Leszek Czarnecki podatku bankowego nie zapłaci? Inne banki też idą tą drogą

| Aktualizacja:

Wszystko wskazuje na to, że Getin Noble Bank należący do Leszka Czarneckiego nie zapłaci opracowanego przez rząd PiS i niedawno przyjętego podatku bankowego. Komisja Nadzoru Finansowego otrzymała już odpowiedni wniosek w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~joko
    (2016-03-25 13:08)
    Szczyt bezczelnosci tego typa
  • ~@@@@@@@@@
    (2016-03-25 13:09)
    Bank specjalnej troski.
  • ~Aby żyło się lepiej
    (2016-03-25 13:09)
    Kaczy świr ze swoją sektą może Czarneckiego i innych pocałować w d.... Ale jak mawiał klasyk CIEMNY LUD SMOLEŃSKI KUPI WSZYSTKO. I zapłaci za podatki PiSdzielskich pomiotów
  • ~#
    (2016-03-25 13:13)
    I co na to Wałęsa? Gdzie jego bezpośredni „program naprawczy” dla banksterów — puszczanie w skarpetkach?
  • ~lipa
    (2016-03-25 13:13)
    to się narazi chłop prezesowi i innym ..... co pis teraz wymyśli po trybunale ?? będzie ścigać biznesmenów ???
  • ~Tomek72
    (2016-03-25 13:19)
    Postępowanie naprawcze powinno objąć także pensje kierownictwa. "... Ten urodzony w 1924 r. menedżer przemysłu samochodowego w swojej długoletniej karierze pełnił funkcję prezesa Forda oraz Chryslera. W 1978 r. ta druga marka borykała się z ogromnymi kłopotami finansowymi. Lee Iacocca stanął więc przed koniecznością dokonania restrukturyzacji i cięć w przedsiębiorstwie, aby uzyskać gwarancje kredytowe od amerykańskich władz. Iacocca zdecydował się pożegnać ze starą kadrą kierowniczą. Ponadto zmusił członków związku zawodowego do zaakceptowania cięć zarobków oraz premii. Jednak aby być bardziej wiarygodnym w oczach swoich pracowników, postanowił obniżyć swoją pensję do kwoty 1 dolara rocznie. W efekcie pod jego rządami firma wyszła na prostą..."
  • ~der
    (2016-03-25 13:25)
    Właśnie podjąłem decyzję o zmianie banku. ROR i lokatę zabieram.
  • ~lisowczyk
    (2016-03-25 13:39)
    no to przejąć ten bank za marne grosze , skoro taki lichy np przez SKOKi.
  • ~Ja
    (2016-03-25 13:41)
    Ech, co za czasy, za Tuska to było życie, raj dla wszystkich banksterow! A teraz tęgie głowy muszą trudzić się i kombinować. Żal d..e ściska.
  • ~mmm
    (2016-03-25 13:42)
    Natychmiast wycofać lokaty z tego banku!
  • ~ala
    (2016-03-25 13:47)
    Moje pieniądze znikają z tego banku, ciągle jakieś przekręty.
  • ~bubul
    (2016-03-25 13:57)
    Sk.. dąży do upadłości. Trzeba UCIEKAĆ z tego szamba
  • ~rk
    (2016-03-25 13:59)
    chyba zapomnial ze ALCAPONE siedzial za podatki
  • ~LAZ
    (2016-03-25 14:01)
    NA ZACHODZIE WSZYSTKIE BANKI PŁACĄ UCZCIWIE PODATKI I NIKT NIE MA MIGAWEK , pan leszek czarnecki CAŁY CZAS MYŚLI ŻE RZĄDZI JEGO MAFIA - PO , panie leszku czarnecki OD PRAWIE PIĘCIU MIESIĘCY RZĄDZI PIS I CZAS NA PRZEKRĘTY SIĘ JUŻ SKOŃCZYŁ JAK SIĘ NIE POdoba TO WYNOCHA NA ZACHÓD TAM pan SIĘ PRZEKONA ILE WYNOSI PODATEK BANKOWY .....................
  • ~mak
    (2016-03-25 14:08)
    .... a gdzie urząd skarbowy ????
  • ~789
    (2016-03-25 14:11)
    ZAMKNĄĆ TEGO OSZUSTA.
  • ~bertsi
    (2016-03-25 14:12)
    Wystarczy by program naprawczy kosztował znacznie więcej niż podatek bankowy i po kłopocie.
  • ~Czes
    (2016-03-25 14:22)
    Chyba nie ma działan Rządu. O takich bankach powinni być informowani wszyscy , a szczególnie podmioty gospodarcze ( zwłaszcza państwowe ), a potem śmiałby się ostatni. I tak za dużo banczków ,kas....
  • ~mooka
    (2016-03-25 14:39)
    tak sobie czytam te wszystkie komentarze i dochodzę do wniosku, że jednak przedsiębiorczość to nie jest dla wszystkich. Jasne, że lepiej siedzieć na dupie i marudzić, że jest źle. Jakby ktoś sobie zadał trochę trudu to popatrzyłby w wynik banku za Q4 a tam jak byk stoi na co bank wydał dodatkowy cash. ... no i na co? Ano na składkę na upadły SK Bank. Czyli dla tych którzy nie ogarniają wytłumaczę... dobrze prosperujący bank musiał wyłożyć swoje zarobione pieniądze na nieudaczników, którzy nie potrafili zarządzać swoim biznesem. Pięknie, co? Ciekawe czy prowadząc warzywniak bylibyście skłonni dołożyć na pokrycie strat konkurencji, która nie ogarniała i wpakowała swoich klientów na minę. .. a na koniec zapłacić od tego podatek. ... a może ktoś kto wymyślił ten podatek powinien się zastanowić, co?
  • ~TOWARZYSZ UBEK
    (2016-03-25 14:41)
    PODOBNO W SEKTORZE BANKOWYM W POLSCE DORABIAJĄ SAMI ESBECY. CZARNECKI, CZY TO PRAWDA ? NIE CHCESZ PŁACIĆ ? ZAPŁACISZ, ZAPŁACISZ...