KNF wprowadza zarząd komisaryczny do SKOK Wołomin

Komisja Nadzoru Finansowego wprowadza zarząd komisaryczny do SKOK Wołomin. Ma to związek z zatrzymaniem całego zarządu kasy. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie grupy przestępczej wyłudzającej kredyty ze SKOK.

wróć do artykułu
 • ~Czekam na praworządność,
  (2014-11-05 14:27)
  Dajcie spokój! Najbardziej zdemoralizowani to są prawnicy. Sami sobie ustalają cenniki. Za wypełnienie gotowego druku pozwu o zwrot wartości samorządowi
  - 600 zł.
  Ale na to trzeba mieć znajomości w samorządzie. Bo to jest fucha z przekroczeniem prawa. Dwa razy płatna. Raz samorząd płaci za umowę zlecenie temu radcy, a później ten, który zwraca te 2 tys, płaci drugi raz te 600zł. W wypadku prowincjonalnego sprzedawcy to jest pół pensji.
  Do tej pory robiły to urzędniczki, ale odkąd radcy wywalczyli sobie ten sam cennik ,co adwokaci przyjemnie patrzeć ,jak samorządy koszą swoich wyborców.
 • ~real
  (2014-11-05 13:52)
  wszystkie te pseudobanki,zeruja na klientach.ty jestes tylko tym frajerem,ktory utrzymuje tych pasibrzuchow.
 • ~zofia
  (2014-11-05 13:19)
  Przy PObiciu Kwaśniaka brali udział pewnie przypadkowi ludzie, którzy nie dostali piątaka. Tak samo jak śmierć Papały spowodował przypadkowy złodziej samochodów...

  -Wskazani POtencjalni zleceniodawcy dysponują lepszymi i bardziej skutecznymi sPOsobami zastraszania.
  -Jakiś wężyk w samochodzie, poluzowana śrubka koła, koperta z białym proszkiem...Cicho, celnie... BANDZIORY NIE POTRZEBUJĄ ROZGŁOSU, bo to psuje im interes!
 • ~Wszystko jasne
  (2014-11-05 12:25)
  SKOK Wołomin a WSI – KNF od dawna znała prawdę!
  We władzach tej instytucji zasiadał swego czasu Piotr P. – były agent WSI i bliski współpracownik płk. Aleksandra Lichockiego (ostatniego szefa Zarządu I Szefostwa WSW), a przede wszystkim - były prezes fundacji Pro Civili.

  - To tej właśnie fundacji poświęcone zostały obszerne fragmenty Raportu z Weryfikacji WSI.
 • ~Gangster
  (2014-11-05 11:35)
  Pruszków iWołomin!..
 • ~mnpolk
  (2014-11-05 11:26)
  Az tacy niedobrzy nie sa ze SKOK zarobil netto tyle pieniedzy Moze to SOL w OKU --BANKOW ---ABY Wszystko co DLa Polski i ludzi zgarnac NA ROZTRWONIENIE RZADU ---KOLACYJKI PODROZA APAZE --COS JESZCZE TRZEBA WYDUSCIC Z TEGO FOLWARKU POLSKI CO POLSKIE ---ROZPRZEDAC ZIEMIE LASY RESZTKI ZAKLADOW NO I KASY ___PRZECIEZ TO RZADZE PSEOPALCY KTORZY JESZCZE C HCA KASY I STANOWISK ABY SIE OBLOWIC I ZAPELNIC SOBIE BYT ---

Może zainteresować Cię też: