Będziesz tumanie eksmitowany, czyli o potężnym narzędziu w rękach banków

Bankowy tytuł egzekucyjny. Potężne, niebezpieczne narzędzie, które sprawia, że banki są tak naprawdę wszechmocne i mało zainteresowane tym, aby wyjść naprzeciw swoim klientom.

wróć do artykułu
  • ~jola
    (2015-02-02 08:46)
    Kiedyś Żydzi za długi w karczmach przejmowali majątki od Polaków A teraz legalnie robią to banki - wiadomo w czyich są rękach. Kiedy w końcu Polacy zaczną sami o sobie decydować ? ???. Kiedy przestaną głosować na parszywców którzy ich samych niszczą , tylko po to , żeby utrzymać się przy żłobie ???
  • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
    (2015-01-31 11:32)
    Uwaga!
    Kopiujcie wszędzie gdzie się da ten wpis!!! Tymczasem w Polsce dzieją się ważne rzeczy o których się nie mówi. W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów. W czasie kiedy mainstreamowane media karmiły nas nagonką na jedną z posłanek opozycyjnych, która na sali sejmowej spożywała drugie śniadanie, w sejmie trwała debata o przyszłości polskich Lasów Państwowych i polskiej ziemi. 18 grudnia o godzinie 0:45 obecna koalicja rządząca razem ze swoimi "odnogami" próbowała bez konsultacji ze społeczeństwem zmienić Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.
  • ~(''')
    (2015-01-31 19:54)
    Glosujmy na PO i kupujmy w biedronce.
  • ~złotówkowicz
    (2015-02-26 12:07)
    Budując dom miałem do wyboru kredyt w złotówkach, euro, frankach. Wybrałem kredyt złotówkowy. Oprocentowanie zmienne w zł. wynosiło 12 a we frankach 3,5%.
    Każdy najbardziej zacofany Polak wiedział, że oprocentowanie kredytu i kursy walut są zmienne, dlatego zdecydowałem się na kredyt złotówkowy. Pamiętam jak nieoficjalnie frankowicze nazywali złotówkowiczów frajerami.

    90% fraków pobrali CWANIACY a 10% zwykli Polacy.
    Autorkę tego artykułu proszę o artykuł zawierający ogólne dane:
    Jakie grupy zawodowe to frankowicze w %.
    politycy...
    biznesmeni...
    handlarze...
    dziennikarze...
    zwykli Polacy...

    Wielu cwaniaczków brało kredyt we frankach na zakup kliku mieszkań, kilku działek budowlanych, kupowali całe kamienice - w celu szybkiego zarobku.
  • ~Nirlog
    (2015-02-13 11:35)
    Zróbmy drugą Islandię.
  • ~wikiry
    (2015-02-09 21:42)
    W najbliższych wyborach trzeba odsunąć od rządów PO - zastanawiam się czy kolesie z PSL znowu podczepią się pod lidera, nie jestem zwolennikiem PIS ale muszę na nich zagłosować, widzę że Jarosław - choć stary pryk, to być może wiedziony chęcią rozrachunku z obecnymi "elytami" posprząta ten chlew... a Donaldinio, jako najlepiej zarabiający emigrant z Polski odpowie za wszystkie przekręty i zadłużenie narodu polskiego...
  • ~Ile podatku odprowadzają w Polsce banki?
    (2015-02-05 10:18)
    Czy banki płacą w Polsce podatki? Czy podatki płacą w Polsce tylko ich pracownicy?
  • ~Agnieszka
    (2015-02-03 14:28)
    straszani dużo tu rzużnych naganiaczy na głosowanie
    a ja sie zastanawiam dlaczego od conajmniej dekady nie są razem z wynikami wyborów publikowane dane o ferkwencji i procencie głosów nieważnych
    Czyżby dlatego, że polacy już głosują nogami nie chodzac na wybory - bo maja pełną świadomość ze wybory to pica na wode
    ja od dekady przekreślam cała kartę i kilku moich znajomych również ale ostatnio nawet w wynikach z tego okręgu nie było informacji o głosach nieważnych mimo, że początkowo publikowano taką informacje
    czyżby ta nasza ekipa rządząca reprezentowała sobą nie więcej niż 5% narodu ?
  • ~Sagan Panzer Regiment
    (2015-02-01 20:58)
    Aż znajdzie się kolejny Marx i Engels.
  • ~mesjasz
    (2015-02-01 23:47)
    Ktoś, kto uwolni Polskę i świat od Żydostwa, będzie czczony na całej ziemi i ma zapewnione królestwo niebieskie na wieki !!!
  • ~bozo
    (2015-02-01 18:48)
    Pare rzeczy jest dla mnie niezrozumialych. Skoro porzyczka wynosila 438tys. dlaczego bank wystawil BTE na 700tys? W normalnym kraju BTE powinien wystawic na 438tys.-30tys.=408tys. i od tej kwoty naliczac odsetki karne. Druga rzecz. Dlaczego bank zaniza wycene nieruchomosci przed licytacja? Przeciez dziala na wlasna szkode. A co z roznica ktora wynika z zanizonej ceny i pozyczki zaciagnietej? Aha, chce zabrac reszte, samochod meble itd.
    Mieszkam w Stanach wiec powiem wam jak jest tutaj. Pozyczka hipoteczna nie moze byc wyzsza niz wartosc nieruchonmosci. Przy nieruchomosciach z drugiego obiegu bank wysyla rzeczoznawce aby wycenil wartosc nieruchomosci. Pozyczka jest zabezpieczona hipoteka, niczym innym. Gdy klient przestaje placic, bank z reguly stara sie isc na ugode, bo to jest w jego interesie.
    Jezeli klient w dalszym ciagu nie moze placic, zrobil tzw. "default", bank przejmuje nieruchomosc. Klient traci zdolnosc kredytowa na 10 lat i na tym sprawa sie konczy. Sume ktora dotychczas splacil nie stracil poniewaz dysponowal nieruchomoscia (mieszkal). Bank nie moze poza nieruchomoscia nic innego zabrac nie moze tez zawyzyc dlugu, tak jak w Polsce.
  • ~gosc
    (2015-02-01 17:46)
    Banki sie zmowily w naszym nierzadzie politycznym ,wiedza jaki leming glupi i daje sie nabrac ,przy tym jeszcze klaszcze "bulowi",ktory nic nie wie i nie pamieta.Do tego pomysleli sobie ze zrobili w" balona" tych co do Amber Gold zaniesli swoje zyciowe oszczednosci ,jest cicho ,to zalatwili lemingi, wiedzac ze to glupki i tak na nich zaglosuja,i tak trzymac.
    Wszystkie banki sa w rekach Zydow i przez Zydow sterowane i oni musz zarobic nie raz ale kilka razy . Mosad zuwa ,a trzecia kolumna ktora dorwala sie do stolkow im pomaga.
  • ~bozo
    (2015-02-01 17:38)
    To jest niewazne czy banki sa obce czy nie. Chodzi o ustawodastwo. Mamy takie z 19 wieku.
  • ~to jest napad na bank!!!
    (2015-01-31 23:27)
    Ale zawsze można taki bank chciwy obłożyć podatkiem od zysku np 10 tyś %
    proste widełek nie ma są tylko debilni ekonomiści,co z tego ze upadnie ,
    aktywa polskie będzie musiał spłacić i z powrotem wróci do nas na kolanach tak jak ludzi traktuje,ale kobita nie ma jaj a kamyk tylko szczeka...
  • ~sp
    (2015-01-31 21:31)
    Banki w Polsce są własnością zagranicznego kapitału. Polacy nie mieli dość pieniędzy,żeby kupić to co było ich własnością.
  • ~(''')
    (2015-01-31 19:52)
    Na tym to polega zeby eksmitowac Polakow .

    Kto mysli inaczej to jest trep i ma zakuty leb.
  • ~dziadek Franek
    (2015-01-31 12:33)
    Konieczne obecnie minimum dla frankowiczów to przyjęcie ustawowej regulacji dającej możliwość przewalutowania kredytu po średnim kursie NBP z DNIA UDZIELENIA KREDYTU ! ! !

    -http://www.polskatimes.pl/artykul/965379,prof-witold-modzelewski-700-tys-polakow-nabitych-w-kredyty-we-frankach-moze-wygrac-w-sadzie,id,t.html?cookie=1
  • ~Kubuś IV b
    (2015-01-31 11:37)
    glosujcie dalej na tych bandytow z PO-PSL
    jak jeszcze troche POrządza to zostanie tylko trawa i tynk ze ścian do wpierd...nia
  • ~oldi
    (2015-01-31 18:30)
    Fadroma POmoze z Bulem.
  • ~jude
    (2015-01-31 17:30)
    PO-pieraj rzund PO czynym i zdychaj PO biedronkowy żarci przed terminym

Może zainteresować Cię też: