Będziesz tumanie eksmitowany, czyli o potężnym narzędziu w rękach banków

Bankowy tytuł egzekucyjny. Potężne, niebezpieczne narzędzie, które sprawia, że banki są tak naprawdę wszechmocne i mało zainteresowane tym, aby wyjść naprzeciw swoim klientom.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-31 11:31)
    PO_niali
    wladza wybrana w sfalszowanych wyborach nie ma legitymacji spoleczensta dlatego jest nielegalna
  • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
    (2015-01-31 11:32)
    Uwaga!
    Kopiujcie wszędzie gdzie się da ten wpis!!! Tymczasem w Polsce dzieją się ważne rzeczy o których się nie mówi. W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów. W czasie kiedy mainstreamowane media karmiły nas nagonką na jedną z posłanek opozycyjnych, która na sali sejmowej spożywała drugie śniadanie, w sejmie trwała debata o przyszłości polskich Lasów Państwowych i polskiej ziemi. 18 grudnia o godzinie 0:45 obecna koalicja rządząca razem ze swoimi "odnogami" próbowała bez konsultacji ze społeczeństwem zmienić Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.
  • ~Kubuś IV b
    (2015-01-31 11:37)
    glosujcie dalej na tych bandytow z PO-PSL
    jak jeszcze troche POrządza to zostanie tylko trawa i tynk ze ścian do wpierd...nia
  • ~czytelnik
    (2015-01-31 11:59)
    Obłędna LICHWA i BTE to rzeczywisty wizerunek naszych 'banków'!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-31 12:07)
    złodzieje z peło i psl
    fałszują wybory - tylko dzieki temu trzymają się jeszcze przy korytach, a powinni już dawno siedzieć w więzieniach !
  • ~Demaskator
    (2015-01-31 12:24)
    Dać im palec to całą rękę o p i e r d o lą.
  • ~dziadek Franek
    (2015-01-31 12:33)
    Konieczne obecnie minimum dla frankowiczów to przyjęcie ustawowej regulacji dającej możliwość przewalutowania kredytu po średnim kursie NBP z DNIA UDZIELENIA KREDYTU ! ! !

    -http://www.polskatimes.pl/artykul/965379,prof-witold-modzelewski-700-tys-polakow-nabitych-w-kredyty-we-frankach-moze-wygrac-w-sadzie,id,t.html?cookie=1
  • ~Ada
    (2015-01-31 12:39)
    Jak jakaś partia doprowadzi do likwidacji BTE to zapewne zyskają parę procent wyborców.
  • ~sert
    (2015-01-31 12:42)
    No i to jest to bandyctwo PO
  • ~pp
    (2015-01-31 13:04)
    Wymordować włascicieli rady nadzorcze a majątek rozdać biednym, polecam usługi bez procentu bez prowizji bez zysku dla mnie
  • ~czytacz
    (2015-01-31 13:23)
    Jest rzeczą oczywistą, że ludzie brali kredyty we frankach szwajcarskich po to, aby płacić niższe odsetki. Jest rzeczą oczywistą, że nawet dziś w porównaniu z oprocentowaniem kredytów w PLN wychodzą na plus. Jest rzeczą oczywistą, że każda spekulacja, a spekulacją jest branie kredytu w walucie innego państwa, obarczona jest ryzykiem. Jest rzeczą oczywistą, że ryzyko dotyczy WYŁĄCZNIE kredytobiorcy, a nie reszty społeczeństwa. Jest rzeczą oczywistą, że wrzask wokół kredytów zaciągniętych w CHF spowodowany jest WYŁĄCZNIE tym, że kredyty te wzięli głównie "młodzi, wykształceni, z wielkich miast", czyli najnormalniej lemingi, podpora obecnej koalicji PO-PSL.
  • ~Drzazga 101
    (2015-01-31 14:47)
    "Na przestrzeni ostatnich lat różne opcje próbowały się rozprawić z tą hydrą, która stawia banki w sytuacji mocno uprzywilejowanej"
    O Matko, Ludzieńki i Narodzie: wystarczy jak zagłosujemy na Palikota i Twój Ruch, podczas najbliższych wyborów parlamenckich. Onże, jako ewentualistyczny prime minister, upora się z tymi bankami w try miga, bez nikakich. Pamiętata, jak zripostował expose McDonaldowe, wskazując, gdzie leżą miliardy na opodatkowaniu banksterów podatkiem od transakcji, który stosuje cała Jewropiejka ? I co ten McDonald, leniwy śmierdziel, przy którym nawet leniwiec miałby opinię pracoholika, zrobił ? - A no nic, zamiast zdzierać z banków, okradł Ludzieńków i Naród z OFE, Janosik pierdzielony !
    Hej !-
  • ~~~ryszard
    (2015-01-31 15:45)
    Jak cość jest kryminałęm a banki dziść tym są to jest tylko jedno wyjście
    wracają pod zarząd państwowy,z opcja pokrycia depozytów w 100%
    na parytecie złota czy platyny,nie ma innego szybkiego i skutecznego
    srodka by zamkąć gansterski i mafijny układ nad światem jakim są
    Instytucje finansowe i banki
  • ~SŁOŃ
    (2015-01-31 16:06)
    Polska nie ma nawet jednego swojego banku. Dlaczego ci co sprzedali te banki po cenie niższej niż wkłady Polaków , jeszcze nie wiszą?
  • ~Sralikot
    (2015-01-31 16:57)
    Re: ~dziadek Franek2015-01-31 12:33

    Przewalutowanie po kursie z dnia udzielenia kredytu to dla banków łączny koszt ponad 30 mld zł i o tyle zmniejszą się ich zyski. Nie dbam o nie, ale podatek od takiej kwoty to ok. 6 mld zł i tyle kasy nie wpłynie do budżetu państwa powiększając dziurę budżetową. Nie wpłynie też dywidenda z PKO BP w wysokości ok. 1 mld zł.
    Więc spadaj na drzewo z takimi pomysłami spekulancie walutowy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-31 17:09)
    hehehee
    To teraz: Hania na prezydenta, tęcza godłem Polski, mirabelka w każdym domu, Niesiol najważniejszym autorytetem, Pendolino niech przemierza świat, Radzio niech audyt robi, Polak niech do śmierci za marny grosz zapieprza i w biedronce kupuje...głosujmy na PO
  • ~jude
    (2015-01-31 17:30)
    PO-pieraj rzund PO czynym i zdychaj PO biedronkowy żarci przed terminym
  • ~oldi
    (2015-01-31 18:30)
    Fadroma POmoze z Bulem.
  • ~(''')
    (2015-01-31 19:52)
    Na tym to polega zeby eksmitowac Polakow .

    Kto mysli inaczej to jest trep i ma zakuty leb.
  • ~(''')
    (2015-01-31 19:54)
    Glosujmy na PO i kupujmy w biedronce.

Może zainteresować Cię też: