Morawiecki dla DGP: Plan Odpowiedzialnego Rozwoju nie jest zależny od decyzji Brytyjczyków

Wynik referendum w Wielkiej Brytanii to był sygnał ostrzegawczy dla całej Unii Europejskiej - mówi w rozmowie z DGP Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju.

wróć do artykułu
  • ~rm
    (2016-06-28 14:20)
    ...tak, ttip czeka na nas ,wydoją nas bez mydła... za wyjątkiem miłośników ttip...
  • ~agata
    (2016-06-28 12:38)
    teraz otworzyły wam się oczy i wymyślacie od najgorszych ale nie trzeba było pomyśleć wcześniej nim zaczeło się to warjactwo
  • ~Kac
    (2016-06-28 09:57)
    Jasne, ze Brexit nie przeszkodzi w wysyłaniu miliardów banderowcom.
  • ~Karol
    (2016-06-28 06:57)
    PO-wcy są słabi intelektualnie - nie potrafią wymyślić żadnej krytyki merytorycznej. A wczoraj Nowoczesna w swoich programach ogłosiła, że będzie kontynuować programy PiSu: 500 i mieszkaniowy. Współczuję zwolennikom tych partii. Ja jestem zwolennikiem partii Korwin i mam pytanie czym różni się odpowiedzialny rozwój od rozwoju normalnego ? Wszystko to pachnie socjalizmem, ponoć są teraz takie czasy. Myślę, że Mussolini przewraca się w grobie z radości, bo jego idee zwyciężają ! Nic poza państwem, wszystko w ramach państwa. Socjalizm nie ma przyszłości, a jest wiecznie żywy. Widocznie niewolnictwo mocno zakorzeniło się w Europie. Bez państwa i jego urzędników nie da rady - w tym widzimy naszą przyszłość ! No i oczywiście, bylebyśmy mieli sen spokojny.
  • ~myszka miki
    (2016-06-28 02:50)
    Zgadzam sie, bo i pan Morawiecki i caly rzad z kaczynskim na czele to ludzie mniej rozwinieci i nalezy im sie odpowiednie traktowanie w Unii, a nie takie jak ci lepiej rozwinieci.
  • ~irwin
    (2016-06-28 02:14)
    ten człowiek jest bardziej porażony głupotą niż to z pozoru wyglada.coś pan zrobił panie wicepremierze bo ja nawet przy pomocy lunety niczego nie dostrzegam poza planami pisanymi na wodzie.
  • ~Morexit
    (2016-06-28 01:49)
    Zgadza się co do joty, nikt tak wiele tak szybko nie zepsuł. Gość się powinien zwolnić trybie natychmiastowym
  • ~dama
    (2016-06-27 22:42)
    Co za obleśny "ślimok"
  • ~Suma wszystkich strachów św. Jarosława
    (2016-06-27 22:00)
    Siedem miesięcy . Jeszcze tylko 3 lata i 5 miesięcy.
  • ~krzysztof
    (2016-06-27 20:58)
    MORAWIECKI NIC NIE ZROBILIŚCIE INWESTYCJE SPADAJĄ, A TO OZNACZA ŻE BĘDZIE MNIEJ PIENIĘDZY NA 500 PLUS
  • ~ewa
    (2016-06-27 20:00)
    Ja bajki tak lubie ogromnie
  • ~Albert
    (2016-06-27 19:22)
    Kolejny megaloman.
  • ~starszy pan
    (2016-06-27 17:41)
    Widzę ,że Morawiecki jest duszą towarzystwa ,opowiada dowcipy !
  • ~włam
    (2016-06-27 16:28)
    jak mozna gadać takie rzeczy.głupi albo oszust.
  • ~Jan S.
    (2016-06-27 15:31)
    Może pan Morawiecki pokaze to W I ę c e j bardziej szczegółowo konkretnie bo ja poza gazoportem w Swinoujsciu (rozpoczętego przez poprzedników) nic nie widzę
  • ~Gość153
    (2016-06-27 14:59)
    Ależ trzeba było wysiłku umysłowego na przykład w sprawie 500+ żeby zabrać wszystkim a dać tylko dla części społeczeństwa. Nie będę pisał o innych pomysłach dzielących społeczeństwo, bo większość ich pomysłów właśnie takie skutki przynosi.
  • ~Anna
    (2016-06-27 14:30)
    Praeklinanie PIS-u nic tu nie pomoze. Trzeba spoleczensktwo przygotowywac do nastepnych wyborow - spokojnie i pedagogicznie.
  • ~Zośka
    (2016-06-27 14:22)
    No cóż jak na historyka taka gadka jest do przyjęcia. Fajnie brzmi. Ale co na to prawdziwi ekonomiści? Ile lat będziemy spłacać długi? Ponoć rosną w zastraszającym tempie. Wiem też panie Morawiecki, ze jako prezes banku kosiłeś dobrą forsę, ale kluczowe decyzje nie należały do ciebie tylko do zarządu. Żaden prezes nie podejmuje decyzji jednoosobowo więc ja zaufania do ciebie nie mam.
  • ~Sru
    (2016-06-27 14:07)
    Te komentarze to chyba na zlecenie.Piszę po raz drugi,bo jestem za PIS i coś mi przerywa.Zgadzam się,że PIS może wielu wkurzać,bo jak się dobrze żyło,to oby się nie skończyło,a może... Zyczę wam dużo zdrowia,bo to zawsze może się przydać i więcej kultury i godności,bo chamstwo traci na wartości.
  • ~rychu
    (2016-06-27 12:53)
    ja uwazam ze zrobiliscie duzo wiecej niz wszystkie rzady przez ostatnie 27 lat !!!!!! ba uwazam ze zrobiliscie wiecej niz Gierek z Gomulka i Bierutem !!!!!!!!!!!!!!!! zniszczyliscie moja Polske !!!!!!!! osmieszyliscie moja Polske !!!!!!! doprowadziliscie moja Polske do swiatowej izolacji !!!!!!!