze obok butelki, co znaczyło że to luksusowy trunek klas wyższych.
  • ~k
    (2017-03-31 00:41)
    Jaka polska wodka wszystkie wytwornie PO-lactwo sprzedali rosjanom niemcom francuzom i oni maja zyski .Polacy tam tylko pracuja przy produkcji. KONESER to byla wytwornia najlepszej wodki na swiecie .ZAKLAD z tyloletnia tradycja zlikwidowano,tak jak inne polskie zaklady , fabryki ,wytwornie albo oddano za grosze.PLAKAC sie chce gdy widze jak wszystko rozwalaja na terenie KONESERA i buduja APARTAMENTY, LOFTY komu ma to sluzyc.Moglo przeciez dalej funkcjonowac i przynosic POLAKOM zyski
  • ~Supełek
    (2017-03-30 13:12)
    100%
  • ~polski cham
    (2017-03-30 13:45)
    Bardzo wątpliwy powód do dumy. Nie mamy czym się chwalić!
  • ~k
    (2017-03-31 12:58)
    Moze p PATRYCJA OTTO przyjedzie na warszawska PRAGE i zobaczy co sie dzieje na terenie gdzie byla WARSZWSKA WYTWORNIE WODEK KONESER wtedy p sie dowie ze POLSKIEJ wodki juz nie ma.
  • ~eu
    (2017-04-01 07:16)
    Ludzie zeby nie sluchac Pisu zaczeli pic
  • ~Jonasz