Rządowa agencja wyprzedaje polską ziemię? Łamanie przepisów...

Państwową ziemię w Polsce łatwiej i taniej może kupić zagraniczna spółka niż polski rolnik - alarmuje "Nasz Dziennik".

wróć do artykułu
  • ~Stan
    (2015-05-02 08:59)
    3RP to obrzydliwa mafia kalająca rodzinne gniazdo.Brak jakiejkolwiek inteligencji i honoru w ich dzialaniu.Ich miejsce to kryminal po wsze czasy
  • ~hej
    (2015-05-02 09:51)
    Brawo Nasz Nocnik. Tak trzymać.
  • ~Dara
    (2015-05-02 10:30)
    A to sprawa POlskich Mośków zasiadających w rządzie których Polacy wybrali.Trzeba się głęboko zastanowić na kogo się głosuje,nigdy nie na Mośka choć by był ze złota.
  • ~BACA
    (2015-05-02 10:44)
    nie mogli się dobrać do lasów to idą na wydrę byle ŁAPÓWA była no POsrańcy rządzący zostawią was z ręką w nocniku oni się obłowią a wy kit z okien
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-02 10:53)
    Rząd robi to dla naszej wygody, bo emigrując za granicę - trzeba wynająć mieszkanie, załatwić pracę, nauczyć się języka, no i inne sprawy pozałatwiać. Jak już wszystko wysprzedają nie ruszając się będziemy na obcej ziemi - czyli emigranci. To już wiele nie potrzeba, bo już wszystkie banki, większe firmy, większość gazet jest już nie nasza - sprzedają ziemię i lasy i będzie: ,,wasze ulice nasze kamienice"
  • ~Drzazga 101
    (2015-05-02 11:24)
    O Matko, POWINNO się podawać NAZWISKA tych ssynów, którzy wyprzedawuwują ZIEMIĘ naszych dziadów i ojców, żeby tamtejsze Ludzieńki i Naród mogli jeich powiesić za jaja do klamek i walić kijem w dupę, jak o tym wspomniał ogniomistrz Kaleń i zmusić do śpiewania na głos i na okrągło: - NIE RZUCIM ZIEMI SKĄD NASZ RÓD. A ichnich przełożonych, do peeselmańskiego ministra Sawickiego - na latarnie, kuervas ! Jak se pomyślę, że Nasz Ukochany Pan Prezydent chciał, wespól z McDonaldem, sprzedać Nasze Święte Lasy Państwowe, żeby za to wypłacić Żydom odszkodowania, co jem zabrali Giermańce i Kacapy, to mnie aż ruca o glebę. I ja mam wybrać na kolejną kadencję tę szwejkoską wicepierdołę - a takiego wała, kuervas !!!
    Hej !-
  • ~tele-wic
    (2015-05-02 12:36)
    A co w tym dziwnego. Łamanie przepisów, to specjalność tzw. polskiego rządu tuskowo kopanego. A nazwiska łapówkarzy sprzedających polską ziemię, to na pewno by się nam wszystkim przydały. Polacy powinni mieć prawo pierwokupu.
    Ale dla Dziennika, to pewne problem. Najłatwiej pokazywać ku... stwo pod reklamowymi ściankami i problemy z d... mi niedomytych "gwiazd".
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-02 13:04)
    Drzazga 1012015-05-02 11:24 - nie obrażaj Szwejka, bo on był wicepierdołą z czystego wyrachowania, a ten pan o którym wspominasz to jest buc czystej wody. Nie jestem znawcą Szwejka jak red. Mazan, ale ponad 20 razy czytałem, a ponieważ to były 2 tomy wydane za komuny ,,wyczytały'' się doszczętnie. Przyszłe pokolenia nas przeklną, że dopuściliśmy do tego co się dzieje. Za komuną nie tęsknię, ale Gierek robiąc długi coś tam jednak budował (również drogi), a teraz robią długi i prawie wszystko niszczą. Gierkowski dług został spłacony w 2012 (po 30 latach) i to było małe piwo w porównaniu z obecnym, który będą spłacać jeszcze nasz praprawnuki i będą nas przeklinać!!!.
  • ~romek
    (2015-05-03 07:38)
    Komorowski i Tusk i cala PO to bandziory i gangsterzy nalerzy postawic ich przed sadem i powiesic jak musoliniego za zdrade polski
  • ~real
    (2015-05-03 13:51)
    a czy jest jeszcze cos polskiego?wszystko sprzedano,polikwidowano zaklady,przemysl,huty,itp.pozostal jeszcze do sprzedania sejm,senat.tak wyglada ta nasza pozal sie boze zielona wyspa.
  • ~karbek
    (2015-05-08 11:17)
    JARTOM ma okazje szczególnie w dużych miastach, pod nimi, chodzi o inwestycje w grunty i tam można zrobić dobre interesy, ale generalnie wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujecie.
  • ~POs RAŃ.com na POhybel
    (2015-05-16 19:04)
    Ciekawe ile te biurwy POpaprane i zielona zgnilizna "bierze w łapę" za takie numery z polską ziemią?

Może zainteresować Cię też: