Eksport ma się świetnie. Rosja nam niepotrzebna

| Aktualizacja:

W 2014 roku nasze firmy sprzedały za granicą żywność wartą 21 mld euro.

wróć do artykułu
  • ~sniadanie
    (2015-01-27 08:12)
    jak ta zywnosc jest tak dobra w smaku to dlaczego jest tak u..jowa w smaku???
  • ~motek
    (2015-01-27 07:45)
    Job twoju mać:-)
  • ~LOL!
    (2015-01-27 17:30)
    "Eksport ma się świetnie. Rosja nam niepotrzebna"

    Nareszcie przyszli po rozum do głowy!
    Teraz olać ich zasrana ropę oraz gaz i kacapy mogą nam pięknie obciągnąć!
  • ~wciekly
    (2015-01-27 17:22)
    to co wam tu opisali to klamstwo jak szybko uwierzyliscie ciemnogrod
  • ~hahahaha faszysty
    (2015-01-28 08:39)
    po lska pepek swiata tylko rumunivsalepsi od nas jestesmy równo z bułgaria a grecy smieja sie zpolactwa jaki to ciemny naród merkel grek wyrolował
  • ~cvcv
    (2015-01-27 15:14)
    Tawariść Putin, na ch...j paszoł.
  • ~ala
    (2015-01-27 13:48)
    Handel z rosją dziś nie ma sensu, rubel leci i będzie spadać. Jedyne co kacapy potrafią to napadać na inne kraje, okradać je i mordować ich obywateli. Sami nie są w stanie zrobić nawet gwoździ - zbyt skomplikowane dla nich.
  • ~Drzazga 101
    (2015-01-27 13:29)
    O Matko, trza by poszerzyć Rotę, że nie tylko Niemiec będzie pluł nam w twarz, ale Kacapy tyż. No bo Maria Konopnicka, mieszkajęca ciągle od urodzenia w Kraju Priwislanskim, nie dopuszczała możliwości dokorbienia ruskiemu carostwu, bo by ją zjedli, wraz z jej psiapsiółką Elizą Orzeszkową.
    Hej !-
  • ~komentarz
    (2015-01-27 11:33)
    Świetne są komentarze od 9.20 wzwyż. Treść tego artykułu to ściema i zaklinanie rzeczywistości. Z dużo mają do powiedzeni specjaliści od PR.
    Z powodu strat część rolników szykuje marsz do Warszawy. Ciekawe ułożenie artykułów w Dz. wyżej nasz dzielny Donald, co to smrody, do sprzątania, zostawił, kobiecie, razem z Unią żądają wzmocnienia sankcji. Tak się boją ataku Federacji Rosyjskiej na Polskę. Rosjanom się nie będzie chciało. Sami dali pozwolenie na wejście do NATO Polski. Ale NATO pod Moskwą nie chcą mieć. Nie chcą losu Iraku, Libii i Syrii, czy Iranu. A Polska marzy o takim losie sojusznika USA?
  • ~hahaha
    (2015-01-27 09:03)
    wpieprzajcie trawe ruskie smiecie
  • ~rolnik
    (2015-01-27 09:40)
    Ten sam Instytut obliczył ,że przez ostatnie dwa lata polscy hodowcy trzody i bydła mięsnego z powodu niskich cen , razem ze swoimi rodzinami pracowali za darmo .Konsumenci mają nie za drogo, ale po plajcie polskich producentów trzeba będzie jeść mięsko wyhodowane na zachodzie metodami przemysłowymi. Są np bezobsługowe chlewnie. Pracownik przyjeżdża co parę dni tylko po to aby usunąć martwe , padnięte sztuki i sprawdzić czy działa automatyka. Smacznego.
  • ~Lysa
    (2015-01-27 09:33)
    To o co chodzi rolnikom skoro jest tak dobrze ???
  • ~Weteran
    (2015-01-27 10:51)
    Co to za bzdury, zapytajcie sadowników i ogrodników z sandomierskiego to Wam powiedzą cystą prowdę na ten temat. TO co ta banda niby polityków wyprawia z ludźmi zarówno w Polsce jak i w Rosji to przechodzi ludzkie pojęcie.Konflikt służy wielkim interesom, a ze zwykłym człowiekiem nikt się nie liczy.
  • ~warszawiak
    (2015-01-27 10:07)
    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach
  • ~APA
    (2015-01-27 14:20)
    TO SAMO MOŻNA W ENERGETYCE TYLKO
    TRZEBA RZĄDZIĆ SWOIM KRAJEM
  • ~cafar
    (2015-01-27 11:23)
    Eeeee, nuda, kacapów wywiało, PiSiory tez jakies takie bezjajeczne.
  • ~debilem nie jesteś
    (2015-01-27 10:43)
    ~warszawiak2015-01-27 10:07
    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach



    Jak płacą ci 5 złotych za wpis, to debilem nie jesteś. Ja tyram na kopalni za 5 złotych na godzinę i mimo że mam wykształcenie górnicze , to powiedzieli ,że i tak mnie nie potrzebują i mnie zwolnią.
  • ~Kt2
    (2015-01-27 09:02)
    Od lat było tak,że najlepiej było nam jak byliśmy daleko od ruskich.
    Na cholerę nam te kufajki i zacofanie.
  • ~PiS be with you
    (2015-01-27 08:53)
    Ten Putin to wzor dla naszego Pana Prezesa Kaczynskiego .
    On tez za morde chcial zlapac wszystkich i podsluchiwal nawet pielegniarki .
    Aresztowania o 5 godz nad ranem z telewizja na miejscu , to tez Stalin-Putin -Dzierzynski.
    Zawladnelismy i prasa i TVP !!
    Mielismy w rekach CBA , Prokurature , Sady !!
    Prezesowi odbilo z Lepperem i wyborami i stracilismy wladze !!!

    Zaluje ze nam sie nie udalo , przyznam ten nasz Prezes i Zero-ziobro to FAJTULAPY.
    Wladze mielismy i wypuscilismy z rak !!
  • ~oko
    (2015-01-27 11:32)
    No jak tam debile z PO i PSL skoro tak duży macie eksport to czemu ten strajk szykują odłamowcy z ZSL ,przecież chłopy zawsze były za komuną i z komuną ich prawą ręka i lewą nogą, łapać za kosy i do boju.Jedno jest pewne media kłamią bo oni zawsze kłamały,skoro tak to nie zapomnijcie o tych psubratach z Woronicza 17.

Może zainteresować Cię też: